Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Řečici a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Řečice a okresu Žďár nad Sázavou najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Řečici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 460 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,58 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Řečici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,987 % |
| únor | 3,322 % |
| březen | 3,654 % |
| duben | 3,322 % |
| květen | 3,333 % |
| červen | 3,333 % |
| červenec | 3,000 % |
| srpen | 3,333 % |
| září | 3,667 % |
| říjen | 3,667 % |
| listopad | 4,000 % |
| prosinec | 4,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,676 % |
| únor | 3,010 % |
| březen | 2,676 % |
| duben | 1,672 % |
| květen | 1,338 % |
| červen | 1,338 % |
| červenec | 1,338 % |
| srpen | 1,338 % |
| září | 1,672 % |
| říjen | 2,676 % |
| listopad | 2,990 % |
| prosinec | 3,987 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,672 % |
| únor | 1,338 % |
| březen | 1,338 % |
| duben | 1,338 % |
| květen | 1,672 % |
| červen | 2,007 % |
| červenec | 2,676 % |
| srpen | 2,676 % |
| září | 2,341 % |
| říjen | 1,672 % |
| listopad | 1,003 % |
| prosinec | 1,672 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,650 % |
| únor | 1,980 % |
| březen | 1,320 % |
| duben | 0,990 % |
| květen | 0,334 % |
| červen | 0,334 % |
| červenec | 0,334 % |
| srpen | 1,003 % |
| září | 1,003 % |
| říjen | 0,669 % |
| listopad | 1,338 % |
| prosinec | 2,007 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,000 % |
| únor | 1,333 % |
| březen | 1,000 % |
| duben | 2,000 % |
| květen | 1,980 % |
| červen | 1,980 % |
| červenec | 2,640 % |
| srpen | 1,980 % |
| září | 1,320 % |
| říjen | 0,990 % |
| listopad | 1,320 % |
| prosinec | 1,980 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,279 % |
| únor | 3,607 % |
| březen | 2,951 % |
| duben | 1,967 % |
| květen | 1,333 % |
| červen | 1,667 % |
| červenec | 2,000 % |
| srpen | 3,000 % |
| září | 2,333 % |
| říjen | 2,333 % |
| listopad | 1,667 % |
| prosinec | 2,667 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,209 % |
| únor | 4,575 % |
| březen | 3,922 % |
| duben | 2,288 % |
| květen | 1,967 % |
| červen | 2,951 % |
| červenec | 2,623 % |
| srpen | 2,951 % |
| září | 2,951 % |
| říjen | 2,295 % |
| listopad | 2,295 % |
| prosinec | 3,279 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,195 % |
| únor | 5,195 % |
| březen | 5,195 % |
| duben | 2,597 % |
| květen | 3,922 % |
| červen | 5,229 % |
| červenec | 4,902 % |
| srpen | 4,575 % |
| září | 3,595 % |
| říjen | 3,922 % |
| listopad | 4,248 % |
| prosinec | 4,902 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,449 % |
| únor | 5,449 % |
| březen | 5,128 % |
| duben | 4,487 % |
| květen | 3,896 % |
| červen | 3,571 % |
| červenec | 3,247 % |
| srpen | 2,597 % |
| září | 3,571 % |
| říjen | 4,221 % |
| listopad | 3,896 % |
| prosinec | 5,519 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,590 % |
| červen | 4,167 % |
| září | 3,205 % |
| říjen | 3,526 % |
| listopad | 4,167 % |
| prosinec | 5,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,152 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,422 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,173 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,825 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,212 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,419 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,241 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Řečici nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Řečici.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Řečici a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Řečice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Řečici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Řečici a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné