Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Běcharech a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Běchar a okresu Jičín najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Běcharech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 268 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,15 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Běcharech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,778 % |
| únor | 2,222 % |
| březen | 3,889 % |
| duben | 2,222 % |
| květen | 3,209 % |
| červen | 3,209 % |
| červenec | 2,674 % |
| srpen | 2,139 % |
| září | 4,278 % |
| říjen | 4,278 % |
| listopad | 2,674 % |
| prosinec | 4,278 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,945 % |
| únor | 4,396 % |
| březen | 3,846 % |
| duben | 3,846 % |
| květen | 4,396 % |
| červen | 2,198 % |
| červenec | 1,648 % |
| srpen | 2,198 % |
| září | 3,297 % |
| říjen | 2,747 % |
| listopad | 2,778 % |
| prosinec | 2,778 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,846 % |
| únor | 4,396 % |
| březen | 4,945 % |
| duben | 3,846 % |
| květen | 4,396 % |
| červen | 5,495 % |
| červenec | 5,495 % |
| srpen | 5,495 % |
| září | 4,945 % |
| říjen | 3,846 % |
| listopad | 3,846 % |
| prosinec | 4,945 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,186 % |
| únor | 2,732 % |
| březen | 2,732 % |
| duben | 2,732 % |
| květen | 1,099 % |
| červen | 2,198 % |
| červenec | 1,648 % |
| srpen | 1,648 % |
| září | 1,648 % |
| říjen | 0,000 % |
| listopad | 1,099 % |
| prosinec | 2,747 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,804 % |
| únor | 3,804 % |
| březen | 3,804 % |
| duben | 5,435 % |
| květen | 6,011 % |
| červen | 4,918 % |
| červenec | 4,372 % |
| srpen | 3,279 % |
| září | 1,639 % |
| říjen | 2,186 % |
| listopad | 2,186 % |
| prosinec | 2,732 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,105 % |
| únor | 2,632 % |
| březen | 3,158 % |
| duben | 2,105 % |
| květen | 2,174 % |
| červen | 4,348 % |
| červenec | 5,435 % |
| srpen | 4,891 % |
| září | 2,174 % |
| říjen | 1,630 % |
| listopad | 2,717 % |
| prosinec | 2,717 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,315 % |
| únor | 2,762 % |
| březen | 1,105 % |
| duben | 1,105 % |
| květen | 0,526 % |
| červen | 2,105 % |
| červenec | 3,158 % |
| srpen | 2,632 % |
| září | 1,579 % |
| říjen | 2,105 % |
| listopad | 2,105 % |
| prosinec | 2,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,955 % |
| únor | 3,390 % |
| březen | 5,085 % |
| duben | 2,825 % |
| květen | 2,210 % |
| červen | 2,762 % |
| červenec | 2,210 % |
| srpen | 2,210 % |
| září | 2,762 % |
| říjen | 2,210 % |
| listopad | 3,867 % |
| prosinec | 3,315 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,429 % |
| únor | 7,429 % |
| březen | 6,286 % |
| duben | 5,143 % |
| květen | 4,520 % |
| červen | 3,955 % |
| červenec | 3,390 % |
| srpen | 3,955 % |
| září | 2,260 % |
| říjen | 2,260 % |
| listopad | 3,390 % |
| prosinec | 2,825 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,146 % |
| červen | 4,000 % |
| září | 2,286 % |
| říjen | 4,000 % |
| listopad | 4,571 % |
| prosinec | 6,857 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,537 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,097 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,258 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,376 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,590 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,806 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,122 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Běcharech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Běcharech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Běcharech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 29 435 a následují muži s podílem 40,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 70 168 | 100,0 % |
| Muži | 28 653 | 40,8 % |
| Ženy | 29 435 | 41,9 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Běchar ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 157 | 3,8 % |
| 20 až 24 | 6 892 | 12,1 % |
| 25 až 29 | 5 905 | 10,4 % |
| 30 až 34 | 6 018 | 10,6 % |
| 35 až 39 | 6 338 | 11,1 % |
| 40 až 44 | 6 226 | 10,9 % |
| 45 až 49 | 6 216 | 10,9 % |
| 50 až 54 | 6 925 | 12,2 % |
| 55 až 59 | 7 665 | 13,5 % |
| 60 až 64 | 2 515 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 117 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Běcharech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 454 | 0,8 % |
| Základní | 11 965 | 21,0 % |
| Vyučení | 24 742 | 43,4 % |
| Střední bez maturity | 1 756 | 3,1 % |
| Vyučení s maturitou | 2 477 | 4,3 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 082 | 3,7 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 10 058 | 17,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 609 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 2 831 | 5,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Běcharech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 18 953 | 33,3 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 476 | 18,4 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 611 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 030 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 7 459 | 13,1 % |
| Více než 24 měsíců | 10 445 | 18,3 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné