Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Únanově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Únanova a okresu Znojmo najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Únanově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 281 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,57 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Únanově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,875 % |
| únor | 5,396 % |
| březen | 5,036 % |
| duben | 4,676 % |
| květen | 4,069 % |
| červen | 3,822 % |
| červenec | 4,316 % |
| srpen | 4,439 % |
| září | 3,946 % |
| říjen | 4,316 % |
| listopad | 4,192 % |
| prosinec | 4,809 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,385 % |
| únor | 4,141 % |
| březen | 3,532 % |
| duben | 3,410 % |
| květen | 2,923 % |
| červen | 3,045 % |
| červenec | 3,167 % |
| srpen | 3,289 % |
| září | 3,654 % |
| říjen | 4,019 % |
| listopad | 4,317 % |
| prosinec | 5,156 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,842 % |
| únor | 3,962 % |
| březen | 3,962 % |
| duben | 3,962 % |
| květen | 3,410 % |
| červen | 2,801 % |
| červenec | 3,289 % |
| srpen | 3,410 % |
| září | 2,801 % |
| říjen | 2,558 % |
| listopad | 2,923 % |
| prosinec | 3,898 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,885 % |
| únor | 7,168 % |
| březen | 6,810 % |
| duben | 6,093 % |
| květen | 4,322 % |
| červen | 3,721 % |
| červenec | 3,842 % |
| srpen | 3,481 % |
| září | 3,842 % |
| říjen | 3,121 % |
| listopad | 3,601 % |
| prosinec | 4,562 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,676 % |
| únor | 4,916 % |
| březen | 5,036 % |
| duben | 5,875 % |
| květen | 5,615 % |
| červen | 4,898 % |
| červenec | 4,301 % |
| srpen | 5,376 % |
| září | 5,615 % |
| říjen | 5,137 % |
| listopad | 5,376 % |
| prosinec | 6,691 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,595 % |
| únor | 6,115 % |
| březen | 5,516 % |
| duben | 4,556 % |
| květen | 3,237 % |
| červen | 3,477 % |
| červenec | 3,237 % |
| srpen | 3,837 % |
| září | 3,957 % |
| říjen | 3,837 % |
| listopad | 3,957 % |
| prosinec | 4,077 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,024 % |
| únor | 7,066 % |
| březen | 6,707 % |
| duben | 5,629 % |
| květen | 4,556 % |
| červen | 4,436 % |
| červenec | 4,436 % |
| srpen | 4,197 % |
| září | 5,156 % |
| říjen | 4,436 % |
| listopad | 4,317 % |
| prosinec | 5,516 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,711 % |
| únor | 8,473 % |
| březen | 6,802 % |
| duben | 5,728 % |
| květen | 4,910 % |
| červen | 4,192 % |
| červenec | 4,790 % |
| srpen | 4,671 % |
| září | 4,192 % |
| říjen | 4,910 % |
| listopad | 5,269 % |
| prosinec | 7,186 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,836 % |
| únor | 9,251 % |
| březen | 8,080 % |
| duben | 6,557 % |
| květen | 5,967 % |
| červen | 5,370 % |
| červenec | 6,086 % |
| srpen | 6,921 % |
| září | 7,041 % |
| říjen | 7,637 % |
| listopad | 7,399 % |
| prosinec | 8,115 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 11,603 % |
| červen | 8,314 % |
| září | 7,260 % |
| říjen | 6,557 % |
| listopad | 7,143 % |
| prosinec | 8,665 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,603 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,095 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,944 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,730 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,193 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,373 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,520 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,775 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Únanově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Únanově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Únanově a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Únanova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Únanově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Únanově a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné