Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Hvozdu a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Hvozdu a okresu Prostějov najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hvozdu. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 644 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,10 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hvozdu nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,551 % |
| únor | 2,041 % |
| březen | 2,041 % |
| duben | 2,041 % |
| květen | 1,781 % |
| červen | 1,781 % |
| červenec | 2,036 % |
| srpen | 2,290 % |
| září | 2,290 % |
| říjen | 2,290 % |
| listopad | 2,036 % |
| prosinec | 2,036 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,538 % |
| únor | 2,030 % |
| březen | 2,284 % |
| duben | 3,046 % |
| květen | 2,538 % |
| červen | 1,777 % |
| červenec | 1,523 % |
| srpen | 2,538 % |
| září | 2,538 % |
| říjen | 3,046 % |
| listopad | 2,806 % |
| prosinec | 3,061 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,488 % |
| únor | 1,741 % |
| březen | 2,239 % |
| duben | 2,239 % |
| květen | 2,030 % |
| červen | 2,030 % |
| červenec | 1,523 % |
| srpen | 1,269 % |
| září | 1,523 % |
| říjen | 1,777 % |
| listopad | 1,523 % |
| prosinec | 2,284 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,703 % |
| únor | 3,194 % |
| březen | 3,194 % |
| duben | 2,948 % |
| květen | 2,488 % |
| červen | 2,488 % |
| červenec | 2,736 % |
| srpen | 2,488 % |
| září | 2,736 % |
| říjen | 2,736 % |
| listopad | 2,488 % |
| prosinec | 2,736 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,222 % |
| únor | 2,716 % |
| březen | 2,716 % |
| duben | 3,704 % |
| květen | 3,686 % |
| červen | 3,194 % |
| červenec | 3,194 % |
| srpen | 2,457 % |
| září | 2,457 % |
| říjen | 2,457 % |
| listopad | 2,211 % |
| prosinec | 2,211 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,126 % |
| únor | 3,641 % |
| březen | 2,913 % |
| duben | 2,670 % |
| květen | 1,728 % |
| červen | 1,975 % |
| červenec | 2,222 % |
| srpen | 2,222 % |
| září | 1,481 % |
| říjen | 1,975 % |
| listopad | 2,222 % |
| prosinec | 2,469 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,623 % |
| únor | 3,140 % |
| březen | 2,899 % |
| duben | 2,415 % |
| květen | 1,942 % |
| červen | 2,184 % |
| červenec | 2,184 % |
| srpen | 2,184 % |
| září | 2,670 % |
| říjen | 2,184 % |
| listopad | 2,427 % |
| prosinec | 2,913 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,825 % |
| únor | 5,825 % |
| březen | 4,126 % |
| duben | 2,913 % |
| květen | 2,899 % |
| červen | 2,657 % |
| červenec | 2,657 % |
| srpen | 2,415 % |
| září | 2,415 % |
| říjen | 1,449 % |
| listopad | 1,691 % |
| prosinec | 2,899 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,073 % |
| únor | 6,829 % |
| březen | 5,366 % |
| duben | 5,610 % |
| květen | 4,612 % |
| červen | 4,126 % |
| červenec | 4,126 % |
| srpen | 4,126 % |
| září | 4,612 % |
| říjen | 3,398 % |
| listopad | 4,126 % |
| prosinec | 6,068 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,841 % |
| červen | 4,146 % |
| září | 3,902 % |
| říjen | 3,902 % |
| listopad | 3,659 % |
| prosinec | 6,098 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,477 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,535 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,778 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,716 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,322 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,664 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,190 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,808 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hvozdu nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hvozdu.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hvozdu a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 54 815 a následují ženy s podílem 37,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 135 994 | 100,0 % |
| Muži | 54 815 | 40,3 % |
| Ženy | 51 472 | 37,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hvozdu ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 616 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 922 | 13,3 % |
| 25 až 29 | 11 075 | 10,6 % |
| 30 až 34 | 10 920 | 10,4 % |
| 35 až 39 | 11 126 | 10,6 % |
| 40 až 44 | 10 669 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 857 | 10,4 % |
| 50 až 54 | 13 126 | 12,6 % |
| 55 až 59 | 13 743 | 13,1 % |
| 60 až 64 | 4 283 | 4,1 % |
| Od 65 a více let | 202 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hvozdu a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 490 | 0,5 % |
| Základní | 26 466 | 25,3 % |
| Vyučení | 46 533 | 44,5 % |
| Střední bez maturity | 2 340 | 2,2 % |
| Vyučení s maturitou | 5 382 | 5,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 006 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 069 | 14,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 661 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 4 592 | 4,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hvozdu a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 030 | 38,3 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 18 588 | 17,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 886 | 8,5 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 667 | 6,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 254 | 12,7 % |
| Více než 24 měsíců | 17 114 | 16,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné