Volná pracovní místa v Rynolticích

Hledáte dobře placenou práci v Rynolticích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Liberec. Nejvíce pracovních míst nabízí PROFI REGAL s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 50 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,96 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bílá
 (Liberec)
Bílý Kostel nad Nisou
 (Liberec)
Bílý Potok
 (Liberec)
Bulovka
 (Liberec)
Černousy
 (Liberec)
Český Dub
 (Liberec)
Cetenov
 (Liberec)
Chotyně
 (Liberec)
Chrastava
 (Liberec)
Čtveřín
 (Liberec)
Dětřichov
 (Liberec)
Dlouhý Most
 (Liberec)
Dolní Řasnice
 (Liberec)
Frýdlant
 (Liberec)
Habartice
 (Liberec)
Hejnice
 (Liberec)
Heřmanice
 (Liberec)
Hlavice
 (Liberec)
Hodkovice nad Mohelkou
 (Liberec)
Horní Řasnice
 (Liberec)
Hrádek nad Nisou
 (Liberec)
Jablonné v Podještědí
 (Liberec)
Janovice v Podještědí
 (Liberec)
Janův Důl
 (Liberec)
Jeřmanice
 (Liberec)
Jindřichovice pod Smrkem
 (Liberec)
Kobyly
 (Liberec)
Krásný Les
 (Liberec)
Křižany
 (Liberec)
Kryštofovo Údolí
 (Liberec)
Kunratice
 (Liberec)
Lažany
 (Liberec)
Lázně Libverda
 (Liberec)
Liberec
 (Liberec)
Mníšek
 (Liberec)
Nová Ves
 (Liberec)
Nové Město pod Smrkem
 (Liberec)
Oldřichov v Hájích
 (Liberec)
Osečná
 (Liberec)
Paceřice
 (Liberec)
Pěnčín
 (Liberec)
Pertoltice
 (Liberec)
Příšovice
 (Liberec)
Proseč pod Ještědem
 (Liberec)
Radimovice
 (Liberec)
Raspenava
 (Liberec)
Rynoltice
 (Liberec)
Šimonovice
 (Liberec)
Soběslavice
 (Liberec)
Stráž nad Nisou
 (Liberec)
Světlá pod Ještědem
 (Liberec)
Svijanský Újezd
 (Liberec)
Svijany
 (Liberec)
Sychrov
 (Liberec)
Višňová
 (Liberec)
Vlastibořice
 (Liberec)
Všelibice
 (Liberec)
Žďárek
 (Liberec)
Zdislava
 (Liberec)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 31.8.2026 15:00
Podíl nezaměstnaných
4,96 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
50 000 Kč
Zaměstnavatel: PROFI REGAL s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
PROFI REGAL s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Rynolticích

MONTÉR regálových a ocelových konstrukcí
PROFI REGAL s.r.o. Před 45 dny 30 000 Kč – 50 000 Kč Rynoltice

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Rynolticích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 861 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,96 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Rynolticích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,651 %
únor5,039 %
březen5,233 %
duben4,845 %
květen5,068 %
červen5,458 %
červenec4,678 %
srpen4,678 %
září4,483 %
říjen4,678 %
listopad5,263 %
prosinec5,458 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,607 %
únor3,407 %
březen3,607 %
duben3,206 %
květen3,607 %
červen3,006 %
červenec3,607 %
srpen3,607 %
září3,006 %
říjen4,008 %
listopad4,264 %
prosinec4,070 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,162 %
únor2,767 %
březen3,162 %
duben2,767 %
květen3,006 %
červen2,806 %
červenec3,607 %
srpen3,206 %
září2,806 %
říjen3,206 %
listopad3,407 %
prosinec3,407 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,061 %
únor6,073 %
březen5,870 %
duben6,478 %
květen6,324 %
červen6,126 %
červenec5,731 %
srpen4,941 %
září4,150 %
říjen4,545 %
listopad3,755 %
prosinec3,755 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,726 %
únor5,726 %
březen5,521 %
duben6,135 %
květen6,275 %
červen6,478 %
červenec5,263 %
srpen6,073 %
září5,870 %
říjen5,466 %
listopad5,263 %
prosinec5,263 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,080 %
únor3,080 %
březen3,080 %
duben2,875 %
květen3,885 %
červen3,476 %
červenec4,703 %
srpen4,294 %
září5,112 %
říjen5,521 %
listopad5,726 %
prosinec6,339 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,723 %
únor3,491 %
březen4,723 %
duben4,312 %
květen4,107 %
červen4,312 %
červenec4,107 %
srpen3,285 %
září3,285 %
říjen2,669 %
listopad3,285 %
prosinec3,080 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,400 %
únor5,400 %
březen6,400 %
duben5,600 %
květen5,544 %
červen4,723 %
červenec4,928 %
srpen5,339 %
září5,339 %
říjen5,133 %
listopad4,723 %
prosinec4,723 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,293 %
únor5,293 %
březen4,915 %
duben4,159 %
květen4,400 %
červen4,800 %
červenec4,400 %
srpen4,600 %
září4,400 %
říjen4,400 %
listopad4,200 %
prosinec5,000 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen6,458 %
červen5,482 %
září5,482 %
říjen6,427 %
listopad5,860 %
prosinec5,482 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,011 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,335 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,363 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,756 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,458 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,745 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,156 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,182 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Rynolticích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
PROFI REGAL s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Rynolticích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Liberec1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Rynolticích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 84 119 a následují muži s podílem 35,6 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem207 011100,0 %
Muži73 71135,6 %
Ženy84 11940,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rynoltic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let8 0605,2 %
20 až 2417 53511,4 %
25 až 2916 67510,8 %
30 až 3417 23711,2 %
35 až 3917 01911,0 %
40 až 4417 05811,0 %
45 až 4917 09011,1 %
50 až 5419 08112,4 %
55 až 5917 85111,6 %
60 až 646 0703,9 %
Od 65 a více let7710,5 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Rynolticích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné9 1055,9 %
Základní64 12541,5 %
Vyučení49 47032,0 %
Střední bez maturity5 9113,8 %
Vyučení s maturitou3 9112,5 %
Úplné střední všeobecné s maturitou3 4622,2 %
Úplné střední odborné s maturitou14 8619,6 %
Vyšší odborné vzdělání5710,4 %
Vysokoškolské3 0312,0 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Rynolticích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců37 10824,0 %
Více než 3 až 6 měsíců23 39615,1 %
Více než 6 až 9 měsíců13 4598,7 %
Více než 9 až 12 měsíců11 2477,3 %
Více než 12 až 24 měsíců23 71315,4 %
Více než 24 měsíců45 52429,5 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

MONTÉR regálových a ocelových konstrukcí

PROFI REGAL s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

MONTÉR regálových a ocelových konstrukcí

PROFI REGAL s.r.o.

Neaktivní

MONTÉR regálových a ocelových konstrukcí

PROFI REGAL s.r.o.

Neaktivní