Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Nalžovských Horách a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Nalžovských Hor a okresu Klatovy najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Nalžovských Horách. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 155 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,23 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Nalžovských Horách nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,258 % |
| únor | 4,533 % |
| březen | 4,258 % |
| duben | 4,258 % |
| květen | 3,516 % |
| červen | 3,235 % |
| červenec | 3,938 % |
| srpen | 4,219 % |
| září | 4,782 % |
| říjen | 4,360 % |
| listopad | 4,219 % |
| prosinec | 5,204 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,722 % |
| únor | 5,293 % |
| březen | 5,007 % |
| duben | 4,578 % |
| květen | 4,578 % |
| červen | 4,435 % |
| červenec | 4,006 % |
| srpen | 4,149 % |
| září | 3,720 % |
| říjen | 3,863 % |
| listopad | 3,984 % |
| prosinec | 3,984 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,786 % |
| únor | 2,507 % |
| březen | 2,228 % |
| duben | 1,811 % |
| květen | 1,431 % |
| červen | 2,146 % |
| červenec | 2,718 % |
| srpen | 2,861 % |
| září | 3,147 % |
| říjen | 3,720 % |
| listopad | 4,006 % |
| prosinec | 4,578 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,613 % |
| únor | 2,476 % |
| březen | 2,338 % |
| duben | 1,651 % |
| květen | 1,114 % |
| červen | 0,836 % |
| červenec | 0,975 % |
| srpen | 1,114 % |
| září | 0,975 % |
| říjen | 1,393 % |
| listopad | 1,950 % |
| prosinec | 2,368 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,918 % |
| únor | 2,192 % |
| březen | 1,918 % |
| duben | 1,781 % |
| květen | 1,651 % |
| červen | 2,476 % |
| červenec | 2,476 % |
| srpen | 2,338 % |
| září | 1,926 % |
| říjen | 2,201 % |
| listopad | 2,063 % |
| prosinec | 1,651 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,714 % |
| únor | 2,307 % |
| březen | 2,171 % |
| duben | 1,628 % |
| květen | 1,370 % |
| červen | 1,096 % |
| červenec | 1,507 % |
| srpen | 1,233 % |
| září | 1,781 % |
| říjen | 1,918 % |
| listopad | 1,507 % |
| prosinec | 1,644 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,660 % |
| únor | 2,793 % |
| březen | 2,128 % |
| duben | 2,527 % |
| květen | 2,035 % |
| červen | 1,085 % |
| červenec | 1,493 % |
| srpen | 1,900 % |
| září | 1,085 % |
| říjen | 0,950 % |
| listopad | 1,764 % |
| prosinec | 2,035 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,521 % |
| únor | 4,521 % |
| březen | 3,457 % |
| duben | 2,660 % |
| květen | 1,862 % |
| červen | 1,995 % |
| červenec | 2,394 % |
| srpen | 2,527 % |
| září | 1,862 % |
| říjen | 1,729 % |
| listopad | 1,463 % |
| prosinec | 1,995 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,347 % |
| únor | 6,088 % |
| březen | 5,699 % |
| duben | 4,534 % |
| květen | 4,122 % |
| červen | 3,856 % |
| červenec | 4,122 % |
| srpen | 4,388 % |
| září | 3,324 % |
| říjen | 3,324 % |
| listopad | 3,457 % |
| prosinec | 4,122 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,183 % |
| červen | 3,756 % |
| září | 3,627 % |
| říjen | 3,368 % |
| listopad | 3,756 % |
| prosinec | 4,663 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,942 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,703 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,501 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,288 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,959 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,875 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,510 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,674 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Nalžovských Horách nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Nalžovských Horách.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Nalžovských Horách a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 16 853 a následují muži s podílem 37,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 38 667 | 100,0 % |
| Muži | 14 611 | 37,8 % |
| Ženy | 16 853 | 43,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Nalžovských Hor ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 488 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 3 706 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 3 236 | 10,5 % |
| 30 až 34 | 3 412 | 11,1 % |
| 35 až 39 | 3 466 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 3 173 | 10,3 % |
| 45 až 49 | 3 121 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 3 738 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 3 974 | 12,9 % |
| 60 až 64 | 1 441 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 84 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Nalžovských Horách a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 93 | 0,3 % |
| Základní | 8 662 | 28,1 % |
| Vyučení | 12 534 | 40,6 % |
| Střední bez maturity | 1 127 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 1 407 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 692 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 4 729 | 15,3 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 215 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 1 380 | 4,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Nalžovských Horách a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 10 975 | 35,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 6 180 | 20,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 023 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 209 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 3 851 | 12,5 % |
| Více než 24 měsíců | 4 601 | 14,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Řídící pracovníci v oblasti obchoduDinh Duong Khuong | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné