Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Jezeřanech-Maršovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Znojmo. Nejvíce pracovních míst nabízí Jan Ulreich a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,69 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Jezeřanech-Maršovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 785 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,69 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Jezeřanech-Maršovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,161 % |
| únor | 2,750 % |
| březen | 2,554 % |
| duben | 2,161 % |
| květen | 1,992 % |
| červen | 2,390 % |
| červenec | 2,590 % |
| srpen | 2,789 % |
| září | 2,789 % |
| říjen | 3,187 % |
| listopad | 3,187 % |
| prosinec | 3,785 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,564 % |
| únor | 2,367 % |
| březen | 2,367 % |
| duben | 2,564 % |
| květen | 2,170 % |
| červen | 2,564 % |
| červenec | 2,959 % |
| srpen | 2,367 % |
| září | 2,564 % |
| říjen | 1,775 % |
| listopad | 1,768 % |
| prosinec | 2,358 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,640 % |
| únor | 3,257 % |
| březen | 2,682 % |
| duben | 2,490 % |
| květen | 2,959 % |
| červen | 2,959 % |
| červenec | 2,959 % |
| srpen | 2,959 % |
| září | 2,959 % |
| říjen | 3,353 % |
| listopad | 3,550 % |
| prosinec | 3,353 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,015 % |
| únor | 3,633 % |
| březen | 4,207 % |
| duben | 4,015 % |
| květen | 4,215 % |
| červen | 4,406 % |
| červenec | 3,257 % |
| srpen | 2,682 % |
| září | 3,065 % |
| říjen | 3,448 % |
| listopad | 3,640 % |
| prosinec | 3,640 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,510 % |
| únor | 2,896 % |
| březen | 3,089 % |
| duben | 4,054 % |
| květen | 4,015 % |
| červen | 3,824 % |
| červenec | 4,015 % |
| srpen | 3,442 % |
| září | 2,868 % |
| říjen | 3,633 % |
| listopad | 4,207 % |
| prosinec | 4,398 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,519 % |
| únor | 3,488 % |
| březen | 3,682 % |
| duben | 2,519 % |
| květen | 2,510 % |
| červen | 2,124 % |
| červenec | 2,510 % |
| srpen | 2,703 % |
| září | 2,703 % |
| říjen | 2,896 % |
| listopad | 2,317 % |
| prosinec | 2,510 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,422 % |
| únor | 3,232 % |
| březen | 3,042 % |
| duben | 2,091 % |
| květen | 2,519 % |
| červen | 2,326 % |
| červenec | 2,326 % |
| srpen | 2,326 % |
| září | 2,519 % |
| říjen | 2,132 % |
| listopad | 2,326 % |
| prosinec | 2,519 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,431 % |
| únor | 5,993 % |
| březen | 5,431 % |
| duben | 4,494 % |
| květen | 5,133 % |
| červen | 4,183 % |
| červenec | 4,373 % |
| srpen | 4,183 % |
| září | 3,802 % |
| říjen | 3,042 % |
| listopad | 2,852 % |
| prosinec | 3,802 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,895 % |
| únor | 8,271 % |
| březen | 7,895 % |
| duben | 6,767 % |
| květen | 6,554 % |
| červen | 5,993 % |
| červenec | 6,180 % |
| srpen | 6,929 % |
| září | 6,554 % |
| říjen | 5,805 % |
| listopad | 4,869 % |
| prosinec | 6,180 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,505 % |
| červen | 6,391 % |
| září | 6,955 % |
| říjen | 7,143 % |
| listopad | 7,143 % |
| prosinec | 8,835 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,942 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,963 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,353 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,489 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,253 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,012 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,555 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,495 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Jezeřanech-Maršovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Jan Ulreich | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Jezeřanech-Maršovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Znojmo | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Jezeřanech-Maršovicích a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Jezeřan-Maršovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Jezeřanech-Maršovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Jezeřanech-Maršovicích a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Kuchař / kuchařkaJan Ulreich | Aktivní |
Číšník / servírkaJan Ulreich | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
traktorista m/žVINNÉ SKLEPY MARŠOVICE v.o.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné