Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Rozsochách a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Rozsoch a okresu Žďár nad Sázavou najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Rozsochách. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 674 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,04 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Rozsochách nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,206 % |
| únor | 4,439 % |
| březen | 4,206 % |
| duben | 3,972 % |
| květen | 3,571 % |
| červen | 3,810 % |
| červenec | 4,048 % |
| srpen | 4,286 % |
| září | 4,762 % |
| říjen | 4,048 % |
| listopad | 3,571 % |
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,023 % |
| únor | 2,558 % |
| březen | 2,093 % |
| duben | 2,326 % |
| květen | 2,558 % |
| červen | 2,326 % |
| červenec | 3,023 % |
| srpen | 3,488 % |
| září | 3,256 % |
| říjen | 3,256 % |
| listopad | 3,505 % |
| prosinec | 3,972 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,418 % |
| únor | 2,857 % |
| březen | 3,077 % |
| duben | 2,857 % |
| květen | 1,628 % |
| červen | 1,628 % |
| červenec | 1,395 % |
| srpen | 1,395 % |
| září | 1,860 % |
| říjen | 1,395 % |
| listopad | 1,628 % |
| prosinec | 2,326 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,391 % |
| únor | 2,826 % |
| březen | 2,609 % |
| duben | 2,609 % |
| květen | 2,418 % |
| červen | 2,198 % |
| červenec | 2,198 % |
| srpen | 2,198 % |
| září | 2,418 % |
| říjen | 1,978 % |
| listopad | 2,198 % |
| prosinec | 2,198 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,905 % |
| únor | 3,905 % |
| březen | 3,254 % |
| duben | 3,471 % |
| květen | 2,826 % |
| červen | 2,826 % |
| červenec | 3,261 % |
| srpen | 2,174 % |
| září | 2,391 % |
| říjen | 2,391 % |
| listopad | 2,391 % |
| prosinec | 2,609 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,896 % |
| únor | 3,896 % |
| březen | 3,463 % |
| duben | 3,030 % |
| květen | 3,688 % |
| červen | 3,471 % |
| červenec | 3,688 % |
| srpen | 3,471 % |
| září | 3,254 % |
| říjen | 3,254 % |
| listopad | 2,820 % |
| prosinec | 3,471 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,025 % |
| únor | 4,237 % |
| březen | 3,814 % |
| duben | 3,390 % |
| květen | 3,030 % |
| červen | 3,680 % |
| červenec | 4,329 % |
| srpen | 4,545 % |
| září | 3,680 % |
| říjen | 3,247 % |
| listopad | 3,463 % |
| prosinec | 4,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,274 % |
| únor | 4,430 % |
| březen | 4,008 % |
| duben | 4,008 % |
| květen | 4,237 % |
| červen | 4,661 % |
| červenec | 4,449 % |
| srpen | 4,661 % |
| září | 5,720 % |
| říjen | 4,237 % |
| listopad | 4,237 % |
| prosinec | 4,661 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,105 % |
| únor | 6,316 % |
| březen | 5,895 % |
| duben | 5,474 % |
| květen | 4,430 % |
| červen | 4,430 % |
| červenec | 4,430 % |
| srpen | 4,641 % |
| září | 5,696 % |
| říjen | 5,907 % |
| listopad | 5,485 % |
| prosinec | 5,485 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,524 % |
| červen | 6,105 % |
| září | 6,737 % |
| říjen | 6,526 % |
| listopad | 5,895 % |
| prosinec | 5,684 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,771 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,957 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,582 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,643 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,393 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,025 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,312 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,929 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Rozsochách nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Rozsochách.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Rozsochách a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rozsoch ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Rozsochách a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Rozsochách a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Asistent pedagoga (m/ž)Základní škola Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace | Neaktivní |
Vedoucí prodejny (m/ž)COOP družstvo Velké Meziříčí | Neaktivní |
Prodavač/kaCOOP družstvo Velké Meziříčí | Neaktivní |
Uučitel/ka na I. stupni ZŠZákladní škola Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné