Volná pracovní místa v Pěnčíně

Hledáte dobře placenou práci v Pěnčíně a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Liberec. Nejvíce pracovních míst nabízí COOP Mnichovo Hradiště, družstvo a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,13 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bílá
 (Liberec)
Bílý Kostel nad Nisou
 (Liberec)
Bílý Potok
 (Liberec)
Bulovka
 (Liberec)
Černousy
 (Liberec)
Český Dub
 (Liberec)
Cetenov
 (Liberec)
Chotyně
 (Liberec)
Chrastava
 (Liberec)
Čtveřín
 (Liberec)
Dětřichov
 (Liberec)
Dlouhý Most
 (Liberec)
Dolní Řasnice
 (Liberec)
Frýdlant
 (Liberec)
Habartice
 (Liberec)
Hejnice
 (Liberec)
Heřmanice
 (Liberec)
Hlavice
 (Liberec)
Hodkovice nad Mohelkou
 (Liberec)
Horní Řasnice
 (Liberec)
Hrádek nad Nisou
 (Liberec)
Jablonné v Podještědí
 (Liberec)
Janovice v Podještědí
 (Liberec)
Janův Důl
 (Liberec)
Jeřmanice
 (Liberec)
Jindřichovice pod Smrkem
 (Liberec)
Kobyly
 (Liberec)
Krásný Les
 (Liberec)
Křižany
 (Liberec)
Kryštofovo Údolí
 (Liberec)
Kunratice
 (Liberec)
Lažany
 (Liberec)
Lázně Libverda
 (Liberec)
Liberec
 (Liberec)
Mníšek
 (Liberec)
Nová Ves
 (Liberec)
Nové Město pod Smrkem
 (Liberec)
Oldřichov v Hájích
 (Liberec)
Osečná
 (Liberec)
Paceřice
 (Liberec)
Pěnčín
 (Liberec)
Pertoltice
 (Liberec)
Příšovice
 (Liberec)
Proseč pod Ještědem
 (Liberec)
Radimovice
 (Liberec)
Raspenava
 (Liberec)
Rynoltice
 (Liberec)
Šimonovice
 (Liberec)
Soběslavice
 (Liberec)
Stráž nad Nisou
 (Liberec)
Světlá pod Ještědem
 (Liberec)
Svijanský Újezd
 (Liberec)
Svijany
 (Liberec)
Sychrov
 (Liberec)
Višňová
 (Liberec)
Vlastibořice
 (Liberec)
Všelibice
 (Liberec)
Žďárek
 (Liberec)
Zdislava
 (Liberec)
Aktivní pracovní místa
2
Poslední změna: 6.11.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
1,13 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
35 000 Kč
Zaměstnavatel: FB systém s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
COOP Mnichovo Hradiště, družstvo
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Pěnčíně

NÁSTROJAŘ/OBRÁBĚČ KOVŮ (m/ž)
FB systém s.r.o. Před 1 dny od 35 000 Kč Pěnčín
ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY
COOP Mnichovo Hradiště, družstvo Před 13 dny od 26 400 Kč Pěnčín

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Pěnčíně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 730 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,13 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Pěnčíně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1
35–44 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,915 %
únor1,373 %
březen1,144 %
duben1,373 %
květen1,354 %
červen1,129 %
červenec1,129 %
srpen1,354 %
září0,903 %
říjen0,903 %
listopad0,903 %
prosinec1,129 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,074 %
únor2,304 %
březen2,074 %
duben1,152 %
květen1,152 %
červen0,922 %
červenec0,461 %
srpen0,461 %
září0,691 %
říjen0,691 %
listopad0,686 %
prosinec1,144 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,814 %
únor1,814 %
březen1,587 %
duben2,268 %
květen1,613 %
červen1,382 %
červenec1,152 %
srpen0,922 %
září1,382 %
říjen1,382 %
listopad1,613 %
prosinec1,382 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,617 %
únor1,848 %
březen1,386 %
duben1,386 %
květen1,361 %
červen1,814 %
červenec1,361 %
srpen1,587 %
září1,134 %
říjen1,134 %
listopad1,587 %
prosinec1,587 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,412 %
únor1,176 %
březen1,176 %
duben1,882 %
květen2,079 %
červen1,848 %
červenec1,617 %
srpen1,386 %
září1,155 %
říjen0,924 %
listopad1,617 %
prosinec1,617 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,920 %
únor0,920 %
březen1,149 %
duben1,379 %
květen0,706 %
červen0,471 %
červenec0,235 %
srpen0,706 %
září0,471 %
říjen0,706 %
listopad0,941 %
prosinec1,176 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,399 %
únor1,399 %
březen1,166 %
duben0,699 %
květen0,690 %
červen0,920 %
červenec0,920 %
srpen0,690 %
září0,690 %
říjen0,920 %
listopad0,690 %
prosinec0,920 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,050 %
únor2,050 %
březen2,278 %
duben2,050 %
květen2,098 %
červen1,399 %
červenec1,632 %
srpen1,399 %
září0,699 %
říjen0,699 %
listopad0,699 %
prosinec1,166 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,955 %
únor2,955 %
březen2,500 %
duben2,045 %
květen2,050 %
červen2,050 %
červenec2,050 %
srpen2,506 %
září2,050 %
říjen2,050 %
listopad1,822 %
prosinec2,278 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen2,632 %
červen1,818 %
září2,727 %
říjen2,727 %
listopad2,727 %
prosinec3,409 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,509 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,304 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,508 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,680 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,987 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,948 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,450 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,367 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Pěnčíně nejvíce aktivních nabídek práce.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Pěnčíně.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Liberec2

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Pěnčíně a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 84 119 a následují muži s podílem 35,6 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem207 011100,0 %
Muži73 71135,6 %
Ženy84 11940,6 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Pěnčína ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let8 0605,2 %
20 až 2417 53511,4 %
25 až 2916 67510,8 %
30 až 3417 23711,2 %
35 až 3917 01911,0 %
40 až 4417 05811,0 %
45 až 4917 09011,1 %
50 až 5419 08112,4 %
55 až 5917 85111,6 %
60 až 646 0703,9 %
Od 65 a více let7710,5 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Pěnčíně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné9 1055,9 %
Základní64 12541,5 %
Vyučení49 47032,0 %
Střední bez maturity5 9113,8 %
Vyučení s maturitou3 9112,5 %
Úplné střední všeobecné s maturitou3 4622,2 %
Úplné střední odborné s maturitou14 8619,6 %
Vyšší odborné vzdělání5710,4 %
Vysokoškolské3 0312,0 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Pěnčíně a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců37 10824,0 %
Více než 3 až 6 měsíců23 39615,1 %
Více než 6 až 9 měsíců13 4598,7 %
Více než 9 až 12 měsíců11 2477,3 %
Více než 12 až 24 měsíců23 71315,4 %
Více než 24 měsíců45 52429,5 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

NÁSTROJAŘ/OBRÁBĚČ KOVŮ (m/ž)

FB systém s.r.o.

Aktivní

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY

COOP Mnichovo Hradiště, družstvo

Aktivní
NabídkaStav

NÁSTROJAŘ/OBRÁBĚČ KOVŮ (m/ž)

FB systém s.r.o.

Neaktivní

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY

COOP Mnichovo Hradiště, družstvo

Neaktivní

NÁSTROJAŘ/OBRÁBĚČ KOVŮ (m/ž)

FB systém s.r.o.

Neaktivní

NÁSTROJAŘ/OBRÁBĚČ KOVŮ (m/ž)

FB systém s.r.o.

Neaktivní