Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Koroužném a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Koroužného a okresu Žďár nad Sázavou najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Koroužném. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 246 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,22 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Koroužném nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,711 % |
| únor | 6,711 % |
| březen | 6,711 % |
| duben | 5,369 % |
| květen | 4,636 % |
| červen | 3,974 % |
| červenec | 2,649 % |
| srpen | 2,649 % |
| září | 2,649 % |
| říjen | 2,649 % |
| listopad | 2,649 % |
| prosinec | 3,311 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,164 % |
| únor | 6,849 % |
| březen | 6,849 % |
| duben | 4,795 % |
| květen | 4,795 % |
| červen | 5,479 % |
| červenec | 4,795 % |
| srpen | 7,534 % |
| září | 4,795 % |
| říjen | 4,110 % |
| listopad | 4,698 % |
| prosinec | 5,369 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,944 % |
| únor | 6,944 % |
| březen | 6,250 % |
| duben | 3,472 % |
| květen | 2,740 % |
| červen | 3,425 % |
| červenec | 3,425 % |
| srpen | 2,740 % |
| září | 2,740 % |
| říjen | 2,055 % |
| listopad | 2,055 % |
| prosinec | 4,795 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,605 % |
| únor | 3,947 % |
| březen | 3,289 % |
| duben | 2,632 % |
| květen | 2,083 % |
| červen | 2,083 % |
| červenec | 2,083 % |
| srpen | 2,083 % |
| září | 2,778 % |
| říjen | 3,472 % |
| listopad | 3,472 % |
| prosinec | 4,861 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,298 % |
| únor | 3,974 % |
| březen | 2,649 % |
| duben | 1,325 % |
| květen | 1,316 % |
| červen | 1,974 % |
| červenec | 1,974 % |
| srpen | 1,316 % |
| září | 2,632 % |
| říjen | 1,974 % |
| listopad | 2,632 % |
| prosinec | 3,947 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,125 % |
| únor | 8,125 % |
| březen | 5,625 % |
| duben | 4,375 % |
| květen | 5,298 % |
| červen | 5,298 % |
| červenec | 5,960 % |
| srpen | 5,298 % |
| září | 4,636 % |
| říjen | 3,974 % |
| listopad | 3,311 % |
| prosinec | 4,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,805 % |
| únor | 8,805 % |
| březen | 5,660 % |
| duben | 6,289 % |
| květen | 6,875 % |
| červen | 7,500 % |
| červenec | 7,500 % |
| srpen | 8,125 % |
| září | 7,500 % |
| říjen | 6,250 % |
| listopad | 5,625 % |
| prosinec | 7,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,485 % |
| únor | 8,485 % |
| březen | 6,667 % |
| duben | 5,455 % |
| květen | 5,660 % |
| červen | 6,289 % |
| červenec | 7,547 % |
| srpen | 7,547 % |
| září | 8,805 % |
| říjen | 8,176 % |
| listopad | 7,547 % |
| prosinec | 9,434 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,091 % |
| únor | 8,485 % |
| březen | 9,697 % |
| duben | 8,485 % |
| květen | 8,485 % |
| červen | 8,485 % |
| červenec | 7,879 % |
| srpen | 7,879 % |
| září | 7,879 % |
| říjen | 7,273 % |
| listopad | 9,697 % |
| prosinec | 9,091 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 10,714 % |
| červen | 10,303 % |
| září | 11,515 % |
| říjen | 9,697 % |
| listopad | 9,091 % |
| prosinec | 9,091 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,286 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,765 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,291 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,465 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,174 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,249 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,209 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,059 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Koroužném nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Koroužném.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Koroužném a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Koroužného ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Koroužném a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Koroužném a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné