Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Mirošově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Mirošova a okresu Žďár nad Sázavou najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Mirošově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 140 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,63 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Mirošově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,952 % |
| únor | 5,952 % |
| březen | 5,952 % |
| duben | 7,143 % |
| květen | 7,792 % |
| červen | 6,494 % |
| červenec | 6,494 % |
| srpen | 6,494 % |
| září | 6,494 % |
| říjen | 6,494 % |
| listopad | 6,494 % |
| prosinec | 7,792 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,537 % |
| únor | 8,537 % |
| březen | 8,537 % |
| duben | 8,537 % |
| květen | 6,098 % |
| červen | 4,878 % |
| červenec | 3,659 % |
| srpen | 4,878 % |
| září | 2,439 % |
| říjen | 2,439 % |
| listopad | 4,762 % |
| prosinec | 5,952 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,333 % |
| únor | 7,143 % |
| březen | 10,714 % |
| duben | 9,524 % |
| květen | 8,537 % |
| červen | 6,098 % |
| červenec | 8,537 % |
| srpen | 10,976 % |
| září | 8,537 % |
| říjen | 7,317 % |
| listopad | 10,976 % |
| prosinec | 8,537 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,814 % |
| únor | 5,814 % |
| březen | 5,814 % |
| duben | 5,814 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 3,571 % |
| červenec | 2,381 % |
| srpen | 3,571 % |
| září | 2,381 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 3,571 % |
| prosinec | 5,952 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,247 % |
| únor | 4,494 % |
| březen | 5,618 % |
| duben | 6,742 % |
| květen | 8,140 % |
| červen | 8,140 % |
| červenec | 8,140 % |
| srpen | 6,977 % |
| září | 5,814 % |
| říjen | 4,651 % |
| listopad | 4,651 % |
| prosinec | 5,814 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,130 % |
| únor | 13,043 % |
| březen | 14,130 % |
| duben | 8,696 % |
| květen | 6,742 % |
| červen | 5,618 % |
| červenec | 6,742 % |
| srpen | 5,618 % |
| září | 5,618 % |
| říjen | 4,494 % |
| listopad | 6,742 % |
| prosinec | 5,618 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,286 % |
| únor | 14,286 % |
| březen | 12,088 % |
| duben | 8,791 % |
| květen | 7,609 % |
| červen | 9,783 % |
| červenec | 8,696 % |
| srpen | 8,696 % |
| září | 9,783 % |
| říjen | 9,783 % |
| listopad | 14,130 % |
| prosinec | 14,130 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 13,830 % |
| únor | 13,830 % |
| březen | 13,830 % |
| duben | 10,638 % |
| květen | 12,088 % |
| červen | 10,989 % |
| červenec | 14,286 % |
| srpen | 14,286 % |
| září | 14,286 % |
| říjen | 13,187 % |
| listopad | 10,989 % |
| prosinec | 12,088 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,286 % |
| únor | 13,265 % |
| březen | 12,245 % |
| duben | 10,204 % |
| květen | 8,511 % |
| červen | 8,511 % |
| červenec | 9,574 % |
| srpen | 10,638 % |
| září | 11,702 % |
| říjen | 13,830 % |
| listopad | 13,830 % |
| prosinec | 14,894 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 14,706 % |
| červen | 6,122 % |
| září | 8,163 % |
| říjen | 9,184 % |
| listopad | 12,245 % |
| prosinec | 13,265 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 15,686 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,843 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,245 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,851 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,796 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,101 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,278 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,417 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Mirošově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Mirošově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Mirošově a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Mirošova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Mirošově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Mirošově a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné