Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hamrech nad Sázavou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 4 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou. Nejvíce pracovních míst nabízí Mráček doprava s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 23 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,37 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hamrech nad Sázavou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 567 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,37 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hamrech nad Sázavou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,502 % |
| únor | 2,224 % |
| březen | 2,410 % |
| duben | 1,854 % |
| květen | 1,857 % |
| červen | 1,950 % |
| červenec | 2,321 % |
| srpen | 2,414 % |
| září | 2,693 % |
| říjen | 2,971 % |
| listopad | 2,600 % |
| prosinec | 2,693 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,230 % |
| únor | 2,416 % |
| březen | 2,509 % |
| duben | 2,138 % |
| květen | 2,509 % |
| červen | 2,509 % |
| červenec | 2,416 % |
| srpen | 2,416 % |
| září | 2,230 % |
| říjen | 1,766 % |
| listopad | 1,761 % |
| prosinec | 2,039 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,837 % |
| únor | 2,204 % |
| březen | 2,296 % |
| duben | 2,112 % |
| květen | 1,673 % |
| červen | 1,487 % |
| červenec | 1,673 % |
| srpen | 2,138 % |
| září | 2,416 % |
| říjen | 2,045 % |
| listopad | 2,416 % |
| prosinec | 2,323 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,780 % |
| únor | 2,873 % |
| březen | 2,410 % |
| duben | 2,224 % |
| květen | 2,020 % |
| červen | 1,928 % |
| červenec | 1,928 % |
| srpen | 2,020 % |
| září | 1,837 % |
| říjen | 1,745 % |
| listopad | 1,837 % |
| prosinec | 2,020 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,698 % |
| únor | 1,509 % |
| březen | 1,792 % |
| duben | 1,792 % |
| květen | 1,761 % |
| červen | 2,317 % |
| červenec | 2,317 % |
| srpen | 2,595 % |
| září | 2,966 % |
| říjen | 3,151 % |
| listopad | 2,502 % |
| prosinec | 2,132 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,260 % |
| únor | 2,260 % |
| březen | 2,072 % |
| duben | 1,789 % |
| květen | 1,604 % |
| červen | 1,698 % |
| červenec | 1,415 % |
| srpen | 1,415 % |
| září | 1,509 % |
| říjen | 1,509 % |
| listopad | 1,321 % |
| prosinec | 1,698 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,486 % |
| únor | 2,581 % |
| březen | 2,868 % |
| duben | 2,008 % |
| květen | 1,695 % |
| červen | 1,695 % |
| červenec | 1,977 % |
| srpen | 1,789 % |
| září | 1,883 % |
| říjen | 1,507 % |
| listopad | 1,789 % |
| prosinec | 2,072 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,849 % |
| únor | 2,659 % |
| březen | 2,564 % |
| duben | 2,184 % |
| květen | 2,008 % |
| červen | 2,008 % |
| červenec | 2,294 % |
| srpen | 2,486 % |
| září | 2,390 % |
| říjen | 2,294 % |
| listopad | 2,294 % |
| prosinec | 2,486 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,558 % |
| únor | 2,996 % |
| březen | 3,277 % |
| duben | 3,184 % |
| květen | 3,134 % |
| červen | 3,229 % |
| červenec | 3,609 % |
| srpen | 3,514 % |
| září | 2,944 % |
| říjen | 2,754 % |
| listopad | 3,229 % |
| prosinec | 3,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,671 % |
| červen | 3,652 % |
| září | 2,996 % |
| říjen | 2,996 % |
| listopad | 2,715 % |
| prosinec | 3,090 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,434 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,573 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,533 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,639 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,057 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,919 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,077 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,972 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hamrech nad Sázavou nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Mráček doprava s.r.o. | 1 |
| Základní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou, příspěvková organizace | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hamrech nad Sázavou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hamrech nad Sázavou a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hamrů nad Sázavou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hamrech nad Sázavou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hamrech nad Sázavou a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Učitel/ka 1. stupeňZákladní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou, příspěvková organizace | Aktivní |
Řidič sk. B (m/ž)Mráček doprava s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovník údržby obce (m/ž)Obec Hamry nad Sázavou | Neaktivní |
Barman/kaIng. Zdeňka Šabartová | Neaktivní |
Učitel/ka 1. stupeňZákladní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné