Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Podmyčích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Znojmo. Nejvíce pracovních míst nabízí Zemědělská společnost PETŘÍN s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 27 328 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,98 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Podmyčích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 111 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,98 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Podmyčích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,974 % |
| únor | 8,974 % |
| březen | 2,564 % |
| duben | 0,000 % |
| květen | 1,266 % |
| červen | 2,532 % |
| červenec | 2,532 % |
| srpen | 1,266 % |
| září | 1,266 % |
| říjen | 1,266 % |
| listopad | 1,266 % |
| prosinec | 3,797 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,526 % |
| únor | 10,526 % |
| březen | 10,526 % |
| duben | 3,947 % |
| květen | 1,316 % |
| červen | 1,316 % |
| červenec | 1,316 % |
| srpen | 2,632 % |
| září | 0,000 % |
| říjen | 0,000 % |
| listopad | 0,000 % |
| prosinec | 3,846 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,451 % |
| únor | 7,042 % |
| březen | 2,817 % |
| duben | 1,408 % |
| květen | 1,316 % |
| červen | 0,000 % |
| červenec | 0,000 % |
| srpen | 0,000 % |
| září | 2,632 % |
| říjen | 3,947 % |
| listopad | 6,579 % |
| prosinec | 7,895 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 13,235 % |
| únor | 11,765 % |
| březen | 8,824 % |
| duben | 10,294 % |
| květen | 5,634 % |
| červen | 2,817 % |
| červenec | 0,000 % |
| srpen | 0,000 % |
| září | 1,408 % |
| říjen | 1,408 % |
| listopad | 1,408 % |
| prosinec | 5,634 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,594 % |
| únor | 10,145 % |
| březen | 5,797 % |
| duben | 4,348 % |
| květen | 1,471 % |
| červen | 1,471 % |
| červenec | 1,471 % |
| srpen | 0,000 % |
| září | 1,471 % |
| říjen | 5,882 % |
| listopad | 7,353 % |
| prosinec | 8,824 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,000 % |
| únor | 10,000 % |
| březen | 8,571 % |
| duben | 5,714 % |
| květen | 4,348 % |
| červen | 4,348 % |
| červenec | 1,449 % |
| srpen | 2,899 % |
| září | 4,348 % |
| říjen | 4,348 % |
| listopad | 7,246 % |
| prosinec | 8,696 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 13,235 % |
| únor | 13,235 % |
| březen | 11,765 % |
| duben | 1,471 % |
| květen | 1,429 % |
| červen | 1,429 % |
| červenec | 2,857 % |
| srpen | 1,429 % |
| září | 1,429 % |
| říjen | 1,429 % |
| listopad | 2,857 % |
| prosinec | 4,286 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 23,529 % |
| únor | 23,529 % |
| březen | 17,647 % |
| duben | 11,765 % |
| květen | 4,412 % |
| červen | 7,353 % |
| červenec | 4,412 % |
| srpen | 4,412 % |
| září | 1,471 % |
| říjen | 1,471 % |
| listopad | 4,412 % |
| prosinec | 7,353 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 18,919 % |
| únor | 17,568 % |
| březen | 6,757 % |
| duben | 5,405 % |
| květen | 5,882 % |
| červen | 5,882 % |
| červenec | 5,882 % |
| srpen | 5,882 % |
| září | 5,882 % |
| říjen | 5,882 % |
| listopad | 13,235 % |
| prosinec | 17,647 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 2,740 % |
| červen | 0,000 % |
| září | 4,054 % |
| říjen | 4,054 % |
| listopad | 12,162 % |
| prosinec | 14,865 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,294 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 23,188 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 18,841 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,493 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,429 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,849 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Podmyčích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Zemědělská společnost PETŘÍN s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Podmyčích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Znojmo | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Podmyčích a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Podmyčí ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Podmyčích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Podmyčích a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Chovatel a ošetřovatel skotu, koz a ovcí m/žZemědělská společnost PETŘÍN s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné