Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Zálesí a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Zálesí a okresu Znojmo najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Zálesí. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 153 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,73 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Zálesí nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,091 % |
| únor | 9,091 % |
| březen | 7,071 % |
| duben | 4,040 % |
| květen | 2,913 % |
| červen | 4,854 % |
| červenec | 5,825 % |
| srpen | 5,825 % |
| září | 6,796 % |
| říjen | 4,854 % |
| listopad | 9,709 % |
| prosinec | 10,680 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 15,000 % |
| únor | 16,000 % |
| březen | 9,000 % |
| duben | 4,000 % |
| květen | 4,000 % |
| červen | 3,000 % |
| červenec | 2,000 % |
| srpen | 2,000 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 3,000 % |
| listopad | 8,081 % |
| prosinec | 9,091 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,927 % |
| únor | 12,844 % |
| březen | 8,257 % |
| duben | 2,752 % |
| květen | 3,000 % |
| červen | 2,000 % |
| červenec | 2,000 % |
| srpen | 3,000 % |
| září | 2,000 % |
| říjen | 2,000 % |
| listopad | 11,000 % |
| prosinec | 13,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 13,274 % |
| únor | 14,159 % |
| březen | 13,274 % |
| duben | 7,080 % |
| květen | 2,752 % |
| červen | 1,835 % |
| červenec | 1,835 % |
| srpen | 2,752 % |
| září | 2,752 % |
| říjen | 2,752 % |
| listopad | 7,339 % |
| prosinec | 11,009 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,530 % |
| únor | 13,675 % |
| březen | 6,838 % |
| duben | 4,274 % |
| květen | 2,655 % |
| červen | 3,540 % |
| červenec | 2,655 % |
| srpen | 1,770 % |
| září | 2,655 % |
| říjen | 7,080 % |
| listopad | 10,619 % |
| prosinec | 13,274 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,864 % |
| únor | 10,169 % |
| březen | 7,627 % |
| duben | 3,390 % |
| květen | 3,419 % |
| červen | 3,419 % |
| červenec | 4,274 % |
| srpen | 4,274 % |
| září | 3,419 % |
| říjen | 6,838 % |
| listopad | 8,547 % |
| prosinec | 10,256 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 16,667 % |
| únor | 12,500 % |
| březen | 10,833 % |
| duben | 5,833 % |
| květen | 5,085 % |
| červen | 4,237 % |
| červenec | 5,932 % |
| srpen | 5,085 % |
| září | 4,237 % |
| říjen | 8,475 % |
| listopad | 8,475 % |
| prosinec | 10,169 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 19,672 % |
| únor | 18,852 % |
| březen | 15,574 % |
| duben | 6,557 % |
| květen | 7,500 % |
| červen | 5,000 % |
| červenec | 5,000 % |
| srpen | 5,000 % |
| září | 5,000 % |
| říjen | 8,333 % |
| listopad | 11,667 % |
| prosinec | 14,167 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 22,656 % |
| únor | 21,094 % |
| březen | 17,969 % |
| duben | 10,938 % |
| květen | 9,836 % |
| červen | 9,836 % |
| červenec | 11,475 % |
| srpen | 12,295 % |
| září | 11,475 % |
| říjen | 13,934 % |
| listopad | 13,934 % |
| prosinec | 17,213 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 19,847 % |
| červen | 7,813 % |
| září | 9,375 % |
| říjen | 13,281 % |
| listopad | 14,063 % |
| prosinec | 18,750 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 17,557 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 17,557 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 25,806 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 29,752 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 16,260 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,600 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,754 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 19,200 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Zálesí nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Zálesí.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Zálesí a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Zálesí ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Zálesí a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Zálesí a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné