Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hrádku a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (5) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Znojmo. Nejvíce pracovních míst nabízí ELTOSstav s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 6,87 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hrádku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 971 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,87 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hrádku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
| do 24 999 Kč | 2 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,788 % |
| únor | 9,951 % |
| březen | 6,199 % |
| duben | 5,383 % |
| květen | 5,167 % |
| červen | 4,833 % |
| červenec | 5,000 % |
| srpen | 5,000 % |
| září | 5,333 % |
| říjen | 6,167 % |
| listopad | 9,167 % |
| prosinec | 10,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,639 % |
| únor | 12,131 % |
| březen | 9,180 % |
| duben | 6,557 % |
| květen | 5,574 % |
| červen | 5,410 % |
| červenec | 5,574 % |
| srpen | 5,246 % |
| září | 5,410 % |
| říjen | 4,754 % |
| listopad | 7,830 % |
| prosinec | 9,788 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,920 % |
| únor | 10,720 % |
| březen | 8,320 % |
| duben | 5,600 % |
| květen | 4,426 % |
| červen | 4,590 % |
| červenec | 4,590 % |
| srpen | 4,098 % |
| září | 4,754 % |
| říjen | 5,082 % |
| listopad | 9,344 % |
| prosinec | 11,148 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,535 % |
| únor | 9,748 % |
| březen | 7,547 % |
| duben | 4,560 % |
| květen | 4,160 % |
| červen | 3,840 % |
| červenec | 4,000 % |
| srpen | 3,680 % |
| září | 4,000 % |
| říjen | 4,320 % |
| listopad | 6,720 % |
| prosinec | 9,120 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,254 % |
| únor | 8,682 % |
| březen | 5,466 % |
| duben | 5,466 % |
| květen | 4,717 % |
| červen | 4,874 % |
| červenec | 4,560 % |
| srpen | 4,717 % |
| září | 4,403 % |
| říjen | 4,245 % |
| listopad | 6,604 % |
| prosinec | 9,119 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,238 % |
| únor | 10,628 % |
| březen | 8,696 % |
| duben | 4,026 % |
| květen | 3,376 % |
| červen | 2,251 % |
| červenec | 2,412 % |
| srpen | 2,733 % |
| září | 2,090 % |
| říjen | 3,859 % |
| listopad | 8,199 % |
| prosinec | 8,842 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,607 % |
| únor | 13,965 % |
| březen | 8,989 % |
| duben | 6,260 % |
| květen | 5,958 % |
| červen | 5,636 % |
| červenec | 5,958 % |
| srpen | 5,636 % |
| září | 4,348 % |
| říjen | 4,509 % |
| listopad | 8,052 % |
| prosinec | 10,145 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 13,333 % |
| únor | 14,146 % |
| březen | 9,106 % |
| duben | 7,317 % |
| květen | 5,618 % |
| červen | 5,778 % |
| červenec | 6,421 % |
| srpen | 6,581 % |
| září | 5,618 % |
| říjen | 5,457 % |
| listopad | 8,507 % |
| prosinec | 12,360 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 16,908 % |
| únor | 16,586 % |
| březen | 14,654 % |
| duben | 8,052 % |
| květen | 6,016 % |
| červen | 5,691 % |
| červenec | 6,016 % |
| srpen | 6,016 % |
| září | 6,667 % |
| říjen | 6,667 % |
| listopad | 10,407 % |
| prosinec | 13,008 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 15,674 % |
| červen | 6,602 % |
| září | 6,119 % |
| říjen | 7,085 % |
| listopad | 11,272 % |
| prosinec | 14,654 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 16,144 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 16,438 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 19,880 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 19,821 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,765 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,481 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 15,120 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 17,252 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hrádku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| ELTOSstav s.r.o. | 2 |
| Základní škola a Mateřská škola, Hrádek, okres Znojmo, příspěvková organizace | 2 |
| HARTMAN Agro s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hrádku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Znojmo | 5 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hrádku a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hrádku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hrádku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hrádku a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovník výkopových a pomocných prací m/žELTOSstav s.r.o. | Aktivní |
Učitel / učitelka pro 1. stupeň základní školyZákladní škola a Mateřská škola, Hrádek, okres Znojmo, příspěvková organizace | Aktivní |
Všeobecný pracovník - údržbář M/ŽELTOSstav s.r.o. | Aktivní |
Kuchař / kuchařkaZákladní škola a Mateřská škola, Hrádek, okres Znojmo, příspěvková organizace | Aktivní |
Traktorista m/žHARTMAN Agro s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Učitel / učitelka pro 1. stupeň základní školyZákladní škola a Mateřská škola, Hrádek, okres Znojmo, příspěvková organizace | Neaktivní |
Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejnyJEDNOTA, spotřební družstvo, Moravský Krumlov | Neaktivní |
Uklízečka m/žHARTMAN Agro s.r.o. | Neaktivní |
Dělnice / Dělník čištění cívekAGROSPOL HRÁDEK, spol. s r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné