Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Černíně a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Černína a okresu Znojmo najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Černíně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 170 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,86 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Černíně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,299 % |
| únor | 2,299 % |
| březen | 3,448 % |
| duben | 2,299 % |
| květen | 1,087 % |
| červen | 1,087 % |
| červenec | 1,087 % |
| srpen | 1,087 % |
| září | 2,174 % |
| říjen | 1,087 % |
| listopad | 1,087 % |
| prosinec | 3,261 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,140 % |
| únor | 8,140 % |
| březen | 8,140 % |
| duben | 3,488 % |
| květen | 2,326 % |
| červen | 2,326 % |
| červenec | 4,651 % |
| srpen | 4,651 % |
| září | 3,488 % |
| říjen | 4,651 % |
| listopad | 1,149 % |
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 11,538 % |
| únor | 11,538 % |
| březen | 10,256 % |
| duben | 7,692 % |
| květen | 6,977 % |
| červen | 8,140 % |
| červenec | 6,977 % |
| srpen | 5,814 % |
| září | 3,488 % |
| říjen | 5,814 % |
| listopad | 6,977 % |
| prosinec | 5,814 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 12,658 % |
| únor | 11,392 % |
| březen | 13,924 % |
| duben | 12,658 % |
| květen | 11,538 % |
| červen | 10,256 % |
| červenec | 8,974 % |
| srpen | 7,692 % |
| září | 7,692 % |
| říjen | 7,692 % |
| listopad | 8,974 % |
| prosinec | 11,538 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,407 % |
| únor | 7,407 % |
| březen | 8,642 % |
| duben | 8,642 % |
| květen | 8,861 % |
| červen | 6,329 % |
| červenec | 6,329 % |
| srpen | 10,127 % |
| září | 8,861 % |
| říjen | 10,127 % |
| listopad | 10,127 % |
| prosinec | 10,127 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,103 % |
| únor | 11,538 % |
| březen | 8,974 % |
| duben | 5,128 % |
| květen | 4,938 % |
| červen | 3,704 % |
| červenec | 4,938 % |
| srpen | 4,938 % |
| září | 3,704 % |
| říjen | 3,704 % |
| listopad | 4,938 % |
| prosinec | 6,173 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,046 % |
| únor | 9,195 % |
| březen | 9,195 % |
| duben | 8,046 % |
| květen | 7,692 % |
| červen | 7,692 % |
| červenec | 7,692 % |
| srpen | 8,974 % |
| září | 11,538 % |
| říjen | 11,538 % |
| listopad | 10,256 % |
| prosinec | 12,821 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 10,753 % |
| únor | 10,753 % |
| březen | 11,828 % |
| duben | 8,602 % |
| květen | 9,195 % |
| červen | 9,195 % |
| červenec | 9,195 % |
| srpen | 10,345 % |
| září | 8,046 % |
| říjen | 9,195 % |
| listopad | 9,195 % |
| prosinec | 10,345 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,130 % |
| únor | 13,043 % |
| březen | 11,957 % |
| duben | 10,870 % |
| květen | 8,602 % |
| červen | 8,602 % |
| červenec | 8,602 % |
| srpen | 8,602 % |
| září | 8,602 % |
| říjen | 7,527 % |
| listopad | 8,602 % |
| prosinec | 9,677 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,696 % |
| červen | 9,783 % |
| září | 10,870 % |
| říjen | 9,783 % |
| listopad | 8,696 % |
| prosinec | 7,609 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,696 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,941 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,417 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,458 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,155 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,316 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,061 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,843 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Černíně nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Černíně.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Černíně a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Černína ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Černíně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Černíně a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné