Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Miloticích nad Bečvou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (7) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Přerov. Nejvíce pracovních míst nabízí E-TECHNIK s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,17 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Miloticích nad Bečvou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 318 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,17 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Miloticích nad Bečvou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 6 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,596 % |
| únor | 2,128 % |
| březen | 2,128 % |
| duben | 2,660 % |
| květen | 2,927 % |
| červen | 1,951 % |
| červenec | 1,951 % |
| srpen | 0,976 % |
| září | 2,439 % |
| říjen | 2,927 % |
| listopad | 2,439 % |
| prosinec | 1,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,754 % |
| únor | 1,170 % |
| březen | 1,170 % |
| duben | 1,170 % |
| květen | 1,754 % |
| červen | 1,170 % |
| červenec | 1,170 % |
| srpen | 1,754 % |
| září | 1,754 % |
| říjen | 1,170 % |
| listopad | 1,064 % |
| prosinec | 1,064 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,211 % |
| únor | 3,684 % |
| březen | 3,684 % |
| duben | 3,684 % |
| květen | 3,509 % |
| červen | 2,339 % |
| červenec | 1,754 % |
| srpen | 1,754 % |
| září | 1,170 % |
| říjen | 1,170 % |
| listopad | 1,170 % |
| prosinec | 1,754 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,051 % |
| únor | 1,538 % |
| březen | 2,051 % |
| duben | 2,051 % |
| květen | 2,105 % |
| červen | 2,105 % |
| červenec | 3,158 % |
| srpen | 3,158 % |
| září | 3,158 % |
| říjen | 3,158 % |
| listopad | 2,632 % |
| prosinec | 2,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,041 % |
| únor | 1,531 % |
| březen | 2,041 % |
| duben | 2,041 % |
| květen | 2,051 % |
| červen | 2,564 % |
| červenec | 2,051 % |
| srpen | 2,051 % |
| září | 2,051 % |
| říjen | 2,564 % |
| listopad | 2,564 % |
| prosinec | 2,051 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,563 % |
| únor | 0,521 % |
| březen | 0,521 % |
| duben | 0,521 % |
| květen | 0,510 % |
| červen | 0,510 % |
| červenec | 0,510 % |
| srpen | 0,510 % |
| září | 1,020 % |
| říjen | 0,510 % |
| listopad | 1,020 % |
| prosinec | 2,041 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,415 % |
| únor | 2,927 % |
| březen | 1,951 % |
| duben | 1,463 % |
| květen | 0,521 % |
| červen | 0,521 % |
| červenec | 0,521 % |
| srpen | 1,042 % |
| září | 0,521 % |
| říjen | 0,521 % |
| listopad | 1,042 % |
| prosinec | 2,083 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,318 % |
| únor | 2,844 % |
| březen | 1,896 % |
| duben | 2,370 % |
| květen | 2,439 % |
| červen | 2,439 % |
| červenec | 3,415 % |
| srpen | 1,463 % |
| září | 2,439 % |
| říjen | 2,439 % |
| listopad | 1,463 % |
| prosinec | 2,927 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,147 % |
| únor | 2,304 % |
| březen | 3,226 % |
| duben | 2,765 % |
| květen | 2,370 % |
| červen | 2,844 % |
| červenec | 2,844 % |
| srpen | 3,318 % |
| září | 2,370 % |
| říjen | 2,844 % |
| listopad | 2,844 % |
| prosinec | 3,318 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 1,826 % |
| červen | 2,765 % |
| září | 2,304 % |
| říjen | 2,304 % |
| listopad | 1,843 % |
| prosinec | 3,226 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,283 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,955 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,468 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,676 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,550 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,807 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Miloticích nad Bečvou nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| E-TECHNIK s.r.o. | 4 |
| IPG Plasty s.r.o. | 2 |
| Eagle Eyes a.s. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Miloticích nad Bečvou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Přerov | 7 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Miloticích nad Bečvou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 69 451 a následují ženy s podílem 36,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 164 795 | 100,0 % |
| Muži | 69 451 | 42,1 % |
| Ženy | 60 849 | 36,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Milotic nad Bečvou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 698 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 14 993 | 11,7 % |
| 25 až 29 | 13 064 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 13 261 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 13 937 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 13 741 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 14 427 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 16 910 | 13,2 % |
| 55 až 59 | 17 457 | 13,6 % |
| 60 až 64 | 5 498 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 329 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Miloticích nad Bečvou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 581 | 0,5 % |
| Základní | 24 354 | 19,0 % |
| Vyučení | 58 631 | 45,7 % |
| Střední bez maturity | 3 477 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 8 539 | 6,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 953 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 21 070 | 16,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 757 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 6 953 | 5,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Miloticích nad Bečvou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 253 | 31,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 938 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 038 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 884 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 803 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 27 399 | 21,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vrátný/vrátná - strážný (OZP, OZZ)Eagle Eyes a.s. | Aktivní |
Manipulační dělník/dělniceIPG Plasty s.r.o. | Aktivní |
Provozní zámečníci, údržbáři (m/ž)E-TECHNIK s.r.o. | Aktivní |
Lisař/lisařkaIPG Plasty s.r.o. | Aktivní |
Dělník/ce ve strojírenské výrobě - svářečE-TECHNIK s.r.o. | Aktivní |
Dělník/ce ve strojírenské výrobě - lakýrníkE-TECHNIK s.r.o. | Aktivní |
Dělník/ce ve strojírenské výroběE-TECHNIK s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Uklízeč/ka ve výrobní firměE-TECHNIK s.r.o. | Neaktivní |
Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci/pracovnice v příbuzných oborechE-TECHNIK s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné