Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Rodkově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Rodkova a okresu Žďár nad Sázavou najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Rodkově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 107 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,78 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Rodkově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,000 % |
| únor | 8,000 % |
| březen | 6,667 % |
| duben | 2,667 % |
| květen | 2,667 % |
| červen | 1,333 % |
| červenec | 1,333 % |
| srpen | 1,333 % |
| září | 1,333 % |
| říjen | 1,333 % |
| listopad | 1,333 % |
| prosinec | 9,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,000 % |
| únor | 7,143 % |
| březen | 5,714 % |
| duben | 2,857 % |
| květen | 4,286 % |
| červen | 4,286 % |
| červenec | 2,857 % |
| srpen | 2,857 % |
| září | 4,286 % |
| říjen | 4,286 % |
| listopad | 4,000 % |
| prosinec | 6,667 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,121 % |
| únor | 7,576 % |
| březen | 9,091 % |
| duben | 6,061 % |
| květen | 4,286 % |
| červen | 4,286 % |
| červenec | 4,286 % |
| srpen | 2,857 % |
| září | 4,286 % |
| říjen | 4,286 % |
| listopad | 4,286 % |
| prosinec | 7,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,938 % |
| únor | 10,938 % |
| březen | 6,250 % |
| duben | 4,688 % |
| květen | 1,515 % |
| červen | 1,515 % |
| červenec | 1,515 % |
| srpen | 1,515 % |
| září | 3,030 % |
| říjen | 4,545 % |
| listopad | 4,545 % |
| prosinec | 7,576 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,677 % |
| únor | 4,839 % |
| březen | 3,226 % |
| duben | 1,613 % |
| květen | 0,000 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 1,563 % |
| srpen | 1,563 % |
| září | 1,563 % |
| říjen | 1,563 % |
| listopad | 1,563 % |
| prosinec | 4,688 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,780 % |
| únor | 8,475 % |
| březen | 5,085 % |
| duben | 1,695 % |
| květen | 1,613 % |
| červen | 1,613 % |
| červenec | 3,226 % |
| srpen | 3,226 % |
| září | 3,226 % |
| říjen | 1,613 % |
| listopad | 1,613 % |
| prosinec | 4,839 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,000 % |
| únor | 5,000 % |
| březen | 3,333 % |
| duben | 0,000 % |
| květen | 0,000 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 0,000 % |
| srpen | 0,000 % |
| září | 0,000 % |
| říjen | 0,000 % |
| listopad | 0,000 % |
| prosinec | 3,390 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,172 % |
| únor | 3,448 % |
| březen | 3,448 % |
| duben | 0,000 % |
| květen | 0,000 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 0,000 % |
| srpen | 1,667 % |
| září | 3,333 % |
| říjen | 3,333 % |
| listopad | 1,667 % |
| prosinec | 3,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,929 % |
| únor | 7,143 % |
| březen | 8,929 % |
| duben | 7,143 % |
| květen | 5,172 % |
| červen | 1,724 % |
| červenec | 1,724 % |
| srpen | 3,448 % |
| září | 3,448 % |
| říjen | 3,448 % |
| listopad | 3,448 % |
| prosinec | 5,172 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,085 % |
| červen | 5,357 % |
| září | 8,929 % |
| říjen | 7,143 % |
| listopad | 5,357 % |
| prosinec | 8,929 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,390 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,509 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,724 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,172 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,069 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Rodkově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Rodkově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Rodkově a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rodkova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Rodkově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Rodkově a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné