Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Radňovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Radňovic a okresu Žďár nad Sázavou najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Radňovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 339 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,95 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Radňovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,051 % |
| únor | 6,061 % |
| březen | 5,556 % |
| duben | 5,556 % |
| květen | 4,950 % |
| červen | 4,455 % |
| červenec | 4,455 % |
| srpen | 3,960 % |
| září | 3,465 % |
| říjen | 4,455 % |
| listopad | 5,446 % |
| prosinec | 5,941 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,762 % |
| únor | 4,233 % |
| březen | 3,704 % |
| duben | 3,175 % |
| květen | 2,646 % |
| červen | 2,646 % |
| červenec | 2,646 % |
| srpen | 2,646 % |
| září | 2,646 % |
| říjen | 3,175 % |
| listopad | 3,535 % |
| prosinec | 3,535 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,077 % |
| únor | 2,051 % |
| březen | 1,538 % |
| duben | 1,538 % |
| květen | 2,116 % |
| červen | 2,116 % |
| červenec | 2,116 % |
| srpen | 2,116 % |
| září | 2,646 % |
| říjen | 3,175 % |
| listopad | 3,175 % |
| prosinec | 4,233 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,051 % |
| únor | 4,545 % |
| březen | 3,535 % |
| duben | 4,040 % |
| květen | 3,590 % |
| červen | 3,077 % |
| červenec | 3,077 % |
| srpen | 3,077 % |
| září | 4,103 % |
| říjen | 4,103 % |
| listopad | 3,590 % |
| prosinec | 3,590 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,102 % |
| únor | 5,102 % |
| březen | 5,102 % |
| duben | 5,102 % |
| květen | 4,545 % |
| červen | 4,545 % |
| červenec | 5,051 % |
| srpen | 5,556 % |
| září | 5,556 % |
| říjen | 5,556 % |
| listopad | 5,051 % |
| prosinec | 4,545 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,122 % |
| únor | 5,612 % |
| březen | 4,592 % |
| duben | 3,571 % |
| květen | 2,041 % |
| červen | 3,061 % |
| červenec | 3,571 % |
| srpen | 3,571 % |
| září | 3,061 % |
| říjen | 3,061 % |
| listopad | 2,551 % |
| prosinec | 3,061 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,612 % |
| únor | 5,612 % |
| březen | 6,122 % |
| duben | 4,592 % |
| květen | 5,102 % |
| červen | 4,592 % |
| červenec | 5,102 % |
| srpen | 4,592 % |
| září | 4,082 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 3,571 % |
| prosinec | 4,592 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,599 % |
| únor | 6,091 % |
| březen | 6,599 % |
| duben | 6,599 % |
| květen | 7,143 % |
| červen | 7,143 % |
| červenec | 6,633 % |
| srpen | 7,143 % |
| září | 5,612 % |
| říjen | 5,102 % |
| listopad | 5,102 % |
| prosinec | 5,102 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,145 % |
| únor | 9,662 % |
| březen | 10,145 % |
| duben | 9,662 % |
| květen | 9,645 % |
| červen | 9,645 % |
| červenec | 10,152 % |
| srpen | 10,660 % |
| září | 8,122 % |
| říjen | 7,107 % |
| listopad | 6,091 % |
| prosinec | 5,584 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 11,321 % |
| červen | 9,179 % |
| září | 10,145 % |
| říjen | 10,145 % |
| listopad | 9,662 % |
| prosinec | 11,594 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,491 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,818 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,306 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,991 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,173 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,530 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,479 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Radňovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Radňovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Radňovicích a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Radňovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Radňovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Radňovicích a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné