Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Šumné a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Šumné a okresu Znojmo najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Šumné. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 641 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,26 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Šumné nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,632 % |
| únor | 5,177 % |
| březen | 5,722 % |
| duben | 3,815 % |
| květen | 3,504 % |
| červen | 3,504 % |
| červenec | 3,235 % |
| srpen | 4,043 % |
| září | 4,582 % |
| říjen | 4,313 % |
| listopad | 4,043 % |
| prosinec | 4,582 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,094 % |
| únor | 5,630 % |
| březen | 4,558 % |
| duben | 3,753 % |
| květen | 2,681 % |
| červen | 2,681 % |
| červenec | 2,145 % |
| srpen | 2,413 % |
| září | 2,413 % |
| říjen | 2,145 % |
| listopad | 3,542 % |
| prosinec | 3,542 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,700 % |
| únor | 4,178 % |
| březen | 3,655 % |
| duben | 2,872 % |
| květen | 2,681 % |
| červen | 2,681 % |
| červenec | 2,413 % |
| srpen | 1,877 % |
| září | 1,877 % |
| říjen | 2,413 % |
| listopad | 4,290 % |
| prosinec | 4,290 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,700 % |
| únor | 4,178 % |
| březen | 4,961 % |
| duben | 4,178 % |
| květen | 3,916 % |
| červen | 3,133 % |
| červenec | 3,133 % |
| srpen | 3,394 % |
| září | 2,350 % |
| říjen | 3,394 % |
| listopad | 3,394 % |
| prosinec | 3,916 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,370 % |
| únor | 4,627 % |
| březen | 4,627 % |
| duben | 4,627 % |
| květen | 4,961 % |
| červen | 4,439 % |
| červenec | 3,916 % |
| srpen | 4,178 % |
| září | 4,178 % |
| říjen | 3,916 % |
| listopad | 3,916 % |
| prosinec | 4,439 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,229 % |
| únor | 4,229 % |
| březen | 4,726 % |
| duben | 3,980 % |
| květen | 3,856 % |
| červen | 3,085 % |
| červenec | 3,856 % |
| srpen | 3,342 % |
| září | 3,856 % |
| říjen | 3,342 % |
| listopad | 3,599 % |
| prosinec | 4,113 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,500 % |
| únor | 4,250 % |
| březen | 5,000 % |
| duben | 3,250 % |
| květen | 4,229 % |
| červen | 4,229 % |
| červenec | 4,478 % |
| srpen | 4,726 % |
| září | 4,726 % |
| říjen | 5,224 % |
| listopad | 4,478 % |
| prosinec | 4,478 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,337 % |
| únor | 8,354 % |
| březen | 6,634 % |
| duben | 4,423 % |
| květen | 3,750 % |
| červen | 3,250 % |
| červenec | 3,000 % |
| srpen | 2,250 % |
| září | 2,750 % |
| říjen | 2,500 % |
| listopad | 4,000 % |
| prosinec | 4,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,639 % |
| únor | 9,880 % |
| březen | 9,398 % |
| duben | 8,916 % |
| květen | 7,617 % |
| červen | 7,617 % |
| červenec | 7,862 % |
| srpen | 7,371 % |
| září | 7,371 % |
| říjen | 7,371 % |
| listopad | 7,617 % |
| prosinec | 7,617 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 14,286 % |
| červen | 9,880 % |
| září | 7,470 % |
| říjen | 7,952 % |
| listopad | 7,470 % |
| prosinec | 7,952 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,286 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,575 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,164 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,840 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,885 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,465 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,501 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,500 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Šumné nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Šumné.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Šumné a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Šumné ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Šumné a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Šumné a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné