Volná pracovní místa v Harrachově

Hledáte dobře placenou práci v Harrachově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 11 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou. Nejvíce pracovních míst nabízí PH Harrachov s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,64 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Albrechtice v Jizerských horách
 (Jablonec nad Nisou)
Bedřichov
 (Jablonec nad Nisou)
Dalešice
 (Jablonec nad Nisou)
Desná
 (Jablonec nad Nisou)
Držkov
 (Jablonec nad Nisou)
Frýdštejn
 (Jablonec nad Nisou)
Harrachov
 (Jablonec nad Nisou)
Jablonec nad Nisou
 (Jablonec nad Nisou)
Janov nad Nisou
 (Jablonec nad Nisou)
Jenišovice
 (Jablonec nad Nisou)
Jílové u Držkova
 (Jablonec nad Nisou)
Jiřetín pod Bukovou
 (Jablonec nad Nisou)
Josefův Důl
 (Jablonec nad Nisou)
Koberovy
 (Jablonec nad Nisou)
Kořenov
 (Jablonec nad Nisou)
Líšný
 (Jablonec nad Nisou)
Loužnice
 (Jablonec nad Nisou)
Lučany nad Nisou
 (Jablonec nad Nisou)
Malá Skála
 (Jablonec nad Nisou)
Maršovice
 (Jablonec nad Nisou)
Nová Ves nad Nisou
 (Jablonec nad Nisou)
Pěnčín
 (Jablonec nad Nisou)
Plavy
 (Jablonec nad Nisou)
Pulečný
 (Jablonec nad Nisou)
Radčice
 (Jablonec nad Nisou)
Rádlo
 (Jablonec nad Nisou)
Rychnov u Jablonce nad Nisou
 (Jablonec nad Nisou)
Skuhrov
 (Jablonec nad Nisou)
Smržovka
 (Jablonec nad Nisou)
Tanvald
 (Jablonec nad Nisou)
Velké Hamry
 (Jablonec nad Nisou)
Vlastiboř
 (Jablonec nad Nisou)
Zásada
 (Jablonec nad Nisou)
Železný Brod
 (Jablonec nad Nisou)
Zlatá Olešnice
 (Jablonec nad Nisou)
Aktivní pracovní místa
3
Poslední změna: 16.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
4,64 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
30 000 Kč
Zaměstnavatel: SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC
Nejaktivnější zaměstnavatel
PH Harrachov s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Harrachově

Pomocní kuchaři
Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o. Před 23 dny od 27 328 Kč Harrachov
pomocník sládka
SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC Před 28 dny 25 000 Kč – 30 000 Kč Harrachov
Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)
PH Harrachov s.r.o. Před 121 dny 25 000 Kč – 26 000 Kč Harrachov

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Harrachově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 365 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,64 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Harrachově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč3

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,011 %
únor4,677 %
březen4,343 %
duben4,343 %
květen4,499 %
červen4,724 %
červenec4,837 %
srpen4,612 %
září4,387 %
říjen4,837 %
listopad4,724 %
prosinec4,724 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,890 %
únor4,890 %
březen4,645 %
duben5,623 %
květen4,768 %
červen4,034 %
červenec4,034 %
srpen4,645 %
září5,868 %
říjen5,379 %
listopad4,900 %
prosinec5,011 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,465 %
únor2,347 %
březen2,817 %
duben3,169 %
květen3,301 %
červen3,056 %
červenec3,423 %
srpen2,934 %
září4,890 %
říjen5,257 %
listopad6,112 %
prosinec5,746 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,360 %
únor2,472 %
březen2,697 %
duben2,584 %
květen2,347 %
červen2,465 %
červenec2,582 %
srpen2,465 %
září3,052 %
říjen3,052 %
listopad2,817 %
prosinec3,052 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,864 %
únor0,864 %
březen0,864 %
duben1,728 %
květen2,022 %
červen1,910 %
červenec1,236 %
srpen1,236 %
září0,787 %
říjen1,124 %
listopad1,236 %
prosinec1,348 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,426 %
únor0,426 %
březen0,426 %
duben0,851 %
květen0,864 %
červen0,756 %
červenec0,756 %
srpen0,864 %
září0,972 %
říjen0,972 %
listopad1,080 %
prosinec1,188 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,131 %
únor1,028 %
březen1,131 %
duben1,233 %
květen1,383 %
červen1,064 %
červenec0,957 %
srpen1,277 %
září1,170 %
říjen1,170 %
listopad0,957 %
prosinec0,957 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,982 %
únor1,487 %
březen1,586 %
duben1,388 %
květen1,336 %
červen1,028 %
červenec0,822 %
srpen0,822 %
září1,028 %
říjen0,719 %
listopad0,822 %
prosinec0,925 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,885 %
únor2,692 %
březen2,788 %
duben3,365 %
květen3,171 %
červen2,180 %
červenec2,081 %
srpen2,081 %
září2,279 %
říjen2,676 %
listopad2,478 %
prosinec2,279 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen3,568 %
červen3,173 %
září3,365 %
říjen3,077 %
listopad3,269 %
prosinec2,885 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,038 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,420 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,828 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,124 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,827 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,209 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,180 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,742 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Harrachově nejvíce aktivních nabídek práce.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Harrachově.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou3

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Harrachově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 81 037 a následují muži s podílem 38,6 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem200 798100,0 %
Muži77 44538,6 %
Ženy81 03740,4 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Harrachova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let8 5855,5 %
20 až 2418 68712,0 %
25 až 2916 66110,7 %
30 až 3418 45211,9 %
35 až 3918 18911,7 %
40 až 4416 91110,9 %
45 až 4916 23610,4 %
50 až 5417 86611,5 %
55 až 5918 11811,6 %
60 až 645 4183,5 %
Od 65 a více let4350,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Harrachově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné10 8457,0 %
Základní52 12833,5 %
Vyučení56 41136,3 %
Střední bez maturity7 4814,8 %
Vyučení s maturitou4 1442,7 %
Úplné střední všeobecné s maturitou2 3931,5 %
Úplné střední odborné s maturitou18 89512,1 %
Vyšší odborné vzdělání4960,3 %
Vysokoškolské2 7651,8 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Harrachově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců40 77026,2 %
Více než 3 až 6 měsíců25 45916,4 %
Více než 6 až 9 měsíců14 5759,4 %
Více než 9 až 12 měsíců11 8247,6 %
Více než 12 až 24 měsíců24 12915,5 %
Více než 24 měsíců38 80124,9 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Pomocní kuchaři

Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o.

Aktivní

pomocník sládka

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

Aktivní

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

PH Harrachov s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Pomocní kuchaři

KOTAŠKA s.r.o.

Neaktivní

Provozní na horské chatě

MOMENTY s.r.o.

Neaktivní

Směnárenský pokladník

SUNNY ON-LINE, s.r.o.

Neaktivní

Kuchař/ Kuchařka

Martin Tvarůžek

Neaktivní

Technický pracovník

Ministerstvo obrany

Neaktivní

Pomocná síla do kuchyně

Ing. Břetislav Zeman

Neaktivní

Kuchař

OREA HOTELS s.r.o.

Neaktivní

Pomocný kuchař / kuchařka

KOTAŠKA s.r.o.

Neaktivní

Pomocní kuchaři

PH Harrachov s.r.o.

Neaktivní

Pomocná síla do kuchyně

Ing. Břetislav Zeman

Neaktivní

Dělník/dělnice ve sklářské výrobě

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

Neaktivní

Zapalovač/ zapalovačka skla

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

Neaktivní

Dělník ve sklářské výrobě - zapalovač/ka skla

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

Neaktivní

Tavič skla

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

Neaktivní

Učitel/ učitelka na 2. stupni základních škol

Základní škola Dr. h. c. Jana Masaryka, Harrachov, příspěvková organizace

Neaktivní

Pomocná síla do kuchyně

Ing. Břetislav Zeman

Neaktivní