Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Želatovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Přerov. Nejvíce pracovních míst nabízí AGRAS Želatovice, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,34 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Želatovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 528 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,34 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Želatovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,458 % |
| únor | 3,170 % |
| březen | 2,882 % |
| duben | 2,882 % |
| květen | 1,739 % |
| červen | 2,029 % |
| červenec | 2,319 % |
| srpen | 1,739 % |
| září | 1,739 % |
| říjen | 1,739 % |
| listopad | 2,319 % |
| prosinec | 2,029 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,542 % |
| únor | 2,542 % |
| březen | 2,542 % |
| duben | 2,825 % |
| květen | 2,825 % |
| červen | 2,542 % |
| červenec | 3,390 % |
| srpen | 3,107 % |
| září | 2,260 % |
| říjen | 2,260 % |
| listopad | 1,729 % |
| prosinec | 2,305 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,479 % |
| únor | 2,755 % |
| březen | 2,755 % |
| duben | 3,030 % |
| květen | 2,260 % |
| červen | 2,825 % |
| červenec | 2,825 % |
| srpen | 2,542 % |
| září | 1,695 % |
| říjen | 1,695 % |
| listopad | 1,977 % |
| prosinec | 2,542 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,562 % |
| únor | 3,562 % |
| březen | 3,836 % |
| duben | 3,562 % |
| květen | 2,755 % |
| červen | 2,755 % |
| červenec | 3,306 % |
| srpen | 3,857 % |
| září | 4,132 % |
| říjen | 3,581 % |
| listopad | 3,306 % |
| prosinec | 3,581 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,210 % |
| únor | 3,591 % |
| březen | 3,315 % |
| duben | 3,867 % |
| květen | 2,466 % |
| červen | 3,288 % |
| červenec | 3,288 % |
| srpen | 4,110 % |
| září | 4,384 % |
| říjen | 4,384 % |
| listopad | 4,110 % |
| prosinec | 3,836 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,391 % |
| únor | 4,582 % |
| březen | 4,852 % |
| duben | 4,582 % |
| květen | 4,696 % |
| červen | 3,867 % |
| červenec | 4,144 % |
| srpen | 3,591 % |
| září | 3,591 % |
| říjen | 3,039 % |
| listopad | 1,934 % |
| prosinec | 2,486 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,763 % |
| únor | 3,763 % |
| březen | 4,301 % |
| duben | 3,226 % |
| květen | 3,774 % |
| červen | 3,774 % |
| červenec | 3,774 % |
| srpen | 4,043 % |
| září | 3,504 % |
| říjen | 3,504 % |
| listopad | 3,235 % |
| prosinec | 5,121 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,085 % |
| únor | 6,614 % |
| březen | 5,820 % |
| duben | 5,026 % |
| květen | 4,570 % |
| červen | 4,301 % |
| červenec | 3,495 % |
| srpen | 3,495 % |
| září | 3,495 % |
| říjen | 2,957 % |
| listopad | 3,763 % |
| prosinec | 4,032 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,842 % |
| únor | 7,105 % |
| březen | 5,526 % |
| duben | 5,263 % |
| květen | 3,968 % |
| červen | 3,704 % |
| červenec | 3,968 % |
| srpen | 3,439 % |
| září | 3,968 % |
| říjen | 4,762 % |
| listopad | 4,762 % |
| prosinec | 5,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,670 % |
| červen | 4,474 % |
| září | 3,947 % |
| říjen | 4,211 % |
| listopad | 5,000 % |
| prosinec | 5,789 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,474 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,736 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,296 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,883 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,627 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,670 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,905 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,634 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Želatovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| AGRAS Želatovice, a.s. | 1 |
| INDUSTRY ENERGY s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Želatovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Přerov | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Želatovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 69 451 a následují ženy s podílem 36,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 164 795 | 100,0 % |
| Muži | 69 451 | 42,1 % |
| Ženy | 60 849 | 36,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Želatovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 698 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 14 993 | 11,7 % |
| 25 až 29 | 13 064 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 13 261 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 13 937 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 13 741 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 14 427 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 16 910 | 13,2 % |
| 55 až 59 | 17 457 | 13,6 % |
| 60 až 64 | 5 498 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 329 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Želatovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 581 | 0,5 % |
| Základní | 24 354 | 19,0 % |
| Vyučení | 58 631 | 45,7 % |
| Střední bez maturity | 3 477 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 8 539 | 6,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 953 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 21 070 | 16,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 757 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 6 953 | 5,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Želatovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 253 | 31,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 938 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 038 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 884 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 803 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 27 399 | 21,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Elektrotechnik/elektrotechnička - elektromechanikINDUSTRY ENERGY s.r.o. | Aktivní |
Pracovník/pracovnice živočišné výrobyAGRAS Želatovice, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Administrativní pracovník/pracovnice skladového hospodářství (OZP)RAUDO - výrobní družstvo invalidů | Neaktivní |
Administrativní pracovník/pracovniceINDUSTRY ENERGY s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné