Hledáte dobře placenou práci v Kadově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou.
Nejvíce pracovních míst nabízí Pension Klokočí, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,69 %.
Známe strukturu uchazečů:
pohlaví,
věk,
vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kadově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 149 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,69 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Mzdová pásma
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kadově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
Výše platu
Nabídek
35–44 tis. Kč
1
Registrovaná nezaměstnanost po měsících
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
3,670 %
únor
4,587 %
březen
2,752 %
duben
2,752 %
květen
2,778 %
červen
2,778 %
červenec
2,778 %
srpen
3,704 %
září
1,852 %
říjen
0,926 %
listopad
0,926 %
prosinec
2,778 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
4,505 %
únor
6,306 %
březen
6,306 %
duben
6,306 %
květen
6,306 %
červen
5,405 %
červenec
4,505 %
srpen
4,505 %
září
3,604 %
říjen
2,703 %
listopad
3,670 %
prosinec
4,587 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
2,752 %
únor
2,752 %
březen
3,670 %
duben
4,587 %
květen
5,405 %
červen
4,505 %
červenec
4,505 %
srpen
6,306 %
září
5,405 %
říjen
4,505 %
listopad
5,405 %
prosinec
4,505 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
5,660 %
únor
6,604 %
březen
5,660 %
duben
5,660 %
květen
4,587 %
červen
3,670 %
červenec
4,587 %
srpen
5,505 %
září
4,587 %
říjen
3,670 %
listopad
2,752 %
prosinec
3,670 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
4,854 %
únor
2,913 %
březen
1,942 %
duben
3,883 %
květen
4,717 %
červen
4,717 %
červenec
4,717 %
srpen
2,830 %
září
3,774 %
říjen
3,774 %
listopad
3,774 %
prosinec
4,717 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
7,767 %
únor
6,796 %
březen
5,825 %
duben
5,825 %
květen
4,854 %
červen
4,854 %
červenec
3,883 %
srpen
3,883 %
září
2,913 %
říjen
3,883 %
listopad
2,913 %
prosinec
3,883 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
14,286 %
únor
11,224 %
březen
11,224 %
duben
12,245 %
květen
10,680 %
červen
9,709 %
červenec
10,680 %
srpen
9,709 %
září
11,650 %
říjen
11,650 %
listopad
8,738 %
prosinec
7,767 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
18,182 %
únor
15,909 %
březen
15,909 %
duben
14,773 %
květen
11,224 %
červen
10,204 %
červenec
10,204 %
srpen
11,224 %
září
12,245 %
říjen
12,245 %
listopad
13,265 %
prosinec
13,265 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
leden
12,360 %
únor
12,360 %
březen
8,989 %
duben
10,112 %
květen
12,500 %
červen
11,364 %
červenec
13,636 %
srpen
15,909 %
září
17,045 %
říjen
20,455 %
listopad
17,045 %
prosinec
18,182 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
březen
14,444 %
červen
11,236 %
září
10,112 %
říjen
10,112 %
listopad
10,112 %
prosinec
11,236 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
15,556 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
12,500 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
12,903 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
12,500 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
9,677 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
9,890 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
9,412 %
Měsíc
Podíl nezaměstnaných
prosinec
8,989 %
Nejčastější zaměstnavatelé
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kadově nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kadově.
Kontaktní pracoviště
Aktivní místa
Kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou
1
Struktura uchazečů podle pohlaví
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kadově a okolí
Kategorie
Počet
Podíl
Žádná data.
Struktura uchazečů podle věku
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kadova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
Kategorie
Počet
Podíl
Žádná data.
Struktura uchazečů podle vzdělání
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kadově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
Kategorie
Počet
Podíl
Žádná data.
Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kadově a okolí.
Kategorie
Počet
Podíl
Žádná data.
Poslední nabídky práce
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
Nabídka
Stav
Vrchní číšník (m/ž)
Pension Klokočí, s.r.o.
Aktivní
Nabídka
Stav
Žádná data.
Detail nabídky
Načítání…
Cookies & analytika
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.