Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Milenově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (6) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Přerov. Nejvíce pracovních míst nabízí Achenbach Systems s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,44 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Milenově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 429 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,44 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Milenově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,261 % |
| únor | 4,348 % |
| březen | 4,348 % |
| duben | 3,623 % |
| květen | 4,396 % |
| červen | 4,396 % |
| červenec | 5,495 % |
| srpen | 5,861 % |
| září | 4,396 % |
| říjen | 4,029 % |
| listopad | 4,396 % |
| prosinec | 4,762 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,191 % |
| únor | 3,901 % |
| březen | 2,837 % |
| duben | 2,128 % |
| květen | 2,128 % |
| červen | 2,837 % |
| červenec | 1,773 % |
| srpen | 1,773 % |
| září | 2,482 % |
| říjen | 2,837 % |
| listopad | 2,174 % |
| prosinec | 2,899 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,069 % |
| únor | 2,069 % |
| březen | 2,414 % |
| duben | 3,103 % |
| květen | 3,191 % |
| červen | 3,901 % |
| červenec | 2,837 % |
| srpen | 4,255 % |
| září | 3,191 % |
| říjen | 3,901 % |
| listopad | 3,901 % |
| prosinec | 3,191 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,373 % |
| únor | 2,373 % |
| březen | 1,695 % |
| duben | 2,034 % |
| květen | 2,414 % |
| červen | 3,448 % |
| červenec | 3,448 % |
| srpen | 3,793 % |
| září | 1,724 % |
| říjen | 1,034 % |
| listopad | 0,690 % |
| prosinec | 2,069 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,373 % |
| únor | 2,034 % |
| březen | 3,729 % |
| duben | 4,068 % |
| květen | 4,068 % |
| červen | 4,746 % |
| červenec | 5,085 % |
| srpen | 4,407 % |
| září | 3,051 % |
| říjen | 2,712 % |
| listopad | 2,712 % |
| prosinec | 2,712 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,349 % |
| únor | 2,013 % |
| březen | 2,349 % |
| duben | 2,349 % |
| květen | 2,373 % |
| červen | 2,034 % |
| červenec | 2,034 % |
| srpen | 3,051 % |
| září | 2,034 % |
| říjen | 1,695 % |
| listopad | 1,356 % |
| prosinec | 2,373 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,122 % |
| únor | 4,422 % |
| březen | 4,082 % |
| duben | 3,401 % |
| květen | 3,356 % |
| červen | 3,691 % |
| červenec | 3,020 % |
| srpen | 3,020 % |
| září | 2,013 % |
| říjen | 2,349 % |
| listopad | 2,013 % |
| prosinec | 2,013 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,711 % |
| únor | 7,047 % |
| březen | 4,362 % |
| duben | 4,698 % |
| květen | 3,741 % |
| červen | 3,741 % |
| červenec | 4,422 % |
| srpen | 3,741 % |
| září | 3,061 % |
| říjen | 3,741 % |
| listopad | 4,422 % |
| prosinec | 6,463 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,822 % |
| únor | 5,479 % |
| březen | 3,767 % |
| duben | 4,110 % |
| květen | 4,698 % |
| červen | 3,691 % |
| červenec | 5,034 % |
| srpen | 4,698 % |
| září | 4,698 % |
| říjen | 5,705 % |
| listopad | 5,034 % |
| prosinec | 7,047 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,705 % |
| červen | 6,164 % |
| září | 5,479 % |
| říjen | 4,795 % |
| listopad | 5,137 % |
| prosinec | 6,849 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,054 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,095 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,138 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,882 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,211 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,694 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,634 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Milenově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Achenbach Systems s.r.o. | 3 |
| Strojírny Milenov, spol. s r.o. | 3 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Milenově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Přerov | 6 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Milenově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 69 451 a následují ženy s podílem 36,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 164 795 | 100,0 % |
| Muži | 69 451 | 42,1 % |
| Ženy | 60 849 | 36,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Milenova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 698 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 14 993 | 11,7 % |
| 25 až 29 | 13 064 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 13 261 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 13 937 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 13 741 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 14 427 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 16 910 | 13,2 % |
| 55 až 59 | 17 457 | 13,6 % |
| 60 až 64 | 5 498 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 329 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Milenově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 581 | 0,5 % |
| Základní | 24 354 | 19,0 % |
| Vyučení | 58 631 | 45,7 % |
| Střední bez maturity | 3 477 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 8 539 | 6,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 953 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 21 070 | 16,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 757 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 6 953 | 5,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Milenově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 253 | 31,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 938 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 038 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 884 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 803 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 27 399 | 21,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Zámečník - svářeč (m/ž)Strojírny Milenov, spol. s r.o. | Aktivní |
Zámečník - svářeč (m/ž)Strojírny Milenov, spol. s r.o. | Aktivní |
Operátor/operátorka řezacího centra vodního paprskuStrojírny Milenov, spol. s r.o. | Aktivní |
Kontrolor/kontrolorka elektroAchenbach Systems s.r.o. | Aktivní |
Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (m/ž)Achenbach Systems s.r.o. | Aktivní |
Svářeč - mechanik (m/ž)Achenbach Systems s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Operátor/ka mořící linkyStrojírny Milenov, spol. s r.o. | Neaktivní |
Obsluha řezacího centra vodního paprskuStrojírny Milenov, spol. s r.o. | Neaktivní |
Zámečník/zámečnice - svářečStrojírny Milenov, spol. s r.o. | Neaktivní |
Elektromechanik (m/ž)Achenbach Systems s.r.o. | Neaktivní |
Operátor/ka mořící linkyStrojírny Milenov, spol. s r.o. | Neaktivní |
Skladník/ce - manipulantStrojírny Milenov, spol. s r.o. | Neaktivní |
Kontrolor/kontrolorka kvalityStrojírny Milenov, spol. s r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné