Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Suchdole nad Lužnicí a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (16) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec. Nejvíce pracovních míst nabízí NSE Solutions, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 52 970 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,42 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Suchdole nad Lužnicí. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 575 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,42 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Suchdole nad Lužnicí nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 11 |
| do 24 999 Kč | 3 |
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,203 % |
| únor | 3,338 % |
| březen | 2,751 % |
| duben | 2,346 % |
| květen | 2,253 % |
| červen | 2,118 % |
| červenec | 2,118 % |
| srpen | 1,938 % |
| září | 1,622 % |
| říjen | 2,118 % |
| listopad | 2,434 % |
| prosinec | 2,749 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,749 % |
| únor | 2,657 % |
| březen | 2,153 % |
| duben | 1,878 % |
| květen | 1,787 % |
| červen | 1,649 % |
| červenec | 1,466 % |
| srpen | 1,557 % |
| září | 1,695 % |
| říjen | 1,832 % |
| listopad | 2,030 % |
| prosinec | 2,661 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,146 % |
| únor | 2,009 % |
| březen | 2,009 % |
| duben | 1,644 % |
| květen | 1,557 % |
| červen | 1,649 % |
| červenec | 1,557 % |
| srpen | 1,557 % |
| září | 2,061 % |
| říjen | 2,107 % |
| listopad | 2,382 % |
| prosinec | 2,749 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,947 % |
| únor | 3,173 % |
| březen | 2,992 % |
| duben | 2,629 % |
| květen | 2,694 % |
| červen | 2,055 % |
| červenec | 2,055 % |
| srpen | 1,781 % |
| září | 1,598 % |
| říjen | 1,644 % |
| listopad | 1,689 % |
| prosinec | 2,146 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,099 % |
| únor | 1,876 % |
| březen | 1,608 % |
| duben | 2,590 % |
| květen | 2,811 % |
| červen | 2,493 % |
| červenec | 2,403 % |
| srpen | 1,949 % |
| září | 1,904 % |
| říjen | 1,859 % |
| listopad | 2,312 % |
| prosinec | 2,856 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,927 % |
| únor | 1,840 % |
| březen | 1,489 % |
| duben | 1,270 % |
| květen | 0,983 % |
| červen | 0,849 % |
| červenec | 1,072 % |
| srpen | 1,385 % |
| září | 1,519 % |
| říjen | 1,385 % |
| listopad | 1,206 % |
| prosinec | 1,653 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,827 % |
| únor | 1,827 % |
| březen | 1,783 % |
| duben | 1,522 % |
| květen | 1,139 % |
| červen | 1,183 % |
| červenec | 1,007 % |
| srpen | 0,920 % |
| září | 1,226 % |
| říjen | 1,226 % |
| listopad | 1,270 % |
| prosinec | 1,445 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,555 % |
| únor | 3,169 % |
| březen | 2,784 % |
| duben | 2,141 % |
| květen | 1,740 % |
| červen | 2,044 % |
| červenec | 1,957 % |
| srpen | 1,522 % |
| září | 2,131 % |
| říjen | 1,522 % |
| listopad | 1,522 % |
| prosinec | 1,609 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,503 % |
| únor | 4,503 % |
| březen | 4,163 % |
| duben | 3,653 % |
| květen | 3,683 % |
| červen | 3,426 % |
| červenec | 3,512 % |
| srpen | 3,340 % |
| září | 3,126 % |
| říjen | 3,169 % |
| listopad | 3,383 % |
| prosinec | 3,726 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,161 % |
| červen | 4,715 % |
| září | 3,441 % |
| říjen | 3,653 % |
| listopad | 3,781 % |
| prosinec | 4,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,161 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,163 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,444 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,794 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,573 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,534 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,263 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,361 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Suchdole nad Lužnicí nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| NSE Solutions, s.r.o. | 7 |
| Eaton Elektrotechnika s.r.o. | 5 |
| Petr Macho | 3 |
| Město Suchdol nad Lužnicí | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Suchdole nad Lužnicí.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec | 16 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Suchdole nad Lužnicí a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 30 695 a následují muži s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 69 756 | 100,0 % |
| Muži | 26 722 | 38,3 % |
| Ženy | 30 695 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Suchdolu nad Lužnicí ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 297 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 6 556 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 712 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 146 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 6 416 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 6 183 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 6 394 | 11,3 % |
| 50 až 54 | 7 290 | 12,9 % |
| 55 až 59 | 7 339 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 1 968 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 89 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Suchdole nad Lužnicí a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 433 | 0,8 % |
| Základní | 13 618 | 24,1 % |
| Vyučení | 25 864 | 45,9 % |
| Střední bez maturity | 2 147 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 2 673 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 118 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 940 | 14,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 373 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 2 224 | 3,9 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Suchdole nad Lužnicí a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 402 | 46,8 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 620 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 429 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 399 | 6,0 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 117 | 10,8 % |
| Více než 24 měsíců | 6 423 | 11,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
operátoři dokončeníNSE Solutions, s.r.o. | Aktivní |
operátoři lakovnyNSE Solutions, s.r.o. | Aktivní |
svářeč (M/Ž)NSE Solutions, s.r.o. | Aktivní |
domovník/údržbář (M/Ž)NSE Solutions, s.r.o. | Aktivní |
údržbář M/ŽNSE Solutions, s.r.o. | Aktivní |
koordinátor/ka skladuNSE Solutions, s.r.o. | Aktivní |
přípravář/ka v kuchyniPetr Macho | Aktivní |
číšník/servírka/pomocné práce v kuchyniPetr Macho | Aktivní |
rozvoz pizzyPetr Macho | Aktivní |
operátor/ka montáže MCBNSE Solutions, s.r.o. | Aktivní |
ředitel/ředitelkaMěsto Suchdol nad Lužnicí | Aktivní |
operátoři montáže jističůEaton Elektrotechnika s.r.o. | Aktivní |
operátoři montáže - elektroEaton Elektrotechnika s.r.o. | Aktivní |
operátoři svařování ve vícesměnném provozuEaton Elektrotechnika s.r.o. | Aktivní |
operátoři lakovny ve vícesměnném provozuEaton Elektrotechnika s.r.o. | Aktivní |
operátoři montáže rozvaděčůEaton Elektrotechnika s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ošetřovatel psůJan Bušta | Neaktivní |
číšník/servírkaPetr Macho | Neaktivní |
číšník/servírka - letní brigádaPetr Macho | Neaktivní |
přípravář/ka v kuchyniPetr Macho | Neaktivní |
rozvoz pizzy (M/Ž)Petr Macho | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné