Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Jamném a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (7) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jihlava. Nejvíce pracovních míst nabízí SWR JIHLAVA, spol. s r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 50 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,71 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Jamném. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 585 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,71 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Jamném nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 5 |
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,387 % |
| únor | 2,387 % |
| březen | 2,122 % |
| duben | 2,122 % |
| květen | 2,350 % |
| červen | 2,350 % |
| červenec | 2,350 % |
| srpen | 2,872 % |
| září | 3,655 % |
| říjen | 3,133 % |
| listopad | 3,133 % |
| prosinec | 3,655 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,632 % |
| únor | 3,421 % |
| březen | 2,368 % |
| duben | 2,105 % |
| květen | 2,105 % |
| červen | 1,842 % |
| červenec | 1,579 % |
| srpen | 1,842 % |
| září | 1,579 % |
| říjen | 1,579 % |
| listopad | 2,387 % |
| prosinec | 2,122 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,109 % |
| únor | 2,332 % |
| březen | 1,554 % |
| duben | 2,073 % |
| květen | 2,632 % |
| červen | 2,895 % |
| červenec | 2,895 % |
| srpen | 2,895 % |
| září | 2,368 % |
| říjen | 2,368 % |
| listopad | 2,368 % |
| prosinec | 2,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,093 % |
| únor | 3,093 % |
| březen | 2,577 % |
| duben | 2,320 % |
| květen | 2,850 % |
| červen | 2,332 % |
| červenec | 1,295 % |
| srpen | 1,813 % |
| září | 1,554 % |
| říjen | 2,332 % |
| listopad | 1,813 % |
| prosinec | 1,813 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,338 % |
| únor | 2,597 % |
| březen | 2,078 % |
| duben | 2,597 % |
| květen | 2,835 % |
| červen | 2,577 % |
| červenec | 2,320 % |
| srpen | 2,577 % |
| září | 2,835 % |
| říjen | 2,320 % |
| listopad | 3,093 % |
| prosinec | 2,835 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,282 % |
| únor | 1,282 % |
| březen | 1,282 % |
| duben | 1,282 % |
| květen | 1,299 % |
| červen | 0,779 % |
| červenec | 1,299 % |
| srpen | 2,857 % |
| září | 2,078 % |
| říjen | 1,039 % |
| listopad | 2,078 % |
| prosinec | 2,857 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,852 % |
| únor | 2,381 % |
| březen | 2,381 % |
| duben | 2,116 % |
| květen | 1,538 % |
| červen | 1,538 % |
| červenec | 1,282 % |
| srpen | 1,282 % |
| září | 1,282 % |
| říjen | 1,026 % |
| listopad | 1,282 % |
| prosinec | 1,282 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,261 % |
| únor | 2,717 % |
| březen | 2,446 % |
| duben | 2,174 % |
| květen | 2,646 % |
| červen | 2,381 % |
| červenec | 1,323 % |
| srpen | 1,852 % |
| září | 1,587 % |
| říjen | 1,587 % |
| listopad | 1,852 % |
| prosinec | 1,323 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,384 % |
| únor | 4,658 % |
| březen | 4,384 % |
| duben | 4,110 % |
| květen | 3,533 % |
| červen | 3,804 % |
| červenec | 4,348 % |
| srpen | 5,435 % |
| září | 4,620 % |
| říjen | 3,804 % |
| listopad | 2,989 % |
| prosinec | 3,533 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,607 % |
| červen | 3,014 % |
| září | 3,836 % |
| říjen | 4,658 % |
| listopad | 5,205 % |
| prosinec | 5,205 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,775 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,298 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,323 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,672 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,492 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,155 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,732 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Jamném nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | 6 |
| OPTIMIA BPO s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Jamném.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jihlava | 7 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Jamném a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 179 294 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 418 564 | 100,0 % |
| Muži | 158 653 | 37,9 % |
| Ženy | 179 294 | 42,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Jamného ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 12 191 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 37 133 | 11,2 % |
| 25 až 29 | 41 333 | 12,5 % |
| 30 až 34 | 40 366 | 12,2 % |
| 35 až 39 | 39 647 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 36 659 | 11,1 % |
| 45 až 49 | 33 958 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 35 710 | 10,8 % |
| 55 až 59 | 36 784 | 11,1 % |
| 60 až 64 | 14 703 | 4,5 % |
| Od 65 a více let | 1 631 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Jamném a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 2 449 | 0,7 % |
| Základní | 93 518 | 28,3 % |
| Vyučení | 97 233 | 29,5 % |
| Střední bez maturity | 5 443 | 1,6 % |
| Vyučení s maturitou | 13 530 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 13 726 | 4,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 62 120 | 18,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 3 220 | 1,0 % |
| Vysokoškolské | 38 876 | 11,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Jamném a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 74 959 | 22,7 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 58 322 | 17,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 32 414 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 25 698 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 52 950 | 16,0 % |
| Více než 24 měsíců | 85 772 | 26,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovník na ruční dokončovací práce (broušení a odjehlování výkovků) ( m/ž )SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Aktivní |
Pracovník na kontrolu povrchových trhlin výkovků magnetickou práškovou metodou (INKAR)( m/ž )SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Aktivní |
Kovář - lisař ( m/ž )SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Aktivní |
Šička (m/ž)OPTIMIA BPO s.r.o. | Aktivní |
Obsluha CNC soustruhůSWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Aktivní |
Pracovník na kontrolu povrchových trhlin výkovků magnetickou práškovou metodou (INKAR), ( m/ž )SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Aktivní |
Pracovník technické kontroly ( m/ž )SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Šička (m/ž)OPTIMIA BPO s.r.o. | Neaktivní |
Učitelé na 1. stupni základních škol ( m/ž )Základní škola a mateřská škola Jamné, příspěvková organizace | Neaktivní |
kovář - lisař ( m/ž )SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Neaktivní |
Pracovník technologické přípravy výroby ( m/ž )SWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Neaktivní |
Uklízeč/uklízečkaSWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Neaktivní |
Mzdová účetní - personalistkaSWR JIHLAVA, spol. s r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné