Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Březnici a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Tábor. Nejvíce pracovních míst nabízí AGRA Březnice a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 45 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,26 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Březnici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 262 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,26 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Březnici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,516 % |
| únor | 2,516 % |
| březen | 3,145 % |
| duben | 3,145 % |
| květen | 2,532 % |
| červen | 2,532 % |
| červenec | 2,532 % |
| srpen | 1,266 % |
| září | 1,899 % |
| říjen | 1,266 % |
| listopad | 1,899 % |
| prosinec | 1,899 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,935 % |
| únor | 2,581 % |
| březen | 3,226 % |
| duben | 2,581 % |
| květen | 3,226 % |
| červen | 3,226 % |
| červenec | 2,581 % |
| srpen | 1,290 % |
| září | 1,290 % |
| říjen | 1,290 % |
| listopad | 2,516 % |
| prosinec | 2,516 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,316 % |
| únor | 1,974 % |
| březen | 1,974 % |
| duben | 1,974 % |
| květen | 1,290 % |
| červen | 1,290 % |
| červenec | 2,581 % |
| srpen | 2,581 % |
| září | 0,645 % |
| říjen | 0,645 % |
| listopad | 1,290 % |
| prosinec | 1,290 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,632 % |
| únor | 2,632 % |
| březen | 1,974 % |
| duben | 1,316 % |
| květen | 1,974 % |
| červen | 1,974 % |
| červenec | 2,632 % |
| srpen | 2,632 % |
| září | 1,316 % |
| říjen | 1,974 % |
| listopad | 1,974 % |
| prosinec | 1,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,356 % |
| únor | 2,685 % |
| březen | 2,685 % |
| duben | 3,356 % |
| květen | 3,289 % |
| červen | 3,947 % |
| červenec | 3,289 % |
| srpen | 3,947 % |
| září | 1,974 % |
| říjen | 1,974 % |
| listopad | 1,974 % |
| prosinec | 2,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,425 % |
| únor | 2,740 % |
| březen | 2,055 % |
| duben | 2,055 % |
| květen | 1,342 % |
| červen | 2,013 % |
| červenec | 3,356 % |
| srpen | 2,685 % |
| září | 3,356 % |
| říjen | 3,356 % |
| listopad | 2,685 % |
| prosinec | 3,356 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,378 % |
| únor | 4,054 % |
| březen | 3,378 % |
| duben | 4,054 % |
| květen | 3,425 % |
| červen | 2,740 % |
| červenec | 3,425 % |
| srpen | 2,740 % |
| září | 2,055 % |
| říjen | 0,685 % |
| listopad | 1,370 % |
| prosinec | 2,740 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,730 % |
| únor | 4,054 % |
| březen | 4,054 % |
| duben | 3,378 % |
| květen | 2,027 % |
| červen | 2,027 % |
| červenec | 2,703 % |
| srpen | 2,027 % |
| září | 1,351 % |
| říjen | 1,351 % |
| listopad | 2,027 % |
| prosinec | 1,351 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,556 % |
| únor | 4,861 % |
| březen | 4,167 % |
| duben | 4,167 % |
| květen | 5,405 % |
| červen | 5,405 % |
| červenec | 5,405 % |
| srpen | 4,730 % |
| září | 5,405 % |
| říjen | 4,730 % |
| listopad | 4,054 % |
| prosinec | 4,054 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,286 % |
| červen | 6,944 % |
| září | 4,861 % |
| říjen | 5,556 % |
| listopad | 5,556 % |
| prosinec | 6,250 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,286 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,955 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,385 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,200 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,308 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,580 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,061 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Březnici nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| AGRA Březnice a.s. | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Březnici.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Tábor | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Březnici a okolí
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Březnice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Březnici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Březnici a okolí.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Žádná data. | ||
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
traktorista ŽVAGRA Březnice a.s. | Aktivní |
Opravář zemědělských strojůAGRA Březnice a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ošetřovatelé skotuAGRA Březnice a.s. | Neaktivní |
ošetřovatel/ka skotu - dojeníAGRA Březnice a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné