Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Dešenicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Dešenic a okresu Klatovy najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Dešenicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 705 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,19 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Dešenicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,055 % |
| únor | 2,055 % |
| březen | 2,740 % |
| duben | 2,283 % |
| květen | 2,418 % |
| červen | 1,538 % |
| červenec | 1,099 % |
| srpen | 2,198 % |
| září | 3,077 % |
| říjen | 2,418 % |
| listopad | 1,758 % |
| prosinec | 2,637 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,852 % |
| únor | 2,778 % |
| březen | 2,315 % |
| duben | 2,083 % |
| květen | 1,389 % |
| červen | 1,852 % |
| červenec | 1,389 % |
| srpen | 2,083 % |
| září | 2,083 % |
| říjen | 1,852 % |
| listopad | 1,142 % |
| prosinec | 1,370 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,863 % |
| únor | 3,744 % |
| březen | 3,084 % |
| duben | 2,423 % |
| květen | 2,315 % |
| červen | 1,620 % |
| červenec | 1,852 % |
| srpen | 1,852 % |
| září | 2,315 % |
| říjen | 1,389 % |
| listopad | 1,620 % |
| prosinec | 2,083 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,762 % |
| únor | 2,423 % |
| březen | 2,203 % |
| duben | 2,203 % |
| květen | 1,322 % |
| červen | 0,881 % |
| červenec | 1,322 % |
| srpen | 1,762 % |
| září | 1,982 % |
| říjen | 1,762 % |
| listopad | 2,203 % |
| prosinec | 1,982 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,518 % |
| únor | 2,169 % |
| březen | 2,169 % |
| duben | 3,688 % |
| květen | 2,643 % |
| červen | 1,982 % |
| červenec | 1,762 % |
| srpen | 1,322 % |
| září | 1,322 % |
| říjen | 1,542 % |
| listopad | 0,881 % |
| prosinec | 1,322 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,297 % |
| únor | 2,418 % |
| březen | 1,758 % |
| duben | 1,319 % |
| květen | 0,651 % |
| červen | 0,868 % |
| červenec | 1,518 % |
| srpen | 1,735 % |
| září | 1,952 % |
| říjen | 1,518 % |
| listopad | 1,302 % |
| prosinec | 1,518 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,649 % |
| únor | 2,649 % |
| březen | 1,766 % |
| duben | 1,325 % |
| květen | 1,538 % |
| červen | 1,758 % |
| červenec | 1,978 % |
| srpen | 1,978 % |
| září | 2,637 % |
| říjen | 2,418 % |
| listopad | 1,978 % |
| prosinec | 2,857 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,581 % |
| únor | 1,720 % |
| březen | 1,505 % |
| duben | 0,645 % |
| květen | 1,104 % |
| červen | 1,104 % |
| červenec | 1,325 % |
| srpen | 1,766 % |
| září | 2,649 % |
| říjen | 2,428 % |
| listopad | 1,545 % |
| prosinec | 2,208 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,711 % |
| únor | 4,069 % |
| březen | 3,640 % |
| duben | 2,998 % |
| květen | 2,796 % |
| červen | 3,656 % |
| červenec | 3,441 % |
| srpen | 4,086 % |
| září | 3,226 % |
| říjen | 2,581 % |
| listopad | 3,226 % |
| prosinec | 2,366 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,320 % |
| červen | 4,925 % |
| září | 4,283 % |
| říjen | 4,283 % |
| listopad | 3,640 % |
| prosinec | 4,497 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,616 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,379 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,237 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,216 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,948 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,651 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,118 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Dešenicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Dešenicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Dešenicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 16 853 a následují muži s podílem 37,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 38 667 | 100,0 % |
| Muži | 14 611 | 37,8 % |
| Ženy | 16 853 | 43,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Dešenic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 488 | 4,8 % |
| 20 až 24 | 3 706 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 3 236 | 10,5 % |
| 30 až 34 | 3 412 | 11,1 % |
| 35 až 39 | 3 466 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 3 173 | 10,3 % |
| 45 až 49 | 3 121 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 3 738 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 3 974 | 12,9 % |
| 60 až 64 | 1 441 | 4,7 % |
| Od 65 a více let | 84 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Dešenicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 93 | 0,3 % |
| Základní | 8 662 | 28,1 % |
| Vyučení | 12 534 | 40,6 % |
| Střední bez maturity | 1 127 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 1 407 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 692 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 4 729 | 15,3 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 215 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 1 380 | 4,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Dešenicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 10 975 | 35,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 6 180 | 20,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 023 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 209 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 3 851 | 12,5 % |
| Více než 24 měsíců | 4 601 | 14,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné