Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Rokytnici a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Přerov. Nejvíce pracovních míst nabízí Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 46 180 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,67 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Rokytnici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 530 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,67 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Rokytnici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,283 % |
| únor | 2,500 % |
| březen | 2,826 % |
| duben | 2,174 % |
| květen | 2,573 % |
| červen | 2,796 % |
| červenec | 3,356 % |
| srpen | 3,020 % |
| září | 2,796 % |
| říjen | 2,685 % |
| listopad | 2,461 % |
| prosinec | 2,573 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,063 % |
| únor | 3,282 % |
| březen | 2,626 % |
| duben | 1,751 % |
| květen | 1,422 % |
| červen | 1,422 % |
| červenec | 1,313 % |
| srpen | 1,094 % |
| září | 2,188 % |
| říjen | 2,407 % |
| listopad | 1,739 % |
| prosinec | 2,174 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,787 % |
| únor | 2,358 % |
| březen | 2,251 % |
| duben | 1,929 % |
| květen | 1,860 % |
| červen | 2,516 % |
| červenec | 2,626 % |
| srpen | 2,188 % |
| září | 1,969 % |
| říjen | 2,079 % |
| listopad | 2,954 % |
| prosinec | 2,735 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,680 % |
| únor | 3,575 % |
| březen | 3,470 % |
| duben | 3,575 % |
| květen | 3,323 % |
| červen | 3,108 % |
| červenec | 2,894 % |
| srpen | 2,680 % |
| září | 2,572 % |
| říjen | 2,251 % |
| listopad | 2,465 % |
| prosinec | 2,680 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,951 % |
| únor | 1,437 % |
| březen | 1,540 % |
| duben | 1,745 % |
| květen | 1,788 % |
| červen | 1,998 % |
| červenec | 1,998 % |
| srpen | 3,049 % |
| září | 2,944 % |
| říjen | 2,839 % |
| listopad | 2,944 % |
| prosinec | 2,839 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,138 % |
| únor | 3,138 % |
| březen | 2,733 % |
| duben | 2,530 % |
| květen | 1,951 % |
| červen | 1,951 % |
| červenec | 2,259 % |
| srpen | 2,053 % |
| září | 1,951 % |
| říjen | 1,540 % |
| listopad | 1,540 % |
| prosinec | 1,848 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,320 % |
| únor | 3,421 % |
| březen | 2,817 % |
| duben | 2,817 % |
| květen | 2,429 % |
| červen | 2,530 % |
| červenec | 2,733 % |
| srpen | 3,340 % |
| září | 3,239 % |
| říjen | 2,429 % |
| listopad | 2,530 % |
| prosinec | 2,733 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,390 % |
| únor | 3,390 % |
| březen | 3,091 % |
| duben | 3,091 % |
| květen | 3,219 % |
| červen | 2,817 % |
| červenec | 3,018 % |
| srpen | 3,018 % |
| září | 2,817 % |
| říjen | 2,716 % |
| listopad | 3,119 % |
| prosinec | 3,421 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,262 % |
| únor | 6,458 % |
| březen | 6,067 % |
| duben | 5,479 % |
| květen | 5,184 % |
| červen | 4,586 % |
| červenec | 4,187 % |
| srpen | 3,789 % |
| září | 3,490 % |
| říjen | 3,290 % |
| listopad | 3,091 % |
| prosinec | 3,589 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,653 % |
| červen | 5,284 % |
| září | 5,577 % |
| říjen | 4,892 % |
| listopad | 4,990 % |
| prosinec | 4,990 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,335 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,526 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,519 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,223 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,707 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,743 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,356 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,217 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Rokytnici nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | 3 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Rokytnici.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Přerov | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Rokytnici a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 69 451 a následují ženy s podílem 36,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 164 795 | 100,0 % |
| Muži | 69 451 | 42,1 % |
| Ženy | 60 849 | 36,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rokytnice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 698 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 14 993 | 11,7 % |
| 25 až 29 | 13 064 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 13 261 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 13 937 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 13 741 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 14 427 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 16 910 | 13,2 % |
| 55 až 59 | 17 457 | 13,6 % |
| 60 až 64 | 5 498 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 329 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Rokytnici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 581 | 0,5 % |
| Základní | 24 354 | 19,0 % |
| Vyučení | 58 631 | 45,7 % |
| Střední bez maturity | 3 477 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 8 539 | 6,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 953 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 21 070 | 16,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 757 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 6 953 | 5,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Rokytnici a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 253 | 31,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 938 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 038 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 884 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 803 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 27 399 | 21,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Všeobecná sestra/všeobecný bratrDomov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | Aktivní |
Zdravotnický asistent - praktická sestraDomov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | Aktivní |
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péčeDomov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péčeDomov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | Neaktivní |
Všeobecná sestra/všeobecný bratrDomov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | Neaktivní |
Zahradník/zahradnice - řidičDomov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | Neaktivní |
Ekonom/ekonomka příspěvkové organizace - vedoucí ekonomického úsekuDomov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace | Neaktivní |
Odborní účetní všeobecníZákladní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné