Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Kokašicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Kokašic a okresu Tachov najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kokašicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 270 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,22 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kokašicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,975 % |
| únor | 6,748 % |
| březen | 7,362 % |
| duben | 6,135 % |
| květen | 6,250 % |
| červen | 5,625 % |
| červenec | 4,375 % |
| srpen | 3,750 % |
| září | 5,000 % |
| říjen | 3,750 % |
| listopad | 3,125 % |
| prosinec | 2,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,085 % |
| únor | 6,215 % |
| březen | 5,650 % |
| duben | 6,780 % |
| květen | 5,650 % |
| červen | 5,650 % |
| červenec | 3,955 % |
| srpen | 5,085 % |
| září | 5,650 % |
| říjen | 5,650 % |
| listopad | 6,748 % |
| prosinec | 7,975 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,529 % |
| únor | 4,706 % |
| březen | 4,706 % |
| duben | 4,706 % |
| květen | 4,520 % |
| červen | 4,520 % |
| červenec | 4,520 % |
| srpen | 5,085 % |
| září | 5,085 % |
| říjen | 5,085 % |
| listopad | 5,085 % |
| prosinec | 4,520 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,202 % |
| únor | 4,624 % |
| březen | 5,202 % |
| duben | 3,468 % |
| květen | 3,529 % |
| červen | 3,529 % |
| červenec | 4,118 % |
| srpen | 4,706 % |
| září | 4,118 % |
| říjen | 4,118 % |
| listopad | 2,941 % |
| prosinec | 2,941 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,762 % |
| únor | 4,167 % |
| březen | 4,167 % |
| duben | 5,357 % |
| květen | 4,624 % |
| červen | 4,624 % |
| červenec | 4,046 % |
| srpen | 4,046 % |
| září | 4,046 % |
| říjen | 4,046 % |
| listopad | 3,468 % |
| prosinec | 4,046 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,624 % |
| únor | 5,202 % |
| březen | 4,046 % |
| duben | 3,468 % |
| květen | 2,976 % |
| červen | 3,571 % |
| červenec | 3,571 % |
| srpen | 3,571 % |
| září | 4,167 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 2,381 % |
| prosinec | 4,167 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,704 % |
| únor | 6,145 % |
| březen | 4,469 % |
| duben | 1,117 % |
| květen | 1,156 % |
| červen | 1,734 % |
| červenec | 2,312 % |
| srpen | 3,468 % |
| září | 3,468 % |
| říjen | 1,734 % |
| listopad | 1,156 % |
| prosinec | 2,312 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,864 % |
| únor | 11,299 % |
| březen | 7,910 % |
| duben | 5,085 % |
| květen | 4,469 % |
| červen | 3,911 % |
| červenec | 2,793 % |
| srpen | 2,793 % |
| září | 3,911 % |
| říjen | 3,352 % |
| listopad | 3,911 % |
| prosinec | 6,145 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,500 % |
| únor | 11,932 % |
| březen | 8,523 % |
| duben | 7,386 % |
| květen | 8,475 % |
| červen | 10,169 % |
| červenec | 8,475 % |
| srpen | 8,475 % |
| září | 9,605 % |
| říjen | 7,910 % |
| listopad | 7,345 % |
| prosinec | 13,559 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 10,160 % |
| červen | 7,955 % |
| září | 8,523 % |
| říjen | 9,659 % |
| listopad | 10,227 % |
| prosinec | 11,932 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,369 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 15,736 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 17,895 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 19,251 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 22,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,363 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,948 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,834 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kokašicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kokašicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kokašicích a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kokašic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kokašicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kokašicích a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné