Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Maršovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou. Nejvíce pracovních míst nabízí TEXO PLUS s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,21 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Maršovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 634 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,21 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Maršovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,956 % |
| únor | 2,709 % |
| březen | 2,709 % |
| duben | 1,970 % |
| květen | 2,206 % |
| červen | 1,716 % |
| červenec | 2,451 % |
| srpen | 2,451 % |
| září | 1,961 % |
| říjen | 1,716 % |
| listopad | 1,471 % |
| prosinec | 2,206 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,699 % |
| únor | 1,942 % |
| březen | 2,184 % |
| duben | 1,456 % |
| květen | 1,456 % |
| červen | 1,214 % |
| červenec | 1,699 % |
| srpen | 1,942 % |
| září | 2,184 % |
| říjen | 2,670 % |
| listopad | 2,956 % |
| prosinec | 2,956 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,696 % |
| únor | 3,186 % |
| březen | 2,941 % |
| duben | 2,696 % |
| květen | 2,913 % |
| červen | 2,913 % |
| červenec | 3,398 % |
| srpen | 3,155 % |
| září | 2,913 % |
| říjen | 2,913 % |
| listopad | 2,427 % |
| prosinec | 2,184 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,970 % |
| únor | 3,218 % |
| březen | 3,960 % |
| duben | 3,218 % |
| květen | 3,431 % |
| červen | 2,941 % |
| červenec | 3,186 % |
| srpen | 3,186 % |
| září | 3,431 % |
| říjen | 3,186 % |
| listopad | 2,696 % |
| prosinec | 2,696 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,750 % |
| únor | 2,750 % |
| březen | 3,000 % |
| duben | 3,500 % |
| květen | 3,465 % |
| červen | 3,465 % |
| červenec | 3,218 % |
| srpen | 3,465 % |
| září | 3,218 % |
| říjen | 2,228 % |
| listopad | 2,475 % |
| prosinec | 3,465 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,527 % |
| únor | 1,018 % |
| březen | 1,272 % |
| duben | 1,272 % |
| květen | 0,750 % |
| červen | 1,250 % |
| červenec | 1,500 % |
| srpen | 1,750 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 1,750 % |
| listopad | 2,000 % |
| prosinec | 2,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,350 % |
| únor | 1,828 % |
| březen | 2,350 % |
| duben | 1,828 % |
| květen | 2,036 % |
| červen | 1,527 % |
| červenec | 2,036 % |
| srpen | 1,781 % |
| září | 2,290 % |
| říjen | 1,781 % |
| listopad | 1,781 % |
| prosinec | 1,781 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,710 % |
| únor | 2,439 % |
| březen | 1,897 % |
| duben | 2,168 % |
| květen | 1,305 % |
| červen | 1,828 % |
| červenec | 2,089 % |
| srpen | 1,828 % |
| září | 2,089 % |
| říjen | 2,089 % |
| listopad | 2,350 % |
| prosinec | 2,350 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,244 % |
| únor | 3,183 % |
| březen | 3,183 % |
| duben | 3,714 % |
| květen | 3,523 % |
| červen | 3,794 % |
| červenec | 3,252 % |
| srpen | 3,252 % |
| září | 3,523 % |
| říjen | 3,523 % |
| listopad | 2,981 % |
| prosinec | 2,710 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,156 % |
| červen | 3,183 % |
| září | 3,183 % |
| říjen | 3,714 % |
| listopad | 3,448 % |
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,377 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,867 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,709 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,955 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,332 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,058 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,704 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Maršovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| TEXO PLUS s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Maršovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Maršovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 81 037 a následují muži s podílem 38,6 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 200 798 | 100,0 % |
| Muži | 77 445 | 38,6 % |
| Ženy | 81 037 | 40,4 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Maršovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 8 585 | 5,5 % |
| 20 až 24 | 18 687 | 12,0 % |
| 25 až 29 | 16 661 | 10,7 % |
| 30 až 34 | 18 452 | 11,9 % |
| 35 až 39 | 18 189 | 11,7 % |
| 40 až 44 | 16 911 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 16 236 | 10,4 % |
| 50 až 54 | 17 866 | 11,5 % |
| 55 až 59 | 18 118 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 5 418 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 435 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Maršovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 10 845 | 7,0 % |
| Základní | 52 128 | 33,5 % |
| Vyučení | 56 411 | 36,3 % |
| Střední bez maturity | 7 481 | 4,8 % |
| Vyučení s maturitou | 4 144 | 2,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 393 | 1,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 895 | 12,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 496 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 2 765 | 1,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Maršovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 40 770 | 26,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 25 459 | 16,4 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 14 575 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 11 824 | 7,6 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 24 129 | 15,5 % |
| Více než 24 měsíců | 38 801 | 24,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Grafik - návrhy a výroba reklamyTEXO PLUS s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné