Volná místa / Liberecký kraj / Liberec / Stráž nad Nisou

Volná pracovní místa v Stráži nad Nisou

Hledáte dobře placenou práci v Stráži nad Nisou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (23) a pracovní pozice od 19 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Liberec. Nejvíce pracovních míst nabízí GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 90 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,31 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bílá
 (Liberec)
Bílý Kostel nad Nisou
 (Liberec)
Bílý Potok
 (Liberec)
Bulovka
 (Liberec)
Černousy
 (Liberec)
Český Dub
 (Liberec)
Cetenov
 (Liberec)
Chotyně
 (Liberec)
Chrastava
 (Liberec)
Čtveřín
 (Liberec)
Dětřichov
 (Liberec)
Dlouhý Most
 (Liberec)
Dolní Řasnice
 (Liberec)
Frýdlant
 (Liberec)
Habartice
 (Liberec)
Hejnice
 (Liberec)
Heřmanice
 (Liberec)
Hlavice
 (Liberec)
Hodkovice nad Mohelkou
 (Liberec)
Horní Řasnice
 (Liberec)
Hrádek nad Nisou
 (Liberec)
Jablonné v Podještědí
 (Liberec)
Janovice v Podještědí
 (Liberec)
Janův Důl
 (Liberec)
Jeřmanice
 (Liberec)
Jindřichovice pod Smrkem
 (Liberec)
Kobyly
 (Liberec)
Krásný Les
 (Liberec)
Křižany
 (Liberec)
Kryštofovo Údolí
 (Liberec)
Kunratice
 (Liberec)
Lažany
 (Liberec)
Lázně Libverda
 (Liberec)
Liberec
 (Liberec)
Mníšek
 (Liberec)
Nová Ves
 (Liberec)
Nové Město pod Smrkem
 (Liberec)
Oldřichov v Hájích
 (Liberec)
Osečná
 (Liberec)
Paceřice
 (Liberec)
Pěnčín
 (Liberec)
Pertoltice
 (Liberec)
Příšovice
 (Liberec)
Proseč pod Ještědem
 (Liberec)
Radimovice
 (Liberec)
Raspenava
 (Liberec)
Rynoltice
 (Liberec)
Šimonovice
 (Liberec)
Soběslavice
 (Liberec)
Stráž nad Nisou
 (Liberec)
Světlá pod Ještědem
 (Liberec)
Svijanský Újezd
 (Liberec)
Svijany
 (Liberec)
Sychrov
 (Liberec)
Višňová
 (Liberec)
Vlastibořice
 (Liberec)
Všelibice
 (Liberec)
Žďárek
 (Liberec)
Zdislava
 (Liberec)
Aktivní pracovní místa
23
Poslední změna: 6.11.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
3,31 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
90 000 Kč
Zaměstnavatel: GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.
Nejaktivnější zaměstnavatel
GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.
Aktivní nabídky: 6

Aktuální nabídka práce v Stráži nad Nisou

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
SPIDERS, s.r.o. Před 8 hodinami od 30 000 Kč Stráž nad Nisou
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. Před 3 dny od 27 328 Kč Stráž nad Nisou
Technik uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (m/ž)
LITES Liberec s.r.o. Před 7 dny od 35 000 Kč Stráž nad Nisou
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ pro trh EU
TME - city s.r.o. Před 15 dny 31 000 Kč – 70 000 Kč Stráž nad Nisou
OPERÁTOR/KA
KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o. Před 21 dny od 27 000 Kč Stráž nad Nisou
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE výrobků z kombinovaných materiálů
Ladle Saloon s.r.o. Před 21 dny od 22 400 Kč Stráž nad Nisou
CNC FRÉZAŘ/KA
LIS - Liberec s.r.o. Před 21 dny 37 000 Kč – 50 000 Kč Stráž nad Nisou
NÁSTROJAŘ/KA
LIS - Liberec s.r.o. Před 22 dny 30 000 Kč – 40 000 Kč Stráž nad Nisou

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Stráži nad Nisou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 443 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,31 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Stráži nad Nisou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč9
do 24 999 Kč6
35–44 tis. Kč4
45–59 tis. Kč2
60 tis. Kč a více2

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,991 %
únor2,991 %
březen3,059 %
duben2,923 %
květen3,077 %
červen3,478 %
červenec3,411 %
srpen3,278 %
září3,344 %
říjen3,880 %
listopad3,612 %
prosinec3,679 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,172 %
únor2,897 %
březen2,621 %
duben2,552 %
květen2,207 %
červen2,207 %
červenec2,690 %
srpen2,828 %
září2,345 %
říjen2,414 %
listopad2,515 %
prosinec2,787 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,692 %
únor2,423 %
březen2,423 %
duben2,221 %
květen2,276 %
červen2,690 %
červenec2,897 %
srpen3,310 %
září3,034 %
říjen3,034 %
listopad3,172 %
prosinec3,241 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,947 %
únor2,545 %
březen2,411 %
duben2,478 %
květen2,490 %
červen2,423 %
červenec2,624 %
srpen2,759 %
září2,490 %
říjen2,355 %
listopad1,884 %
prosinec2,288 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,667 %
únor2,400 %
březen2,267 %
duben2,667 %
květen2,813 %
červen3,014 %
červenec2,880 %
srpen2,612 %
září2,344 %
říjen2,545 %
listopad2,545 %
prosinec2,478 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,444 %
únor3,046 %
březen2,715 %
duben2,318 %
květen2,200 %
červen2,067 %
červenec2,333 %
srpen2,000 %
září2,200 %
říjen2,200 %
listopad2,267 %
prosinec2,267 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,966 %
únor2,900 %
březen2,703 %
duben2,637 %
květen2,450 %
červen2,185 %
červenec2,318 %
srpen2,384 %
září2,252 %
říjen2,252 %
listopad2,848 %
prosinec3,113 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,386 %
únor5,062 %
březen4,607 %
duben4,283 %
květen3,889 %
červen3,955 %
červenec3,889 %
srpen3,955 %
září2,966 %
říjen2,439 %
listopad2,966 %
prosinec2,703 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,829 %
únor5,959 %
březen5,829 %
duben5,699 %
květen5,321 %
červen5,127 %
červenec5,321 %
srpen4,867 %
září5,062 %
říjen5,127 %
listopad4,607 %
prosinec5,127 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen6,355 %
červen5,699 %
září4,858 %
říjen5,052 %
listopad5,246 %
prosinec5,505 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,939 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,126 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,641 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,840 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,935 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,444 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,289 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,088 %

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Stráži nad Nisou.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Liberec23

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Stráži nad Nisou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 84 119 a následují muži s podílem 35,6 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem207 011100,0 %
Muži73 71135,6 %
Ženy84 11940,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Stráže nad Nisou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let8 0605,2 %
20 až 2417 53511,4 %
25 až 2916 67510,8 %
30 až 3417 23711,2 %
35 až 3917 01911,0 %
40 až 4417 05811,0 %
45 až 4917 09011,1 %
50 až 5419 08112,4 %
55 až 5917 85111,6 %
60 až 646 0703,9 %
Od 65 a více let7710,5 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Stráži nad Nisou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné9 1055,9 %
Základní64 12541,5 %
Vyučení49 47032,0 %
Střední bez maturity5 9113,8 %
Vyučení s maturitou3 9112,5 %
Úplné střední všeobecné s maturitou3 4622,2 %
Úplné střední odborné s maturitou14 8619,6 %
Vyšší odborné vzdělání5710,4 %
Vysokoškolské3 0312,0 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Stráži nad Nisou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců37 10824,0 %
Více než 3 až 6 měsíců23 39615,1 %
Více než 6 až 9 měsíců13 4598,7 %
Více než 9 až 12 měsíců11 2477,3 %
Více než 12 až 24 měsíců23 71315,4 %
Více než 24 měsíců45 52429,5 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

SPIDERS, s.r.o.

Aktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Aktivní

Technik uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (m/ž)

LITES Liberec s.r.o.

Aktivní

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ pro trh EU

TME - city s.r.o.

Aktivní

OPERÁTOR/KA

KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.

Aktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE výrobků z kombinovaných materiálů

Ladle Saloon s.r.o.

Aktivní

CNC FRÉZAŘ/KA

LIS - Liberec s.r.o.

Aktivní

NÁSTROJAŘ/KA

LIS - Liberec s.r.o.

Aktivní

ŘIDIČ/KA C+E

DEMPRPARK s.r.o.

Aktivní

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE - STRÁŽNÝ/Á

1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.

Aktivní

ŘIDIČ

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Aktivní

MISTR VÝROBY ČISTICÍ DÍLNY

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Aktivní

VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE

Fi.Bi.Li. s.r.o.

Aktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Aktivní

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Aktivní

SEŘIZOVAČ/KA

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Aktivní

INSPEKTOR/KA KVALITY

G & P Quality Management s.r.o.

Aktivní

ELEKTRIKÁŘ/KA

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Aktivní

TECHNOLOG (m/ž)

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Aktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE výrobků z kombinovaných materiálů

Ladle Saloon s.r.o.

Aktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/CE OSTATNÍCH VÝROBKŮ

OK recruitment s.r.o.

Aktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE výrobků z kombinovaných materiálů

Ladle Saloon s.r.o.

Aktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE výrobků z kombinovaných materiálů

Ladle Saloon s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

ADMINISTRATIVNĚ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ pro ČR

Keramika CZ s.r.o.

Neaktivní

OBCHODNĚ TECHNICKÝ/Á ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ pro podlahové vytápění

DELTATOP CZ s.r.o.

Neaktivní

SKLADNÍK/MANIPULANT

Keramika CZ s.r.o.

Neaktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE výrobků z kombinovaných materiálů

Ladle Saloon s.r.o.

Neaktivní

Technik uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (m/ž)

LITES Liberec s.r.o.

Neaktivní

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ pro trh EU

TME - city s.r.o.

Neaktivní

SKLADNÍK/MANIPULANT

Keramika CZ s.r.o.

Neaktivní

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO MANAŽERA

Keramika CZ s.r.o.

Neaktivní

ŘIDIČ

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Neaktivní

INSPEKTOR/KA KVALITY

G & P Quality Management s.r.o.

Neaktivní

SKLADNÍK/SKLADNICE

TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS s.r.o.

Neaktivní

PODPORA PROJEKTU Retextil

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní

PODPORA PROJEKTU Retextil

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní

ŘIDIČ

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní

MISTR VÝROBY ČISTICÍ DÍLNY

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní

MANIPULANT/LISAŘ

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní

AUTOMECHANIK nákladních, dodávkových a užitkových vozidel (m/ž)

ANPE SERVIS s.r.o.

Neaktivní

OBRÁBĚČ KOVŮ - soustružník (m/ž)

LIS - Liberec s.r.o.

Neaktivní

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

VETOX E s.r.o.

Neaktivní

ASISTENT/KA obchodního manažera

Keramika CZ s.r.o.

Neaktivní

STAVBYVEDOUCÍ, MISTR (m/ž)

STAV-AGENCY s.r.o.

Neaktivní

PRACOVNÍK pro zpracování a montáž Retextilu

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní

VEDOUCÍ DÍLNY Retextil

DIMATEX CS, spol. s r.o.

Neaktivní