Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Kamenici a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (9) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jihlava. Nejvíce pracovních míst nabízí EMZET vysoušení s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 80 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,73 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kamenici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 982 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,73 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kamenici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 5 |
| 25–34 tis. Kč | 2 |
| 60 tis. Kč a více | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,222 % |
| únor | 2,222 % |
| březen | 1,564 % |
| duben | 1,481 % |
| květen | 1,685 % |
| červen | 1,685 % |
| červenec | 1,685 % |
| srpen | 1,685 % |
| září | 1,364 % |
| říjen | 1,364 % |
| listopad | 1,605 % |
| prosinec | 2,167 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,024 % |
| únor | 1,862 % |
| březen | 1,781 % |
| duben | 1,134 % |
| květen | 1,296 % |
| červen | 1,457 % |
| červenec | 1,538 % |
| srpen | 1,619 % |
| září | 1,781 % |
| říjen | 1,700 % |
| listopad | 1,893 % |
| prosinec | 2,222 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,984 % |
| únor | 2,222 % |
| březen | 1,825 % |
| duben | 1,746 % |
| květen | 1,781 % |
| červen | 1,700 % |
| červenec | 1,619 % |
| srpen | 1,538 % |
| září | 1,619 % |
| říjen | 1,538 % |
| listopad | 1,377 % |
| prosinec | 1,781 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,716 % |
| únor | 2,636 % |
| březen | 2,476 % |
| duben | 2,476 % |
| květen | 1,984 % |
| červen | 1,667 % |
| červenec | 2,143 % |
| srpen | 1,825 % |
| září | 1,825 % |
| říjen | 1,746 % |
| listopad | 1,746 % |
| prosinec | 1,905 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,098 % |
| únor | 2,859 % |
| březen | 2,621 % |
| duben | 2,065 % |
| květen | 2,236 % |
| červen | 2,236 % |
| červenec | 2,236 % |
| srpen | 2,236 % |
| září | 2,476 % |
| říjen | 2,396 % |
| listopad | 2,556 % |
| prosinec | 2,396 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,546 % |
| únor | 2,784 % |
| březen | 2,148 % |
| duben | 1,273 % |
| květen | 1,430 % |
| červen | 1,509 % |
| červenec | 1,747 % |
| srpen | 1,430 % |
| září | 2,145 % |
| říjen | 1,906 % |
| listopad | 1,986 % |
| prosinec | 2,621 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,078 % |
| únor | 3,922 % |
| březen | 3,294 % |
| duben | 2,510 % |
| květen | 1,830 % |
| červen | 1,909 % |
| červenec | 1,989 % |
| srpen | 2,228 % |
| září | 2,387 % |
| říjen | 2,307 % |
| listopad | 1,989 % |
| prosinec | 2,148 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,888 % |
| únor | 4,810 % |
| březen | 4,112 % |
| duben | 3,181 % |
| květen | 2,431 % |
| červen | 2,431 % |
| červenec | 2,824 % |
| srpen | 2,902 % |
| září | 2,980 % |
| říjen | 2,902 % |
| listopad | 2,824 % |
| prosinec | 3,216 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,633 % |
| únor | 5,633 % |
| březen | 4,861 % |
| duben | 4,167 % |
| květen | 4,500 % |
| červen | 4,189 % |
| červenec | 4,189 % |
| srpen | 4,189 % |
| září | 4,267 % |
| říjen | 3,724 % |
| listopad | 3,413 % |
| prosinec | 4,112 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,412 % |
| červen | 4,167 % |
| září | 4,167 % |
| říjen | 4,167 % |
| listopad | 4,398 % |
| prosinec | 5,093 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,021 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,902 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,748 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,032 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,403 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,698 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,892 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,213 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kamenici nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| EMZET vysoušení s.r.o. | 4 |
| GrinGlow s.r.o. | 2 |
| ZEOS Kamenice, s.r.o. | 2 |
| Ngoc Quynh Ta | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kamenici.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jihlava | 9 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kamenici a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 179 294 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 418 564 | 100,0 % |
| Muži | 158 653 | 37,9 % |
| Ženy | 179 294 | 42,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kamenice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 12 191 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 37 133 | 11,2 % |
| 25 až 29 | 41 333 | 12,5 % |
| 30 až 34 | 40 366 | 12,2 % |
| 35 až 39 | 39 647 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 36 659 | 11,1 % |
| 45 až 49 | 33 958 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 35 710 | 10,8 % |
| 55 až 59 | 36 784 | 11,1 % |
| 60 až 64 | 14 703 | 4,5 % |
| Od 65 a více let | 1 631 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kamenici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 2 449 | 0,7 % |
| Základní | 93 518 | 28,3 % |
| Vyučení | 97 233 | 29,5 % |
| Střední bez maturity | 5 443 | 1,6 % |
| Vyučení s maturitou | 13 530 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 13 726 | 4,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 62 120 | 18,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 3 220 | 1,0 % |
| Vysokoškolské | 38 876 | 11,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kamenici a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 74 959 | 22,7 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 58 322 | 17,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 32 414 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 25 698 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 52 950 | 16,0 % |
| Více než 24 měsíců | 85 772 | 26,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
dojič/dojičkaZEOS Kamenice, s.r.o. | Aktivní |
prodavači potravin ( m/ž )Ngoc Quynh Ta | Aktivní |
technik, montér vysoušecích staveb (m/ž )EMZET vysoušení s.r.o. | Aktivní |
zedník, stavební dělník pro sanace po haváriích vody (m/ž )EMZET vysoušení s.r.o. | Aktivní |
Instalatér specialista na vyhledávání úniků a montáž vysoušení (m/ž )EMZET vysoušení s.r.o. | Aktivní |
Elektrikář, revizní technik pro sanace a vypouštění (m/ž )EMZET vysoušení s.r.o. | Aktivní |
Ošetřovatelka telat ( m/ž )ZEOS Kamenice, s.r.o. | Aktivní |
Dentální hygienista / hygienistkaGrinGlow s.r.o. | Aktivní |
Zubní lékaři (m/ž)GrinGlow s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
údržbář v živočišné výrobě ( m/ž )ZEOS Kamenice, s.r.o. | Neaktivní |
Dentální hygienistka / hygienistaGrinGlow s.r.o. | Neaktivní |
obsluha bioplynové stanice ( m/ž )LACTOENERGO s.r.o. | Neaktivní |
Zubní lékař / lékařka do moderní ordinace (m/ž)GrinGlow s.r.o. | Neaktivní |
Traktorista -pracovník v živočišné výrobě ( m/ž )ZEOS Kamenice, s.r.o. | Neaktivní |
dojič/dojičkaZEOS Kamenice, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné