Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Jezernici a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 4 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Přerov. Nejvíce pracovních míst nabízí KOBZ Služby s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 50 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,16 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Jezernici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 662 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,16 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Jezernici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 2 |
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,935 % |
| únor | 3,704 % |
| březen | 3,935 % |
| duben | 3,704 % |
| květen | 3,765 % |
| červen | 3,765 % |
| červenec | 4,000 % |
| srpen | 4,471 % |
| září | 5,176 % |
| říjen | 4,471 % |
| listopad | 4,471 % |
| prosinec | 4,471 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,320 % |
| únor | 3,248 % |
| březen | 3,712 % |
| duben | 3,944 % |
| květen | 3,712 % |
| červen | 3,712 % |
| červenec | 3,944 % |
| srpen | 3,944 % |
| září | 4,176 % |
| říjen | 3,944 % |
| listopad | 3,935 % |
| prosinec | 3,935 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,855 % |
| únor | 3,401 % |
| březen | 3,401 % |
| duben | 3,175 % |
| květen | 2,552 % |
| červen | 2,552 % |
| červenec | 2,784 % |
| srpen | 2,552 % |
| září | 2,320 % |
| říjen | 2,088 % |
| listopad | 1,856 % |
| prosinec | 2,320 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,182 % |
| únor | 2,955 % |
| březen | 3,409 % |
| duben | 3,182 % |
| květen | 3,175 % |
| červen | 2,948 % |
| červenec | 3,175 % |
| srpen | 3,175 % |
| září | 3,401 % |
| říjen | 2,948 % |
| listopad | 3,401 % |
| prosinec | 3,855 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,378 % |
| únor | 2,703 % |
| březen | 2,477 % |
| duben | 2,477 % |
| květen | 2,500 % |
| červen | 2,045 % |
| červenec | 2,273 % |
| srpen | 2,955 % |
| září | 2,500 % |
| říjen | 2,273 % |
| listopad | 2,045 % |
| prosinec | 2,955 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,415 % |
| únor | 3,311 % |
| březen | 2,649 % |
| duben | 2,428 % |
| květen | 2,703 % |
| červen | 2,027 % |
| červenec | 2,477 % |
| srpen | 1,577 % |
| září | 1,577 % |
| říjen | 2,027 % |
| listopad | 2,703 % |
| prosinec | 3,604 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,374 % |
| únor | 4,176 % |
| březen | 3,077 % |
| duben | 2,857 % |
| květen | 2,208 % |
| červen | 2,649 % |
| červenec | 3,091 % |
| srpen | 3,091 % |
| září | 3,091 % |
| říjen | 3,532 % |
| listopad | 2,428 % |
| prosinec | 4,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,843 % |
| únor | 7,407 % |
| březen | 4,357 % |
| duben | 4,575 % |
| květen | 3,736 % |
| červen | 3,077 % |
| červenec | 3,297 % |
| srpen | 3,736 % |
| září | 3,297 % |
| říjen | 3,077 % |
| listopad | 2,857 % |
| prosinec | 5,275 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,338 % |
| únor | 11,039 % |
| březen | 7,576 % |
| duben | 6,277 % |
| květen | 4,357 % |
| červen | 4,575 % |
| červenec | 4,793 % |
| srpen | 4,575 % |
| září | 5,229 % |
| říjen | 4,575 % |
| listopad | 4,575 % |
| prosinec | 7,407 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,544 % |
| červen | 6,926 % |
| září | 8,009 % |
| říjen | 6,926 % |
| listopad | 7,359 % |
| prosinec | 11,472 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,931 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,288 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,410 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,129 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,061 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,369 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,474 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,685 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Jezernici nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| KOBZ Služby s.r.o. | 2 |
| Wienerberger s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Jezernici.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Přerov | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Jezernici a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 69 451 a následují ženy s podílem 36,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 164 795 | 100,0 % |
| Muži | 69 451 | 42,1 % |
| Ženy | 60 849 | 36,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Jezernice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 698 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 14 993 | 11,7 % |
| 25 až 29 | 13 064 | 10,2 % |
| 30 až 34 | 13 261 | 10,3 % |
| 35 až 39 | 13 937 | 10,9 % |
| 40 až 44 | 13 741 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 14 427 | 11,2 % |
| 50 až 54 | 16 910 | 13,2 % |
| 55 až 59 | 17 457 | 13,6 % |
| 60 až 64 | 5 498 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 329 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Jezernici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 581 | 0,5 % |
| Základní | 24 354 | 19,0 % |
| Vyučení | 58 631 | 45,7 % |
| Střední bez maturity | 3 477 | 2,7 % |
| Vyučení s maturitou | 8 539 | 6,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 953 | 3,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 21 070 | 16,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 757 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 6 953 | 5,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Jezernici a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 253 | 31,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 938 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 038 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 8 884 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 17 803 | 13,9 % |
| Více než 24 měsíců | 27 399 | 21,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vedoucí stavební skupinyKOBZ Služby s.r.o. | Aktivní |
Zedník/ceKOBZ Služby s.r.o. | Aktivní |
Střídač/ka profesíWienerberger s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vedoucí stavební skupinyKOBZ Služby s.r.o. | Neaktivní |
Zedník/ceKOBZ Služby s.r.o. | Neaktivní |
Vedoucí stavební skupinyKOBZ Služby s.r.o. | Neaktivní |
Učitelé na 1. stupni základních školZákladní škola Jezernice, okres Přerov, příspěvková organizace | Neaktivní |
Pracovník/pracovnice provozní hygieny a zázemí - úklidový pracovníkAgrochov Jezernice, a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné