Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hraběticích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Znojmo. Nejvíce pracovních míst nabízí Novák konzervárna a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 43 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 6,21 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hraběticích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 894 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,21 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hraběticích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 2 |
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,341 % |
| únor | 6,159 % |
| březen | 5,978 % |
| duben | 5,254 % |
| květen | 5,329 % |
| červen | 5,684 % |
| červenec | 6,039 % |
| srpen | 6,394 % |
| září | 7,460 % |
| říjen | 6,394 % |
| listopad | 7,105 % |
| prosinec | 6,394 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,861 % |
| únor | 6,044 % |
| březen | 5,311 % |
| duben | 4,762 % |
| květen | 4,579 % |
| červen | 4,029 % |
| červenec | 4,396 % |
| srpen | 4,945 % |
| září | 5,678 % |
| říjen | 5,311 % |
| listopad | 5,616 % |
| prosinec | 5,616 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,563 % |
| únor | 5,181 % |
| březen | 5,181 % |
| duben | 4,836 % |
| květen | 4,212 % |
| červen | 4,212 % |
| červenec | 4,029 % |
| srpen | 3,846 % |
| září | 4,762 % |
| říjen | 4,579 % |
| listopad | 5,495 % |
| prosinec | 5,861 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,055 % |
| únor | 6,228 % |
| březen | 5,017 % |
| duben | 5,190 % |
| květen | 4,663 % |
| červen | 4,663 % |
| červenec | 4,663 % |
| srpen | 5,527 % |
| září | 5,527 % |
| říjen | 5,181 % |
| listopad | 4,318 % |
| prosinec | 5,699 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,336 % |
| únor | 5,680 % |
| březen | 4,303 % |
| duben | 4,819 % |
| květen | 5,536 % |
| červen | 5,536 % |
| červenec | 4,844 % |
| srpen | 4,325 % |
| září | 3,979 % |
| říjen | 3,460 % |
| listopad | 3,633 % |
| prosinec | 5,363 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,040 % |
| únor | 5,872 % |
| březen | 4,530 % |
| duben | 4,195 % |
| květen | 3,270 % |
| červen | 2,582 % |
| červenec | 3,098 % |
| srpen | 3,787 % |
| září | 3,614 % |
| říjen | 2,926 % |
| listopad | 3,787 % |
| prosinec | 4,819 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,348 % |
| únor | 9,043 % |
| březen | 7,304 % |
| duben | 7,652 % |
| květen | 6,040 % |
| červen | 4,698 % |
| červenec | 4,866 % |
| srpen | 4,530 % |
| září | 5,034 % |
| říjen | 4,530 % |
| listopad | 4,866 % |
| prosinec | 5,537 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,825 % |
| únor | 10,481 % |
| březen | 9,622 % |
| duben | 8,247 % |
| květen | 7,478 % |
| červen | 6,087 % |
| červenec | 6,435 % |
| srpen | 6,261 % |
| září | 5,913 % |
| říjen | 6,261 % |
| listopad | 7,478 % |
| prosinec | 7,478 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,479 % |
| únor | 13,162 % |
| březen | 12,991 % |
| duben | 10,598 % |
| květen | 9,966 % |
| červen | 7,560 % |
| červenec | 7,732 % |
| srpen | 9,278 % |
| září | 8,419 % |
| říjen | 8,935 % |
| listopad | 9,622 % |
| prosinec | 10,481 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 13,322 % |
| červen | 8,547 % |
| září | 7,521 % |
| říjen | 7,863 % |
| listopad | 7,692 % |
| prosinec | 9,573 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,130 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,746 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,972 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,540 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,252 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,650 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,950 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,551 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hraběticích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Novák konzervárna a.s. | 3 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hraběticích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Znojmo | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hraběticích a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hrabětic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hraběticích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hraběticích a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Řidič VZV, skladník m/žNovák konzervárna a.s. | Aktivní |
Směnový mistr m/žNovák konzervárna a.s. | Aktivní |
Provozní elektrikář m/žNovák konzervárna a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné