Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Damnicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Damnic a okresu Znojmo najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Damnicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 388 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,39 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Damnicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,583 % |
| únor | 3,750 % |
| březen | 1,667 % |
| duben | 2,083 % |
| květen | 2,823 % |
| červen | 1,613 % |
| červenec | 2,016 % |
| srpen | 2,419 % |
| září | 2,823 % |
| říjen | 4,435 % |
| listopad | 5,645 % |
| prosinec | 6,855 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,097 % |
| únor | 2,655 % |
| březen | 3,097 % |
| duben | 3,097 % |
| květen | 3,540 % |
| červen | 3,540 % |
| červenec | 3,540 % |
| srpen | 3,982 % |
| září | 4,867 % |
| říjen | 3,982 % |
| listopad | 3,333 % |
| prosinec | 4,167 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,240 % |
| únor | 5,240 % |
| březen | 4,367 % |
| duben | 3,493 % |
| květen | 3,097 % |
| červen | 3,982 % |
| červenec | 2,655 % |
| srpen | 3,097 % |
| září | 2,655 % |
| říjen | 2,655 % |
| listopad | 2,655 % |
| prosinec | 3,097 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,444 % |
| únor | 4,889 % |
| březen | 4,444 % |
| duben | 3,111 % |
| květen | 2,620 % |
| červen | 3,057 % |
| červenec | 3,057 % |
| srpen | 3,057 % |
| září | 2,183 % |
| říjen | 2,183 % |
| listopad | 3,057 % |
| prosinec | 3,493 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,278 % |
| únor | 6,726 % |
| březen | 5,381 % |
| duben | 4,933 % |
| květen | 5,778 % |
| červen | 4,889 % |
| červenec | 5,333 % |
| srpen | 4,000 % |
| září | 3,556 % |
| říjen | 3,556 % |
| listopad | 2,667 % |
| prosinec | 4,444 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,955 % |
| únor | 4,054 % |
| březen | 4,505 % |
| duben | 4,505 % |
| květen | 2,691 % |
| červen | 1,794 % |
| červenec | 1,794 % |
| srpen | 1,345 % |
| září | 0,897 % |
| říjen | 1,345 % |
| listopad | 2,242 % |
| prosinec | 4,036 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,484 % |
| únor | 3,587 % |
| březen | 2,691 % |
| duben | 3,139 % |
| květen | 3,153 % |
| červen | 2,703 % |
| červenec | 3,153 % |
| srpen | 3,153 % |
| září | 3,153 % |
| říjen | 2,703 % |
| listopad | 2,252 % |
| prosinec | 4,054 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,417 % |
| únor | 9,865 % |
| březen | 9,865 % |
| duben | 8,072 % |
| květen | 5,830 % |
| červen | 5,381 % |
| červenec | 5,830 % |
| srpen | 5,381 % |
| září | 4,933 % |
| říjen | 2,691 % |
| listopad | 4,484 % |
| prosinec | 5,830 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,177 % |
| únor | 9,735 % |
| březen | 9,292 % |
| duben | 8,850 % |
| květen | 6,726 % |
| červen | 6,726 % |
| červenec | 9,865 % |
| srpen | 10,314 % |
| září | 11,211 % |
| říjen | 10,314 % |
| listopad | 8,520 % |
| prosinec | 8,969 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 12,670 % |
| červen | 8,850 % |
| září | 7,522 % |
| říjen | 7,965 % |
| listopad | 8,850 % |
| prosinec | 8,850 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,407 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,170 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,248 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,987 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,979 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,612 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,388 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Damnicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Damnicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Damnicích a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Damnic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Damnicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Damnicích a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné