Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Kolinci a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod 2 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí Zemědělské obchodní družstvo Kolinec a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,91 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kolinci. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 432 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,91 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kolinci nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,353 % |
| únor | 5,805 % |
| březen | 3,614 % |
| duben | 3,067 % |
| květen | 3,010 % |
| červen | 2,899 % |
| červenec | 2,787 % |
| srpen | 3,122 % |
| září | 3,233 % |
| říjen | 3,567 % |
| listopad | 3,902 % |
| prosinec | 5,574 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,305 % |
| únor | 6,305 % |
| březen | 4,093 % |
| duben | 3,208 % |
| květen | 2,544 % |
| červen | 1,991 % |
| červenec | 2,544 % |
| srpen | 3,208 % |
| září | 3,540 % |
| říjen | 3,319 % |
| listopad | 3,067 % |
| prosinec | 5,367 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,065 % |
| únor | 5,280 % |
| březen | 3,448 % |
| duben | 2,694 % |
| květen | 2,323 % |
| červen | 2,323 % |
| červenec | 2,212 % |
| srpen | 2,544 % |
| září | 2,323 % |
| říjen | 3,319 % |
| listopad | 3,982 % |
| prosinec | 5,642 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,870 % |
| únor | 5,519 % |
| březen | 3,788 % |
| duben | 3,463 % |
| květen | 2,694 % |
| červen | 2,155 % |
| červenec | 2,263 % |
| srpen | 2,478 % |
| září | 3,017 % |
| říjen | 2,478 % |
| listopad | 2,478 % |
| prosinec | 4,203 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,646 % |
| únor | 5,755 % |
| březen | 4,126 % |
| duben | 4,017 % |
| květen | 3,139 % |
| červen | 2,814 % |
| červenec | 2,706 % |
| srpen | 2,597 % |
| září | 1,948 % |
| říjen | 1,623 % |
| listopad | 2,165 % |
| prosinec | 4,762 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,925 % |
| únor | 4,925 % |
| březen | 2,677 % |
| duben | 1,820 % |
| květen | 1,086 % |
| červen | 1,520 % |
| červenec | 1,629 % |
| srpen | 1,520 % |
| září | 0,869 % |
| říjen | 0,760 % |
| listopad | 1,412 % |
| prosinec | 4,669 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,283 % |
| únor | 6,070 % |
| březen | 4,260 % |
| duben | 1,810 % |
| květen | 1,927 % |
| červen | 2,570 % |
| červenec | 2,463 % |
| srpen | 2,141 % |
| září | 1,285 % |
| říjen | 1,392 % |
| listopad | 2,141 % |
| prosinec | 4,283 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,316 % |
| únor | 8,004 % |
| březen | 5,925 % |
| duben | 3,534 % |
| květen | 2,556 % |
| červen | 2,769 % |
| červenec | 2,556 % |
| srpen | 3,088 % |
| září | 3,195 % |
| říjen | 2,556 % |
| listopad | 3,621 % |
| prosinec | 6,283 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,110 % |
| únor | 8,598 % |
| březen | 7,677 % |
| duben | 5,834 % |
| květen | 4,886 % |
| červen | 5,198 % |
| červenec | 4,886 % |
| srpen | 4,158 % |
| září | 3,430 % |
| říjen | 3,119 % |
| listopad | 4,678 % |
| prosinec | 6,757 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,107 % |
| červen | 5,425 % |
| září | 4,913 % |
| říjen | 4,913 % |
| listopad | 5,629 % |
| prosinec | 8,495 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,949 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,070 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,946 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,033 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,734 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,287 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,700 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,004 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kolinci nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Zemědělské obchodní družstvo Kolinec | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kolinci.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Klatovy | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kolinci a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 16 853 a následují muži s podílem 37,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 38 667 | 100,0 % |
| Muži | 14 611 | 37,8 % |
| Ženy | 16 853 | 43,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kolince ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 488 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 3 706 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 3 236 | 10,5 % |
| 30 až 34 | 3 412 | 11,1 % |
| 35 až 39 | 3 466 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 3 173 | 10,3 % |
| 45 až 49 | 3 121 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 3 738 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 3 974 | 12,9 % |
| 60 až 64 | 1 441 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 84 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kolinci a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 93 | 0,3 % |
| Základní | 8 662 | 28,1 % |
| Vyučení | 12 534 | 40,6 % |
| Střední bez maturity | 1 127 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 1 407 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 692 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 4 729 | 15,3 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 215 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 1 380 | 4,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kolinci a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 10 975 | 35,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 6 180 | 20,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 023 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 209 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 3 851 | 12,5 % |
| Více než 24 měsíců | 4 601 | 14,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
DOJIČ/KA, OŠETŘOVATEL/KA SKOTUZemědělské obchodní družstvo Kolinec | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OŠETŘOVATEL SKOTU - NAHANĚČ, STÁJNÍK (M/Ž)Zemědělské obchodní družstvo Kolinec | Neaktivní |
Pomocní pracovníci v rostlinné výroběMIRYUDIN group s.r.o. | Neaktivní |
DOJIČ/KA, OŠETŘOVATEL/KA SKOTUZemědělské obchodní družstvo Kolinec | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné