Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Dětřichově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Dětřichova a okresu Liberec najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Dětřichově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 742 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,71 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Dětřichově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,652 % |
| únor | 5,870 % |
| březen | 6,087 % |
| duben | 5,870 % |
| květen | 5,769 % |
| červen | 5,556 % |
| červenec | 5,769 % |
| srpen | 4,701 % |
| září | 5,342 % |
| říjen | 5,769 % |
| listopad | 5,769 % |
| prosinec | 6,410 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,329 % |
| únor | 4,113 % |
| březen | 4,329 % |
| duben | 4,545 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 3,896 % |
| červenec | 3,896 % |
| srpen | 4,113 % |
| září | 4,978 % |
| říjen | 4,545 % |
| listopad | 5,000 % |
| prosinec | 5,435 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,184 % |
| únor | 5,616 % |
| březen | 5,184 % |
| duben | 4,104 % |
| květen | 4,329 % |
| červen | 4,545 % |
| červenec | 3,463 % |
| srpen | 3,896 % |
| září | 3,247 % |
| říjen | 3,247 % |
| listopad | 3,030 % |
| prosinec | 4,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,531 % |
| únor | 6,416 % |
| březen | 6,195 % |
| duben | 5,973 % |
| květen | 5,400 % |
| červen | 5,832 % |
| červenec | 4,968 % |
| srpen | 4,536 % |
| září | 4,536 % |
| říjen | 4,320 % |
| listopad | 4,752 % |
| prosinec | 5,616 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,766 % |
| únor | 3,191 % |
| březen | 3,617 % |
| duben | 3,830 % |
| květen | 4,646 % |
| červen | 5,752 % |
| červenec | 5,088 % |
| srpen | 4,867 % |
| září | 4,646 % |
| říjen | 4,204 % |
| listopad | 3,982 % |
| prosinec | 4,867 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,292 % |
| únor | 4,506 % |
| březen | 3,863 % |
| duben | 3,863 % |
| květen | 3,830 % |
| červen | 3,830 % |
| červenec | 4,043 % |
| srpen | 3,617 % |
| září | 3,191 % |
| říjen | 2,766 % |
| listopad | 1,702 % |
| prosinec | 2,340 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,968 % |
| únor | 4,104 % |
| březen | 4,536 % |
| duben | 3,888 % |
| květen | 3,433 % |
| červen | 4,292 % |
| červenec | 4,292 % |
| srpen | 4,077 % |
| září | 2,361 % |
| říjen | 2,361 % |
| listopad | 2,790 % |
| prosinec | 3,433 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,312 % |
| únor | 7,097 % |
| březen | 6,237 % |
| duben | 4,086 % |
| květen | 3,456 % |
| červen | 3,024 % |
| červenec | 3,888 % |
| srpen | 4,320 % |
| září | 4,968 % |
| říjen | 3,888 % |
| listopad | 3,888 % |
| prosinec | 4,752 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,787 % |
| únor | 8,511 % |
| březen | 8,723 % |
| duben | 7,447 % |
| květen | 7,312 % |
| červen | 5,806 % |
| červenec | 6,452 % |
| srpen | 6,882 % |
| září | 6,452 % |
| říjen | 5,161 % |
| listopad | 6,237 % |
| prosinec | 6,452 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 10,142 % |
| červen | 8,936 % |
| září | 8,298 % |
| říjen | 8,511 % |
| listopad | 8,936 % |
| prosinec | 9,574 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,765 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,075 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,704 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,038 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,876 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,722 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,040 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,159 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Dětřichově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Dětřichově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Dětřichově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 84 119 a následují muži s podílem 35,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 207 011 | 100,0 % |
| Muži | 73 711 | 35,6 % |
| Ženy | 84 119 | 40,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Dětřichova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 8 060 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 17 535 | 11,4 % |
| 25 až 29 | 16 675 | 10,8 % |
| 30 až 34 | 17 237 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 17 019 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 17 058 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 17 090 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 19 081 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 17 851 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 6 070 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 771 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Dětřichově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 9 105 | 5,9 % |
| Základní | 64 125 | 41,5 % |
| Vyučení | 49 470 | 32,0 % |
| Střední bez maturity | 5 911 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 3 911 | 2,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 462 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 14 861 | 9,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 571 | 0,4 % |
| Vysokoškolské | 3 031 | 2,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Dětřichově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 37 108 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 23 396 | 15,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 13 459 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 11 247 | 7,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 23 713 | 15,4 % |
| Více než 24 měsíců | 45 524 | 29,5 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
STŘIHAČ/KA TEXTILUW. Wülfing CZ s.r.o. | Neaktivní |
ŠIČ/ŠIČKAW. Wülfing CZ s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné