Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Bílém Kostele nad Nisou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Liberec. Nejvíce pracovních míst nabízí Adamcy Service s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 60 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,95 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Bílém Kostele nad Nisou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 094 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,95 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Bílém Kostele nad Nisou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,837 % |
| únor | 2,695 % |
| březen | 2,695 % |
| duben | 2,979 % |
| květen | 3,371 % |
| červen | 3,090 % |
| červenec | 2,949 % |
| srpen | 2,949 % |
| září | 3,511 % |
| říjen | 2,669 % |
| listopad | 2,528 % |
| prosinec | 3,090 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,017 % |
| únor | 4,735 % |
| březen | 3,730 % |
| duben | 3,730 % |
| květen | 3,300 % |
| červen | 3,587 % |
| červenec | 3,874 % |
| srpen | 4,017 % |
| září | 3,587 % |
| říjen | 3,300 % |
| listopad | 2,695 % |
| prosinec | 2,695 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,032 % |
| únor | 2,032 % |
| březen | 2,322 % |
| duben | 2,467 % |
| květen | 2,582 % |
| červen | 3,300 % |
| červenec | 3,300 % |
| srpen | 2,439 % |
| září | 2,869 % |
| říjen | 3,013 % |
| listopad | 3,300 % |
| prosinec | 3,013 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,946 % |
| únor | 2,356 % |
| březen | 2,062 % |
| duben | 2,062 % |
| květen | 2,322 % |
| červen | 2,177 % |
| červenec | 2,322 % |
| srpen | 2,612 % |
| září | 2,612 % |
| říjen | 2,612 % |
| listopad | 2,177 % |
| prosinec | 2,612 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,221 % |
| únor | 1,527 % |
| březen | 1,527 % |
| duben | 1,679 % |
| květen | 1,915 % |
| červen | 1,767 % |
| červenec | 2,062 % |
| srpen | 2,062 % |
| září | 1,915 % |
| říjen | 2,504 % |
| listopad | 2,062 % |
| prosinec | 2,209 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,022 % |
| únor | 2,177 % |
| březen | 1,711 % |
| duben | 2,488 % |
| květen | 2,290 % |
| červen | 1,985 % |
| červenec | 1,985 % |
| srpen | 2,137 % |
| září | 1,527 % |
| říjen | 1,679 % |
| listopad | 1,069 % |
| prosinec | 1,221 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,215 % |
| únor | 2,690 % |
| březen | 2,373 % |
| duben | 2,215 % |
| květen | 2,333 % |
| červen | 2,022 % |
| červenec | 2,177 % |
| srpen | 2,022 % |
| září | 1,866 % |
| říjen | 1,244 % |
| listopad | 2,022 % |
| prosinec | 2,022 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,173 % |
| únor | 3,531 % |
| březen | 3,531 % |
| duben | 3,371 % |
| květen | 3,639 % |
| červen | 4,272 % |
| červenec | 4,747 % |
| srpen | 4,114 % |
| září | 4,430 % |
| říjen | 3,165 % |
| listopad | 2,057 % |
| prosinec | 2,532 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,796 % |
| únor | 7,120 % |
| březen | 6,472 % |
| duben | 5,987 % |
| květen | 6,421 % |
| červen | 5,778 % |
| červenec | 5,618 % |
| srpen | 4,655 % |
| září | 4,013 % |
| říjen | 3,531 % |
| listopad | 4,173 % |
| prosinec | 4,494 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,624 % |
| červen | 5,987 % |
| září | 6,634 % |
| říjen | 6,958 % |
| listopad | 6,149 % |
| prosinec | 6,472 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,008 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,066 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,686 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,316 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,776 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,091 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,150 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,778 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Bílém Kostele nad Nisou nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Adamcy Service s.r.o. | 3 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Bílém Kostele nad Nisou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Liberec | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Bílém Kostele nad Nisou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 84 119 a následují muži s podílem 35,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 207 011 | 100,0 % |
| Muži | 73 711 | 35,6 % |
| Ženy | 84 119 | 40,6 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Bílého Kostela nad Nisou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 8 060 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 17 535 | 11,4 % |
| 25 až 29 | 16 675 | 10,8 % |
| 30 až 34 | 17 237 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 17 019 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 17 058 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 17 090 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 19 081 | 12,4 % |
| 55 až 59 | 17 851 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 6 070 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 771 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Bílém Kostele nad Nisou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 9 105 | 5,9 % |
| Základní | 64 125 | 41,5 % |
| Vyučení | 49 470 | 32,0 % |
| Střední bez maturity | 5 911 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 3 911 | 2,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 462 | 2,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 14 861 | 9,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 571 | 0,4 % |
| Vysokoškolské | 3 031 | 2,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Bílém Kostele nad Nisou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 37 108 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 23 396 | 15,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 13 459 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 11 247 | 7,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 23 713 | 15,4 % |
| Více než 24 měsíců | 45 524 | 29,5 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
SKLADNÍK/CEAdamcy Service s.r.o. | Aktivní |
SKLADNÍK/OBALOVAČ - ZÁVOZNÍK (m/ž)Adamcy Service s.r.o. | Aktivní |
ŘIDIČ/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
SKLADNÍK/CEAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK/OBALOVAČ - ZÁVOZNÍK (m/ž)Adamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉ PODPORYAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
PRODUKTOVÝ/Á SPECIALISTA/KA - NÁKUPČÍAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
DISPEČER/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
DISPEČER/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK OBALŮ (m/ž)Adamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - FAKTURANT/KAAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK/CEAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK-RETRAKÁŘ (m/ž)Adamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - REKLAMACEAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK-RETRAKÁŘ (m/ž)Adamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ/KA dodávkyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK/CEAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK/OBALOVAČ - ZÁVOZNÍK (m/ž)Adamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
PRODUKTOVÝ/Á SPECIALISTA/KA - NÁKUPČÍAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
DISPEČER/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - FAKTURANT/KAAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - CALL CENTRUMAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
ŘIDIČ/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
DISPEČER/KA vnitrostátní dopravyAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK/OBALOVAČ - ZÁVOZNÍK (m/ž)Adamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK/CEAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
PRODUKTOVÝ/Á SPECIALISTA/KA - NÁKUPČÍAdamcy Service s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné