Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Lázních Libverdě a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Liberec. Nejvíce pracovních míst nabízí LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 6,41 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Lázních Libverdě. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 526 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,41 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Lázních Libverdě nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,062 % |
| únor | 7,062 % |
| březen | 5,932 % |
| duben | 6,780 % |
| květen | 6,612 % |
| červen | 5,785 % |
| červenec | 5,234 % |
| srpen | 5,234 % |
| září | 5,785 % |
| říjen | 7,163 % |
| listopad | 6,887 % |
| prosinec | 7,438 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,545 % |
| únor | 12,545 % |
| březen | 10,753 % |
| duben | 10,753 % |
| květen | 10,394 % |
| červen | 9,677 % |
| červenec | 10,394 % |
| srpen | 10,753 % |
| září | 9,677 % |
| říjen | 10,394 % |
| listopad | 8,757 % |
| prosinec | 7,910 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,059 % |
| únor | 5,535 % |
| březen | 5,535 % |
| duben | 6,273 % |
| květen | 6,093 % |
| červen | 5,376 % |
| červenec | 7,168 % |
| srpen | 8,961 % |
| září | 11,470 % |
| říjen | 11,828 % |
| listopad | 10,753 % |
| prosinec | 11,470 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,663 % |
| únor | 4,762 % |
| březen | 5,128 % |
| duben | 5,128 % |
| květen | 5,166 % |
| červen | 5,166 % |
| červenec | 3,690 % |
| srpen | 5,535 % |
| září | 4,428 % |
| říjen | 4,059 % |
| listopad | 3,321 % |
| prosinec | 4,059 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,000 % |
| únor | 6,429 % |
| březen | 6,071 % |
| duben | 7,143 % |
| květen | 6,960 % |
| červen | 7,692 % |
| červenec | 6,593 % |
| srpen | 6,593 % |
| září | 5,495 % |
| říjen | 4,029 % |
| listopad | 3,663 % |
| prosinec | 3,297 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,577 % |
| únor | 4,225 % |
| březen | 2,817 % |
| duben | 2,817 % |
| květen | 2,857 % |
| červen | 3,214 % |
| červenec | 3,929 % |
| srpen | 4,643 % |
| září | 2,857 % |
| říjen | 3,214 % |
| listopad | 2,857 % |
| prosinec | 3,214 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,802 % |
| únor | 6,826 % |
| březen | 6,485 % |
| duben | 5,119 % |
| květen | 4,930 % |
| červen | 4,577 % |
| červenec | 3,873 % |
| srpen | 2,465 % |
| září | 3,169 % |
| říjen | 3,873 % |
| listopad | 3,169 % |
| prosinec | 4,225 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,515 % |
| únor | 4,886 % |
| březen | 6,189 % |
| duben | 4,560 % |
| květen | 4,096 % |
| červen | 5,119 % |
| červenec | 5,802 % |
| srpen | 5,119 % |
| září | 6,826 % |
| říjen | 5,802 % |
| listopad | 4,437 % |
| prosinec | 5,461 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,385 % |
| únor | 8,414 % |
| březen | 7,443 % |
| duben | 6,796 % |
| květen | 5,863 % |
| červen | 6,189 % |
| červenec | 6,515 % |
| srpen | 6,189 % |
| září | 6,189 % |
| říjen | 4,560 % |
| listopad | 4,560 % |
| prosinec | 5,212 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,143 % |
| červen | 6,796 % |
| září | 7,120 % |
| říjen | 7,120 % |
| listopad | 7,120 % |
| prosinec | 9,709 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,385 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,824 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,880 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,402 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,339 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,025 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,012 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,420 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Lázních Libverdě nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Lázních Libverdě.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Liberec | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Lázních Libverdě a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 84 119 a následují muži s podílem 35,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 207 011 | 100,0 % |
| Muži | 73 711 | 35,6 % |
| Ženy | 84 119 | 40,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Lázní Libverdy ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 8 060 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 17 535 | 11,4 % |
| 25 až 29 | 16 675 | 10,8 % |
| 30 až 34 | 17 237 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 17 019 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 17 058 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 17 090 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 19 081 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 17 851 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 6 070 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 771 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Lázních Libverdě a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 9 105 | 5,9 % |
| Základní | 64 125 | 41,5 % |
| Vyučení | 49 470 | 32,0 % |
| Střední bez maturity | 5 911 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 3 911 | 2,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 462 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 14 861 | 9,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 571 | 0,4 % |
| Vysokoškolské | 3 031 | 2,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Lázních Libverdě a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 37 108 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 23 396 | 15,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 13 459 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 11 247 | 7,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 23 713 | 15,4 % |
| Více než 24 měsíců | 45 524 | 29,5 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Rezervační pracovník/pracovniceLÁZNĚ LIBVERDA, a.s. | Aktivní |
ČÍŠNÍK/SERVÍRKALÁZNĚ LIBVERDA, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné