Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Mochtíně a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Klatovy. Nejvíce pracovních míst nabízí Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 920 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,66 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Mochtíně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 163 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,66 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Mochtíně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,466 % |
| únor | 2,466 % |
| březen | 1,507 % |
| duben | 1,233 % |
| květen | 0,798 % |
| červen | 0,665 % |
| červenec | 1,596 % |
| srpen | 1,729 % |
| září | 1,729 % |
| říjen | 1,729 % |
| listopad | 1,463 % |
| prosinec | 2,527 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,643 % |
| únor | 2,503 % |
| březen | 2,225 % |
| duben | 1,808 % |
| květen | 1,113 % |
| červen | 0,974 % |
| červenec | 1,391 % |
| srpen | 1,530 % |
| září | 1,530 % |
| říjen | 1,947 % |
| listopad | 1,918 % |
| prosinec | 2,603 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,828 % |
| únor | 1,547 % |
| březen | 1,828 % |
| duben | 1,688 % |
| květen | 1,391 % |
| červen | 1,252 % |
| červenec | 1,669 % |
| srpen | 1,808 % |
| září | 1,669 % |
| říjen | 1,947 % |
| listopad | 1,947 % |
| prosinec | 2,643 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,290 % |
| únor | 3,290 % |
| březen | 2,718 % |
| duben | 2,289 % |
| květen | 1,688 % |
| červen | 2,110 % |
| červenec | 1,969 % |
| srpen | 1,688 % |
| září | 1,828 % |
| říjen | 1,688 % |
| listopad | 1,125 % |
| prosinec | 1,547 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,047 % |
| únor | 2,047 % |
| březen | 2,193 % |
| duben | 2,339 % |
| květen | 3,004 % |
| červen | 2,003 % |
| červenec | 1,717 % |
| srpen | 1,860 % |
| září | 2,003 % |
| říjen | 2,003 % |
| listopad | 2,289 % |
| prosinec | 2,861 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,627 % |
| únor | 1,775 % |
| březen | 0,740 % |
| duben | 0,740 % |
| květen | 0,877 % |
| červen | 0,731 % |
| červenec | 0,731 % |
| srpen | 1,023 % |
| září | 0,585 % |
| říjen | 1,170 % |
| listopad | 0,877 % |
| prosinec | 1,462 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,187 % |
| únor | 1,929 % |
| březen | 1,484 % |
| duben | 1,039 % |
| květen | 1,627 % |
| červen | 0,740 % |
| červenec | 0,740 % |
| srpen | 0,888 % |
| září | 0,740 % |
| říjen | 0,740 % |
| listopad | 1,183 % |
| prosinec | 1,627 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,775 % |
| únor | 1,479 % |
| březen | 1,036 % |
| duben | 0,444 % |
| květen | 0,593 % |
| červen | 0,742 % |
| červenec | 1,039 % |
| srpen | 0,890 % |
| září | 1,187 % |
| říjen | 0,890 % |
| listopad | 0,890 % |
| prosinec | 1,039 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,963 % |
| únor | 2,667 % |
| březen | 2,519 % |
| duben | 2,370 % |
| květen | 1,923 % |
| červen | 1,479 % |
| červenec | 1,627 % |
| srpen | 1,479 % |
| září | 0,888 % |
| říjen | 1,331 % |
| listopad | 1,627 % |
| prosinec | 2,071 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,236 % |
| červen | 3,111 % |
| září | 2,222 % |
| říjen | 2,519 % |
| listopad | 2,370 % |
| prosinec | 2,667 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,446 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,188 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,442 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,758 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,438 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,577 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,878 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,000 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Mochtíně nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Mochtíně.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Klatovy | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Mochtíně a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 16 853 a následují muži s podílem 37,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 38 667 | 100,0 % |
| Muži | 14 611 | 37,8 % |
| Ženy | 16 853 | 43,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Mochtína ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 488 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 3 706 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 3 236 | 10,5 % |
| 30 až 34 | 3 412 | 11,1 % |
| 35 až 39 | 3 466 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 3 173 | 10,3 % |
| 45 až 49 | 3 121 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 3 738 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 3 974 | 12,9 % |
| 60 až 64 | 1 441 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 84 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Mochtíně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 93 | 0,3 % |
| Základní | 8 662 | 28,1 % |
| Vyučení | 12 534 | 40,6 % |
| Střední bez maturity | 1 127 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 1 407 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 692 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 4 729 | 15,3 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 215 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 1 380 | 4,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Mochtíně a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 10 975 | 35,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 6 180 | 20,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 023 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 209 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 3 851 | 12,5 % |
| Více než 24 měsíců | 4 601 | 14,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČEMěstský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE (Ž/M)Městský ústav sociálních služeb Klatovy, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné