Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Jihlávce a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jihlava. Nejvíce pracovních míst nabízí FARMA JAVOŘICE JIHLÁVKA, spol. s r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 33 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,53 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Jihlávce. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 222 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,53 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Jihlávce nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,802 % |
| únor | 2,703 % |
| březen | 2,703 % |
| duben | 3,604 % |
| květen | 3,604 % |
| červen | 3,604 % |
| červenec | 4,505 % |
| srpen | 4,505 % |
| září | 1,802 % |
| říjen | 3,604 % |
| listopad | 4,505 % |
| prosinec | 5,405 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,754 % |
| únor | 1,754 % |
| březen | 1,754 % |
| duben | 1,754 % |
| květen | 2,632 % |
| červen | 2,632 % |
| červenec | 2,632 % |
| srpen | 3,509 % |
| září | 3,509 % |
| říjen | 1,754 % |
| listopad | 1,802 % |
| prosinec | 1,802 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,128 % |
| únor | 5,128 % |
| březen | 3,419 % |
| duben | 3,419 % |
| květen | 3,509 % |
| červen | 1,754 % |
| červenec | 1,754 % |
| srpen | 1,754 % |
| září | 3,509 % |
| říjen | 3,509 % |
| listopad | 1,754 % |
| prosinec | 1,754 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,878 % |
| únor | 4,878 % |
| březen | 4,878 % |
| duben | 3,252 % |
| květen | 3,419 % |
| červen | 3,419 % |
| červenec | 3,419 % |
| srpen | 3,419 % |
| září | 5,128 % |
| říjen | 4,274 % |
| listopad | 3,419 % |
| prosinec | 5,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,344 % |
| únor | 0,781 % |
| březen | 0,781 % |
| duben | 0,781 % |
| květen | 0,813 % |
| červen | 1,626 % |
| červenec | 1,626 % |
| srpen | 2,439 % |
| září | 2,439 % |
| říjen | 2,439 % |
| listopad | 3,252 % |
| prosinec | 4,878 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,326 % |
| únor | 2,326 % |
| březen | 1,550 % |
| duben | 2,326 % |
| květen | 2,344 % |
| červen | 2,344 % |
| červenec | 1,563 % |
| srpen | 2,344 % |
| září | 2,344 % |
| říjen | 2,344 % |
| listopad | 2,344 % |
| prosinec | 3,125 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,963 % |
| únor | 2,222 % |
| březen | 1,481 % |
| duben | 1,481 % |
| květen | 0,775 % |
| červen | 0,775 % |
| červenec | 0,775 % |
| srpen | 0,775 % |
| září | 1,550 % |
| říjen | 1,550 % |
| listopad | 1,550 % |
| prosinec | 3,101 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,399 % |
| únor | 1,399 % |
| březen | 0,699 % |
| duben | 0,699 % |
| květen | 0,741 % |
| červen | 0,741 % |
| červenec | 0,741 % |
| srpen | 1,481 % |
| září | 1,481 % |
| říjen | 2,222 % |
| listopad | 2,963 % |
| prosinec | 3,704 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,623 % |
| únor | 4,348 % |
| březen | 5,072 % |
| duben | 3,623 % |
| květen | 3,497 % |
| červen | 3,497 % |
| červenec | 2,797 % |
| srpen | 2,098 % |
| září | 1,399 % |
| říjen | 1,399 % |
| listopad | 1,399 % |
| prosinec | 2,098 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,965 % |
| červen | 3,623 % |
| září | 4,348 % |
| říjen | 3,623 % |
| listopad | 3,623 % |
| prosinec | 2,899 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,674 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,871 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,369 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,163 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,896 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,790 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,972 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Jihlávce nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| FARMA JAVOŘICE JIHLÁVKA, spol. s r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Jihlávce.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jihlava | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Jihlávce a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 179 294 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 418 564 | 100,0 % |
| Muži | 158 653 | 37,9 % |
| Ženy | 179 294 | 42,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Jihlávky ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 12 191 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 37 133 | 11,2 % |
| 25 až 29 | 41 333 | 12,5 % |
| 30 až 34 | 40 366 | 12,2 % |
| 35 až 39 | 39 647 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 36 659 | 11,1 % |
| 45 až 49 | 33 958 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 35 710 | 10,8 % |
| 55 až 59 | 36 784 | 11,1 % |
| 60 až 64 | 14 703 | 4,5 % |
| Od 65 a více let | 1 631 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Jihlávce a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 2 449 | 0,7 % |
| Základní | 93 518 | 28,3 % |
| Vyučení | 97 233 | 29,5 % |
| Střední bez maturity | 5 443 | 1,6 % |
| Vyučení s maturitou | 13 530 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 13 726 | 4,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 62 120 | 18,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 3 220 | 1,0 % |
| Vysokoškolské | 38 876 | 11,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Jihlávce a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 74 959 | 22,7 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 58 322 | 17,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 32 414 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 25 698 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 52 950 | 16,0 % |
| Více než 24 měsíců | 85 772 | 26,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
pracovník v živočišné výrobě, obsluha dojících strojů ( m/ž )FARMA JAVOŘICE JIHLÁVKA, spol. s r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné