Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Staré Vsi a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Staré Vsi a okresu Přerov najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Staré Vsi. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 621 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,78 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Staré Vsi nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,695 % |
| únor | 5,164 % |
| březen | 4,930 % |
| duben | 4,460 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 4,762 % |
| červenec | 4,524 % |
| srpen | 4,524 % |
| září | 4,048 % |
| říjen | 4,286 % |
| listopad | 5,714 % |
| prosinec | 5,476 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,317 % |
| únor | 4,556 % |
| březen | 4,556 % |
| duben | 3,357 % |
| květen | 3,357 % |
| červen | 3,118 % |
| červenec | 2,638 % |
| srpen | 2,158 % |
| září | 3,837 % |
| říjen | 4,317 % |
| listopad | 4,225 % |
| prosinec | 4,695 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,077 % |
| únor | 3,837 % |
| březen | 3,597 % |
| duben | 2,638 % |
| květen | 3,118 % |
| červen | 3,597 % |
| červenec | 3,597 % |
| srpen | 3,357 % |
| září | 4,796 % |
| říjen | 4,317 % |
| listopad | 3,357 % |
| prosinec | 4,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,296 % |
| únor | 3,580 % |
| březen | 3,580 % |
| duben | 3,819 % |
| květen | 3,597 % |
| červen | 3,837 % |
| červenec | 3,837 % |
| srpen | 3,597 % |
| září | 3,357 % |
| říjen | 3,597 % |
| listopad | 3,837 % |
| prosinec | 4,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,991 % |
| únor | 4,930 % |
| březen | 4,225 % |
| duben | 3,286 % |
| květen | 4,535 % |
| červen | 5,012 % |
| červenec | 5,728 % |
| srpen | 5,967 % |
| září | 5,012 % |
| říjen | 4,773 % |
| listopad | 5,012 % |
| prosinec | 4,773 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,728 % |
| únor | 5,967 % |
| březen | 5,251 % |
| duben | 4,535 % |
| květen | 3,052 % |
| červen | 2,817 % |
| červenec | 2,817 % |
| srpen | 3,286 % |
| září | 3,052 % |
| říjen | 2,817 % |
| listopad | 2,817 % |
| prosinec | 3,286 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,085 % |
| únor | 4,600 % |
| březen | 3,874 % |
| duben | 2,906 % |
| květen | 2,864 % |
| červen | 2,864 % |
| červenec | 2,625 % |
| srpen | 2,387 % |
| září | 3,341 % |
| říjen | 2,625 % |
| listopad | 3,103 % |
| prosinec | 4,535 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,401 % |
| únor | 3,912 % |
| březen | 3,667 % |
| duben | 4,156 % |
| květen | 3,390 % |
| červen | 4,358 % |
| červenec | 4,600 % |
| srpen | 4,358 % |
| září | 5,085 % |
| říjen | 6,053 % |
| listopad | 6,053 % |
| prosinec | 5,811 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,938 % |
| únor | 6,699 % |
| březen | 6,459 % |
| duben | 5,742 % |
| květen | 4,890 % |
| červen | 5,134 % |
| červenec | 4,645 % |
| srpen | 5,623 % |
| září | 5,134 % |
| říjen | 5,134 % |
| listopad | 5,623 % |
| prosinec | 5,134 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,213 % |
| červen | 6,699 % |
| září | 7,656 % |
| říjen | 6,459 % |
| listopad | 6,459 % |
| prosinec | 6,699 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,454 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,091 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,836 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,169 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,553 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,985 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,231 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,471 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Staré Vsi nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Staré Vsi.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Staré Vsi a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 69 451 a následují ženy s podílem 36,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 164 795 | 100,0 % |
| Muži | 69 451 | 42,1 % |
| Ženy | 60 849 | 36,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Staré Vsi ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 698 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 14 993 | 11,7 % |
| 25 až 29 | 13 064 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 13 261 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 13 937 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 13 741 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 14 427 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 16 910 | 13,2 % |
| 55 až 59 | 17 457 | 13,6 % |
| 60 až 64 | 5 498 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 329 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Staré Vsi a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 581 | 0,5 % |
| Základní | 24 354 | 19,0 % |
| Vyučení | 58 631 | 45,7 % |
| Střední bez maturity | 3 477 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 8 539 | 6,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 953 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 21 070 | 16,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 757 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 6 953 | 5,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Staré Vsi a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 253 | 31,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 938 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 038 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 884 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 803 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 27 399 | 21,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné