Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Březském a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Březského a okresu Žďár nad Sázavou najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Březském. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 185 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,57 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Březském nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,878 % |
| únor | 4,878 % |
| březen | 4,878 % |
| duben | 4,878 % |
| květen | 6,504 % |
| červen | 5,691 % |
| červenec | 7,317 % |
| srpen | 8,130 % |
| září | 8,130 % |
| říjen | 8,130 % |
| listopad | 8,130 % |
| prosinec | 7,317 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,419 % |
| únor | 2,419 % |
| březen | 2,419 % |
| duben | 2,419 % |
| květen | 4,032 % |
| červen | 4,839 % |
| červenec | 4,839 % |
| srpen | 6,452 % |
| září | 6,452 % |
| říjen | 6,452 % |
| listopad | 5,691 % |
| prosinec | 5,691 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,627 % |
| únor | 7,627 % |
| březen | 6,780 % |
| duben | 6,780 % |
| květen | 6,452 % |
| červen | 4,839 % |
| červenec | 5,645 % |
| srpen | 4,839 % |
| září | 5,645 % |
| říjen | 4,839 % |
| listopad | 4,032 % |
| prosinec | 3,226 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,547 % |
| únor | 7,692 % |
| březen | 7,692 % |
| duben | 5,983 % |
| květen | 5,085 % |
| červen | 5,932 % |
| červenec | 5,932 % |
| srpen | 6,780 % |
| září | 6,780 % |
| říjen | 7,627 % |
| listopad | 6,780 % |
| prosinec | 8,475 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,197 % |
| únor | 9,016 % |
| březen | 8,197 % |
| duben | 9,836 % |
| květen | 11,111 % |
| červen | 9,402 % |
| červenec | 8,547 % |
| srpen | 7,692 % |
| září | 10,256 % |
| říjen | 8,547 % |
| listopad | 9,402 % |
| prosinec | 9,402 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,923 % |
| únor | 6,923 % |
| březen | 3,846 % |
| duben | 3,846 % |
| květen | 4,918 % |
| červen | 6,557 % |
| červenec | 5,738 % |
| srpen | 8,197 % |
| září | 5,738 % |
| říjen | 4,918 % |
| listopad | 4,918 % |
| prosinec | 5,738 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,762 % |
| únor | 4,762 % |
| březen | 5,556 % |
| duben | 7,937 % |
| květen | 6,923 % |
| červen | 4,615 % |
| červenec | 4,615 % |
| srpen | 5,385 % |
| září | 5,385 % |
| říjen | 5,385 % |
| listopad | 6,154 % |
| prosinec | 7,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,202 % |
| únor | 6,202 % |
| březen | 6,202 % |
| duben | 6,202 % |
| květen | 4,762 % |
| červen | 5,556 % |
| červenec | 5,556 % |
| srpen | 4,762 % |
| září | 4,762 % |
| říjen | 5,556 % |
| listopad | 5,556 % |
| prosinec | 6,349 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,194 % |
| únor | 8,209 % |
| březen | 8,209 % |
| duben | 8,955 % |
| květen | 9,302 % |
| červen | 8,527 % |
| červenec | 9,302 % |
| srpen | 8,527 % |
| září | 5,426 % |
| říjen | 6,202 % |
| listopad | 5,426 % |
| prosinec | 6,202 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 12,676 % |
| červen | 11,194 % |
| září | 10,448 % |
| říjen | 11,194 % |
| listopad | 10,448 % |
| prosinec | 9,701 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,085 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,268 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,752 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,765 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,987 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,494 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,868 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Březském nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Březském.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Březském a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Březského ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Březském a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Březském a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vedoucí prodejny (m/ž)COOP družstvo Velké Meziříčí | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné