Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hrádku nad Nisou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (28) a pracovní pozice od 26 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Liberec. Nejvíce pracovních míst nabízí KSM Castings CZ s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 60 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,03 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hrádku nad Nisou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 8 001 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,03 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hrádku nad Nisou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 16 |
| do 24 999 Kč | 8 |
| 35–44 tis. Kč | 3 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,860 % |
| únor | 4,018 % |
| březen | 3,979 % |
| duben | 3,880 % |
| květen | 4,016 % |
| červen | 3,958 % |
| červenec | 3,899 % |
| srpen | 3,918 % |
| září | 4,310 % |
| říjen | 4,232 % |
| listopad | 4,114 % |
| prosinec | 4,232 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,009 % |
| únor | 4,806 % |
| březen | 4,643 % |
| duben | 4,520 % |
| květen | 4,317 % |
| červen | 4,032 % |
| červenec | 3,950 % |
| srpen | 4,032 % |
| září | 3,950 % |
| říjen | 3,889 % |
| listopad | 3,543 % |
| prosinec | 3,741 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,862 % |
| únor | 4,004 % |
| březen | 3,740 % |
| duben | 3,801 % |
| květen | 3,808 % |
| červen | 3,930 % |
| červenec | 4,174 % |
| srpen | 4,439 % |
| září | 4,582 % |
| říjen | 4,541 % |
| listopad | 4,602 % |
| prosinec | 4,602 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,028 % |
| únor | 4,211 % |
| březen | 4,068 % |
| duben | 3,946 % |
| květen | 3,862 % |
| červen | 3,699 % |
| červenec | 3,435 % |
| srpen | 3,455 % |
| září | 3,293 % |
| říjen | 3,476 % |
| listopad | 3,354 % |
| prosinec | 3,720 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,001 % |
| únor | 3,488 % |
| březen | 3,326 % |
| duben | 3,792 % |
| květen | 4,394 % |
| červen | 4,150 % |
| červenec | 4,333 % |
| srpen | 4,333 % |
| září | 4,231 % |
| říjen | 4,028 % |
| listopad | 3,845 % |
| prosinec | 3,946 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,097 % |
| únor | 3,036 % |
| březen | 3,036 % |
| duben | 3,077 % |
| květen | 2,494 % |
| červen | 2,373 % |
| červenec | 2,799 % |
| srpen | 2,859 % |
| září | 2,920 % |
| říjen | 2,697 % |
| listopad | 2,373 % |
| prosinec | 2,961 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,647 % |
| únor | 3,407 % |
| březen | 3,267 % |
| duben | 3,267 % |
| květen | 3,239 % |
| červen | 2,955 % |
| červenec | 3,300 % |
| srpen | 3,340 % |
| září | 3,259 % |
| říjen | 2,996 % |
| listopad | 2,976 % |
| prosinec | 2,955 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,733 % |
| únor | 5,170 % |
| březen | 5,011 % |
| duben | 4,375 % |
| květen | 4,068 % |
| červen | 3,587 % |
| červenec | 3,848 % |
| srpen | 3,768 % |
| září | 3,707 % |
| říjen | 3,848 % |
| listopad | 3,166 % |
| prosinec | 3,166 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,850 % |
| únor | 5,929 % |
| březen | 5,711 % |
| duben | 5,534 % |
| květen | 5,429 % |
| červen | 4,971 % |
| červenec | 5,190 % |
| srpen | 4,772 % |
| září | 5,011 % |
| říjen | 4,474 % |
| listopad | 4,395 % |
| prosinec | 4,593 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,217 % |
| červen | 5,791 % |
| září | 5,810 % |
| říjen | 5,751 % |
| listopad | 5,573 % |
| prosinec | 5,711 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,295 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,723 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,587 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,575 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,906 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,568 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,327 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,403 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hrádku nad Nisou nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hrádku nad Nisou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Liberec | 28 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hrádku nad Nisou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 84 119 a následují muži s podílem 35,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 207 011 | 100,0 % |
| Muži | 73 711 | 35,6 % |
| Ženy | 84 119 | 40,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hrádku nad Nisou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 8 060 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 17 535 | 11,4 % |
| 25 až 29 | 16 675 | 10,8 % |
| 30 až 34 | 17 237 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 17 019 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 17 058 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 17 090 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 19 081 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 17 851 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 6 070 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 771 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hrádku nad Nisou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 9 105 | 5,9 % |
| Základní | 64 125 | 41,5 % |
| Vyučení | 49 470 | 32,0 % |
| Střední bez maturity | 5 911 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 3 911 | 2,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 462 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 14 861 | 9,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 571 | 0,4 % |
| Vysokoškolské | 3 031 | 2,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hrádku nad Nisou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 37 108 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 23 396 | 15,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 13 459 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 11 247 | 7,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 23 713 | 15,4 % |
| Více než 24 měsíců | 45 524 | 29,5 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/E VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮCzech Career Personal s.r.o. | Aktivní |
MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/E VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮCzech Career Personal s.r.o. | Aktivní |
OPRAVÁŘ, ÚDRŽBÁŘ, KRMIČŠtěpán Brodský | Aktivní |
KUCHAŘ/KACAMELOT Hrádek s.r.o. | Aktivní |
SERVÍRKA/ČÍŠNÍKCAMELOT Hrádek s.r.o. | Aktivní |
ČÍŠNÍK/SERVÍRKAFRAN KARAQI s.r.o. | Aktivní |
POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KAFRAN KARAQI s.r.o. | Aktivní |
POMOCNÍ KUCHAŘIVăn Chien Tran | Aktivní |
OPERÁTOR/KA VÝROBY- APRETÁTOR, SLÉVAČ (m/ž)KindJob s.r.o. | Aktivní |
OSTATNÍ UKLÍZEČI/KY A POMOCNÍCI/CEPVstavklin s.r.o. | Aktivní |
MANIPULANT/KA APRETACEKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
FAKTURANT/KAErnst Bröer, spol. s r.o. | Aktivní |
NÁSTROJAŘKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
APRETÁŽNÍK/CE OBROBNYKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
SLÉVAČKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
TAVIČKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
OBRÁBĚČ/KAKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
MANIPULANTKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
SLÉVAČKSM Castings CZ s.r.o. | Aktivní |
TECHNIK 3D MĚŘENÍ (m/ž)Ernst Bröer, spol. s r.o. | Aktivní |
ÚDRŽBÁŘ/KAErnst Bröer, spol. s r.o. | Aktivní |
OBSLUHA CNC STROJŮ - obráběč kovů (m/ž)Ernst Bröer, spol. s r.o. | Aktivní |
JÁDRAŘErnst Bröer, spol. s r.o. | Aktivní |
BRUSIČ kovů na cídírněErnst Bröer, spol. s r.o. | Aktivní |
SLÉVAČ HLINÍKOVÝCH SLITINErnst Bröer, spol. s r.o. | Aktivní |
UČITEL/KA I., II. stupně základní školy speciální (I. + II. díl)Základní škola a Mateřská škola, Hrádek nad Nisou - Loučná, příspěvková organizace. | Aktivní |
SEŘIZOVAČ/KA TEXTILNÍCH STROJŮVýroba stuh - ELAS, společnost s ručením omezeným | Aktivní |
POMOCNÝ/Á STAVEBNÍ DĚLNÍK/CEJan Pecha | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
MAZACÍ TECHNIK-FLUID OPERÁTOR (m/ž)Istrex Oil a.s. | Neaktivní |
MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI/E VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮCzech Career Personal s.r.o. | Neaktivní |
OPRAVÁŘ, ÚDRŽBÁŘ, KRMIČŠtěpán Brodský | Neaktivní |
CHOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘATBRagro s.r.o. | Neaktivní |
POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KAJIMMY s.r.o. | Neaktivní |
OPERÁTOR/KA VÝROBY, OBSLUHA CNC, MONTÁŽLersen CZ s.r.o. | Neaktivní |
KUCHAŘ/KACAMELOT Hrádek s.r.o. | Neaktivní |
SERVÍRKA/ČÍŠNÍKCAMELOT Hrádek s.r.o. | Neaktivní |
MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮCzech Career s.r.o. | Neaktivní |
OPERÁTOR/KA VÝROBY- APRETÁTOR, SLÉVAČ (m/ž)KindJob s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ/ŘIDIČKA nákladních automobilůJiří Hojsák | Neaktivní |
TKADLENA/TKADLECVýroba stuh - ELAS, společnost s ručením omezeným | Neaktivní |
KONSTRUKTÉR/KONSTRUKTÉRKAHUNTER s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK-EXPEDIENTHUNTER s.r.o. | Neaktivní |
Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách (m/ž)Pertec s.r.o. | Neaktivní |
OBSLUHA OSTATNÍCH ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮLIBSTARTS s.r.o. | Neaktivní |
MANIPULANT/KA APRETACEKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
SLÉVAČKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
PEČOVATEL/KADomov důchodců Český Dub, příspěvková organizace | Neaktivní |
VŠEOBECNÁ SESTRA PRO DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI (m/ž)MAPO home care s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ/KA MKD po EUZlíntrans a.s. | Neaktivní |
NÁSTROJAŘKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
TAVIČKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
SLÉVAČKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
OBRÁBĚČ/KAKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
APRETÁŽNÍK/CE OBROBNYKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
MANIPULANTKSM Castings CZ s.r.o. | Neaktivní |
ÚDRŽBÁŘ/KAErnst Bröer, spol. s r.o. | Neaktivní |
SLÉVAČ HLINÍKOVÝCH SLITINErnst Bröer, spol. s r.o. | Neaktivní |
OBSLUHA CNC STROJŮ - obráběč kovů (m/ž)Ernst Bröer, spol. s r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné