Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Zavlekově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Klatovy. Nejvíce pracovních míst nabízí Vsaune s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 50 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,86 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Zavlekově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 414 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,86 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Zavlekově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,651 % |
| únor | 7,266 % |
| březen | 5,190 % |
| duben | 4,498 % |
| květen | 3,460 % |
| červen | 2,422 % |
| červenec | 2,768 % |
| srpen | 2,768 % |
| září | 1,384 % |
| říjen | 1,384 % |
| listopad | 2,076 % |
| prosinec | 4,498 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,319 % |
| únor | 4,965 % |
| březen | 4,255 % |
| duben | 2,482 % |
| květen | 2,837 % |
| červen | 2,837 % |
| červenec | 3,546 % |
| srpen | 3,901 % |
| září | 3,191 % |
| říjen | 3,191 % |
| listopad | 3,806 % |
| prosinec | 7,266 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,316 % |
| únor | 4,561 % |
| březen | 2,456 % |
| duben | 2,105 % |
| květen | 2,128 % |
| červen | 2,837 % |
| červenec | 2,837 % |
| srpen | 2,837 % |
| září | 2,837 % |
| říjen | 2,837 % |
| listopad | 3,546 % |
| prosinec | 3,901 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,338 % |
| únor | 3,559 % |
| březen | 2,135 % |
| duben | 2,847 % |
| květen | 2,456 % |
| červen | 2,807 % |
| červenec | 2,807 % |
| srpen | 3,158 % |
| září | 3,860 % |
| říjen | 3,158 % |
| listopad | 2,807 % |
| prosinec | 4,561 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,185 % |
| únor | 4,444 % |
| březen | 2,963 % |
| duben | 1,852 % |
| květen | 2,135 % |
| červen | 1,779 % |
| červenec | 2,135 % |
| srpen | 2,847 % |
| září | 1,779 % |
| říjen | 1,068 % |
| listopad | 1,068 % |
| prosinec | 3,203 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,364 % |
| únor | 6,545 % |
| březen | 1,818 % |
| duben | 1,818 % |
| květen | 1,481 % |
| červen | 1,111 % |
| červenec | 0,741 % |
| srpen | 1,111 % |
| září | 1,481 % |
| říjen | 0,741 % |
| listopad | 1,111 % |
| prosinec | 4,074 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,452 % |
| únor | 5,735 % |
| březen | 1,075 % |
| duben | 1,075 % |
| květen | 0,727 % |
| červen | 1,091 % |
| červenec | 1,455 % |
| srpen | 1,818 % |
| září | 1,455 % |
| říjen | 1,091 % |
| listopad | 1,091 % |
| prosinec | 3,273 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,859 % |
| únor | 5,415 % |
| březen | 2,166 % |
| duben | 1,805 % |
| květen | 2,151 % |
| červen | 2,509 % |
| červenec | 1,792 % |
| srpen | 1,792 % |
| září | 2,151 % |
| říjen | 1,792 % |
| listopad | 1,792 % |
| prosinec | 4,659 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,175 % |
| únor | 8,772 % |
| březen | 4,211 % |
| duben | 4,561 % |
| květen | 4,332 % |
| červen | 3,249 % |
| červenec | 4,693 % |
| srpen | 3,971 % |
| září | 3,610 % |
| říjen | 2,527 % |
| listopad | 3,249 % |
| prosinec | 5,776 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,667 % |
| červen | 4,561 % |
| září | 5,965 % |
| říjen | 6,316 % |
| listopad | 6,316 % |
| prosinec | 9,825 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,526 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,689 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,765 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,780 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,747 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,918 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,369 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Zavlekově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Vsaune s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Zavlekově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Klatovy | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Zavlekově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 16 853 a následují muži s podílem 37,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 38 667 | 100,0 % |
| Muži | 14 611 | 37,8 % |
| Ženy | 16 853 | 43,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Zavlekova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 488 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 3 706 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 3 236 | 10,5 % |
| 30 až 34 | 3 412 | 11,1 % |
| 35 až 39 | 3 466 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 3 173 | 10,3 % |
| 45 až 49 | 3 121 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 3 738 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 3 974 | 12,9 % |
| 60 až 64 | 1 441 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 84 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Zavlekově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 93 | 0,3 % |
| Základní | 8 662 | 28,1 % |
| Vyučení | 12 534 | 40,6 % |
| Střední bez maturity | 1 127 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 1 407 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 692 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 4 729 | 15,3 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 215 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 1 380 | 4,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Zavlekově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 10 975 | 35,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 6 180 | 20,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 023 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 209 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 3 851 | 12,5 % |
| Více než 24 měsíců | 4 601 | 14,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
TESAŘ/TRUHLÁŘVsaune s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
TESAŘ/TRUHLÁŘ - VEDOUCÍ VÝROBY (M/Ž)Vsaune s.r.o. | Neaktivní |
ZEDNÍKZASTASPO s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné