Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Dolní Cerekvi a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jihlava. Nejvíce pracovních míst nabízí BROKIS WOOD s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,70 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Dolní Cerekvi. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 241 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,70 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Dolní Cerekvi nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 3 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,467 % |
| únor | 1,222 % |
| březen | 1,100 % |
| duben | 1,222 % |
| květen | 1,396 % |
| červen | 1,650 % |
| červenec | 2,030 % |
| srpen | 2,411 % |
| září | 2,284 % |
| říjen | 1,777 % |
| listopad | 1,904 % |
| prosinec | 1,904 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,056 % |
| únor | 2,056 % |
| březen | 1,935 % |
| duben | 1,330 % |
| květen | 1,330 % |
| červen | 1,330 % |
| červenec | 1,209 % |
| srpen | 1,330 % |
| září | 1,572 % |
| říjen | 1,451 % |
| listopad | 1,222 % |
| prosinec | 1,345 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,007 % |
| únor | 2,479 % |
| březen | 2,243 % |
| duben | 2,243 % |
| květen | 1,935 % |
| červen | 2,418 % |
| červenec | 2,297 % |
| srpen | 2,056 % |
| září | 2,056 % |
| říjen | 2,297 % |
| listopad | 1,935 % |
| prosinec | 1,814 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,585 % |
| únor | 2,703 % |
| březen | 2,703 % |
| duben | 2,350 % |
| květen | 2,007 % |
| červen | 2,125 % |
| červenec | 2,243 % |
| srpen | 2,243 % |
| září | 2,007 % |
| říjen | 2,597 % |
| listopad | 1,889 % |
| prosinec | 1,771 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,088 % |
| únor | 2,204 % |
| březen | 2,204 % |
| duben | 1,740 % |
| květen | 2,233 % |
| červen | 2,820 % |
| červenec | 3,173 % |
| srpen | 3,290 % |
| září | 3,525 % |
| říjen | 3,055 % |
| listopad | 3,055 % |
| prosinec | 3,055 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,307 % |
| únor | 3,079 % |
| březen | 2,737 % |
| duben | 2,395 % |
| květen | 2,668 % |
| červen | 2,436 % |
| červenec | 2,204 % |
| srpen | 1,972 % |
| září | 1,740 % |
| říjen | 1,856 % |
| listopad | 1,856 % |
| prosinec | 1,740 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,740 % |
| únor | 2,968 % |
| březen | 2,511 % |
| duben | 1,941 % |
| květen | 2,737 % |
| červen | 2,395 % |
| červenec | 2,965 % |
| srpen | 2,281 % |
| září | 2,509 % |
| říjen | 2,509 % |
| listopad | 3,079 % |
| prosinec | 2,851 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,986 % |
| únor | 3,759 % |
| březen | 3,303 % |
| duben | 3,645 % |
| květen | 2,854 % |
| červen | 2,169 % |
| červenec | 2,283 % |
| srpen | 1,941 % |
| září | 2,511 % |
| říjen | 2,740 % |
| listopad | 2,626 % |
| prosinec | 2,283 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,018 % |
| únor | 3,795 % |
| březen | 3,571 % |
| duben | 3,013 % |
| květen | 3,075 % |
| červen | 2,961 % |
| červenec | 3,075 % |
| srpen | 3,417 % |
| září | 3,303 % |
| říjen | 2,961 % |
| listopad | 2,847 % |
| prosinec | 3,075 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,803 % |
| červen | 3,906 % |
| září | 3,348 % |
| říjen | 3,683 % |
| listopad | 3,348 % |
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,810 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,120 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,176 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,995 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,002 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,040 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,709 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,366 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Dolní Cerekvi nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| BROKIS WOOD s.r.o. | 2 |
| Vojtěch Javůrek | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Dolní Cerekvi.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jihlava | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Dolní Cerekvi a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 179 294 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 418 564 | 100,0 % |
| Muži | 158 653 | 37,9 % |
| Ženy | 179 294 | 42,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Dolní Cerekve ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 12 191 | 3,7 % |
| 20 až 24 | 37 133 | 11,2 % |
| 25 až 29 | 41 333 | 12,5 % |
| 30 až 34 | 40 366 | 12,2 % |
| 35 až 39 | 39 647 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 36 659 | 11,1 % |
| 45 až 49 | 33 958 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 35 710 | 10,8 % |
| 55 až 59 | 36 784 | 11,1 % |
| 60 až 64 | 14 703 | 4,5 % |
| Od 65 a více let | 1 631 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Dolní Cerekvi a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 2 449 | 0,7 % |
| Základní | 93 518 | 28,3 % |
| Vyučení | 97 233 | 29,5 % |
| Střední bez maturity | 5 443 | 1,6 % |
| Vyučení s maturitou | 13 530 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 13 726 | 4,2 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 62 120 | 18,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 3 220 | 1,0 % |
| Vysokoškolské | 38 876 | 11,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Dolní Cerekvi a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 74 959 | 22,7 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 58 322 | 17,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 32 414 | 9,8 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 25 698 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 52 950 | 16,0 % |
| Více než 24 měsíců | 85 772 | 26,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Truhlář ( m/ž )BROKIS WOOD s.r.o. | Aktivní |
Truhlář (m/ž)Vojtěch Javůrek | Aktivní |
Truhlář ( m/ž )BROKIS WOOD s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
truhlář ( m/ž )Vojtěch Javůrek | Neaktivní |
učitel dějepisu ( m/ž )Základní škola a mateřská škola Dolní Cerekev, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné