Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Oseku nad Bečvou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 6 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Přerov. Nejvíce pracovních míst nabízí MARESME PLUS s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,35 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Oseku nad Bečvou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 350 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,35 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Oseku nad Bečvou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,787 % |
| únor | 3,484 % |
| březen | 3,136 % |
| duben | 2,787 % |
| květen | 2,825 % |
| červen | 3,277 % |
| červenec | 3,616 % |
| srpen | 3,729 % |
| září | 4,068 % |
| říjen | 3,729 % |
| listopad | 3,390 % |
| prosinec | 3,390 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,929 % |
| únor | 4,167 % |
| březen | 4,167 % |
| duben | 3,810 % |
| květen | 3,571 % |
| červen | 3,095 % |
| červenec | 2,976 % |
| srpen | 3,095 % |
| září | 3,095 % |
| říjen | 2,976 % |
| listopad | 2,787 % |
| prosinec | 2,671 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,038 % |
| únor | 4,632 % |
| březen | 4,038 % |
| duben | 3,682 % |
| květen | 3,929 % |
| červen | 3,810 % |
| červenec | 2,976 % |
| srpen | 2,738 % |
| září | 2,976 % |
| říjen | 3,214 % |
| listopad | 3,333 % |
| prosinec | 3,214 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,938 % |
| únor | 4,177 % |
| březen | 4,296 % |
| duben | 3,819 % |
| květen | 3,325 % |
| červen | 3,088 % |
| červenec | 2,850 % |
| srpen | 3,088 % |
| září | 2,969 % |
| říjen | 3,207 % |
| listopad | 2,850 % |
| prosinec | 3,563 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,990 % |
| únor | 3,589 % |
| březen | 3,828 % |
| duben | 4,187 % |
| květen | 4,296 % |
| červen | 4,057 % |
| červenec | 3,699 % |
| srpen | 3,699 % |
| září | 4,057 % |
| říjen | 3,819 % |
| listopad | 4,057 % |
| prosinec | 3,699 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,043 % |
| únor | 4,281 % |
| březen | 3,686 % |
| duben | 3,092 % |
| květen | 2,273 % |
| červen | 2,392 % |
| červenec | 2,632 % |
| srpen | 2,153 % |
| září | 2,392 % |
| říjen | 2,392 % |
| listopad | 2,273 % |
| prosinec | 2,512 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,333 % |
| únor | 4,450 % |
| březen | 4,567 % |
| duben | 4,450 % |
| květen | 3,448 % |
| červen | 3,329 % |
| červenec | 2,973 % |
| srpen | 3,092 % |
| září | 3,805 % |
| říjen | 3,210 % |
| listopad | 2,497 % |
| prosinec | 2,973 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,363 % |
| únor | 6,122 % |
| březen | 5,642 % |
| duben | 4,922 % |
| květen | 4,801 % |
| červen | 5,035 % |
| červenec | 4,684 % |
| srpen | 4,215 % |
| září | 3,981 % |
| říjen | 3,747 % |
| listopad | 3,864 % |
| prosinec | 3,981 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,619 % |
| únor | 7,381 % |
| březen | 6,786 % |
| duben | 6,548 % |
| květen | 6,363 % |
| červen | 5,882 % |
| červenec | 5,882 % |
| srpen | 5,762 % |
| září | 6,002 % |
| říjen | 5,162 % |
| listopad | 4,922 % |
| prosinec | 5,642 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,729 % |
| červen | 6,548 % |
| září | 6,071 % |
| říjen | 5,952 % |
| listopad | 5,357 % |
| prosinec | 7,262 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,918 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,048 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,532 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,904 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,662 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,928 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,538 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,199 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Oseku nad Bečvou nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| MARESME PLUS s.r.o. | 1 |
| SYRMEX spol. s r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Oseku nad Bečvou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Přerov | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Oseku nad Bečvou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 69 451 a následují ženy s podílem 36,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 164 795 | 100,0 % |
| Muži | 69 451 | 42,1 % |
| Ženy | 60 849 | 36,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Oseka nad Bečvou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 698 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 14 993 | 11,7 % |
| 25 až 29 | 13 064 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 13 261 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 13 937 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 13 741 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 14 427 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 16 910 | 13,2 % |
| 55 až 59 | 17 457 | 13,6 % |
| 60 až 64 | 5 498 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 329 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Oseku nad Bečvou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 581 | 0,5 % |
| Základní | 24 354 | 19,0 % |
| Vyučení | 58 631 | 45,7 % |
| Střední bez maturity | 3 477 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 8 539 | 6,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 953 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 21 070 | 16,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 757 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 6 953 | 5,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Oseku nad Bečvou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 253 | 31,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 938 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 038 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 884 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 803 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 27 399 | 21,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Obsluha čerpací staniceMARESME PLUS s.r.o. | Aktivní |
Operátor/operátorka výrobySYRMEX spol. s r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Řidič mezinárodní kamionové dopravyBRAMID s.r.o. | Neaktivní |
Autolakýrník/ceKAROSÁRNA OMARO s.r.o. | Neaktivní |
Karosář/kaKAROSÁRNA OMARO s.r.o. | Neaktivní |
Karosář/kaKAROSÁRNA OMARO s.r.o. | Neaktivní |
Pomocný dělník/dělnice v živočišné výroběINTEGRA, a.s. | Neaktivní |
Údržbář/údržbářka v líhniINTEGRA, a.s. | Neaktivní |
Aplikační technik/technička fóliíKAROSÁRNA OMARO s.r.o. | Neaktivní |
Manipulační dělník/dělniceAlbo + Benedikt s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné