Volná pracovní místa v Vápenné

Hledáte dobře placenou práci v Vápenné a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jeseník. Nejvíce pracovních míst nabízí Správa jeskyní České republiky a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,58 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bělá pod Pradědem
 (Jeseník)
Bernartice
 (Jeseník)
Bílá Voda
 (Jeseník)
Černá Voda
 (Jeseník)
Česká Ves
 (Jeseník)
Hradec-Nová Ves
 (Jeseník)
Javorník
 (Jeseník)
Jeseník
 (Jeseník)
Kobylá nad Vidnavkou
 (Jeseník)
Lipová-lázně
 (Jeseník)
Mikulovice
 (Jeseník)
Ostružná
 (Jeseník)
Písečná
 (Jeseník)
Skorošice
 (Jeseník)
Stará Červená Voda
 (Jeseník)
Supíkovice
 (Jeseník)
Uhelná
 (Jeseník)
Vápenná
 (Jeseník)
Velká Kraš
 (Jeseník)
Velké Kunětice
 (Jeseník)
Vidnava
 (Jeseník)
Vlčice
 (Jeseník)
Zlaté Hory
 (Jeseník)
Žulová
 (Jeseník)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 6.11.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
4,58 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
40 000 Kč
Zaměstnavatel: Správa jeskyní České republiky
Nejaktivnější zaměstnavatel
Správa jeskyní České republiky
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Vápenné

Technický pracovník/ce - údržbář/ka
Správa jeskyní České republiky Před 17 dny 28 000 Kč – 40 000 Kč Vápenná

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Vápenné. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 172 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,58 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Vápenné nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,714 %
únor5,974 %
březen4,805 %
duben4,545 %
květen3,954 %
červen3,444 %
červenec3,571 %
srpen3,316 %
září4,337 %
říjen4,847 %
listopad5,102 %
prosinec5,357 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,555 %
únor6,041 %
březen5,013 %
duben4,242 %
květen3,985 %
červen3,470 %
červenec3,985 %
srpen3,085 %
září3,213 %
říjen2,956 %
listopad3,506 %
prosinec4,675 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,023 %
únor4,828 %
březen3,793 %
duben3,103 %
květen3,470 %
červen2,828 %
červenec2,699 %
srpen2,828 %
září2,828 %
říjen2,956 %
listopad3,470 %
prosinec4,627 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,541 %
únor6,652 %
březen5,543 %
duben4,102 %
květen3,333 %
červen2,529 %
červenec1,724 %
srpen1,724 %
září1,954 %
říjen1,954 %
listopad2,529 %
prosinec2,989 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,107 %
únor5,998 %
březen4,362 %
duben3,926 %
květen3,548 %
červen3,991 %
červenec3,769 %
srpen3,880 %
září3,769 %
říjen3,991 %
listopad4,213 %
prosinec5,100 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,090 %
únor5,342 %
březen4,915 %
duben3,098 %
květen3,162 %
červen2,072 %
červenec1,963 %
srpen1,854 %
září2,181 %
říjen2,072 %
listopad2,290 %
prosinec5,344 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,587 %
únor6,955 %
březen6,006 %
duben4,847 %
květen3,632 %
červen4,060 %
červenec3,419 %
srpen3,205 %
září3,098 %
říjen2,564 %
listopad4,594 %
prosinec4,701 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,654 %
únor9,234 %
březen8,604 %
duben6,716 %
květen5,690 %
červen5,690 %
červenec5,058 %
srpen4,215 %
září4,110 %
říjen4,636 %
listopad4,636 %
prosinec6,639 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden10,348 %
únor10,041 %
březen8,811 %
duben6,045 %
květen6,611 %
červen5,876 %
červenec5,981 %
srpen5,876 %
září5,876 %
říjen6,925 %
listopad7,450 %
prosinec7,870 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen12,259 %
červen9,324 %
září8,299 %
říjen7,480 %
listopad8,094 %
prosinec10,143 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,867 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,806 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec16,165 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,167 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,198 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec11,516 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec14,033 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,632 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Vápenné nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Správa jeskyní České republiky1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Vápenné.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Jeseník1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Vápenné a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 89 383 a následují ženy s podílem 35,7 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem241 071100,0 %
Muži89 38337,1 %
Ženy86 18235,7 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Vápenné ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let6 5123,8 %
20 až 2420 02711,6 %
25 až 2917 41710,1 %
30 až 3417 30810,0 %
35 až 3917 72110,3 %
40 až 4418 01210,4 %
45 až 4919 45211,3 %
50 až 5422 77713,2 %
55 až 5923 45213,6 %
60 až 649 8495,7 %
Od 65 a více let3270,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Vápenné a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné1650,1 %
Základní32 69618,9 %
Vyučení79 53846,0 %
Střední bez maturity4 5742,6 %
Vyučení s maturitou8 5725,0 %
Úplné střední všeobecné s maturitou5 4043,1 %
Úplné střední odborné s maturitou30 59417,7 %
Vyšší odborné vzdělání1 1590,7 %
Vysokoškolské10 1525,9 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Vápenné a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců53 41730,9 %
Více než 3 až 6 měsíců31 49118,2 %
Více než 6 až 9 měsíců17 0559,9 %
Více než 9 až 12 měsíců12 1587,0 %
Více než 12 až 24 měsíců23 46513,6 %
Více než 24 měsíců35 26820,4 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Technický pracovník/ce - údržbář/ka

Správa jeskyní České republiky

Aktivní
NabídkaStav

Pokladní

Správa jeskyní České republiky

Neaktivní