Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Starém Městě/Městu pod Landštejnem a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Starého Města pod Landštejnem a okresu Jindřichův Hradec najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Starém Městě/Městu pod Landštejnem. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 464 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,01 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Starém Městě/Městu pod Landštejnem nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,149 % |
| únor | 7,443 % |
| březen | 7,120 % |
| duben | 6,796 % |
| květen | 5,902 % |
| červen | 5,246 % |
| červenec | 5,246 % |
| srpen | 4,918 % |
| září | 4,918 % |
| říjen | 5,246 % |
| listopad | 6,557 % |
| prosinec | 6,557 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,529 % |
| únor | 6,186 % |
| březen | 5,498 % |
| duben | 5,498 % |
| květen | 5,155 % |
| červen | 2,749 % |
| červenec | 2,062 % |
| srpen | 2,749 % |
| září | 4,124 % |
| říjen | 4,124 % |
| listopad | 4,207 % |
| prosinec | 5,178 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,181 % |
| únor | 3,484 % |
| březen | 2,091 % |
| duben | 2,091 % |
| květen | 1,718 % |
| červen | 2,062 % |
| červenec | 2,749 % |
| srpen | 3,436 % |
| září | 3,093 % |
| říjen | 3,093 % |
| listopad | 3,780 % |
| prosinec | 5,842 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,442 % |
| únor | 5,442 % |
| březen | 5,442 % |
| duben | 4,082 % |
| květen | 2,787 % |
| červen | 1,742 % |
| červenec | 2,439 % |
| srpen | 1,742 % |
| září | 2,439 % |
| říjen | 2,091 % |
| listopad | 2,091 % |
| prosinec | 2,091 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,502 % |
| únor | 4,502 % |
| březen | 4,180 % |
| duben | 2,894 % |
| květen | 3,741 % |
| červen | 3,741 % |
| červenec | 3,401 % |
| srpen | 3,061 % |
| září | 2,381 % |
| říjen | 3,061 % |
| listopad | 2,381 % |
| prosinec | 3,741 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,854 % |
| únor | 6,149 % |
| březen | 6,149 % |
| duben | 4,207 % |
| květen | 2,572 % |
| červen | 1,608 % |
| červenec | 1,608 % |
| srpen | 2,251 % |
| září | 1,608 % |
| říjen | 2,251 % |
| listopad | 2,894 % |
| prosinec | 5,145 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,897 % |
| únor | 7,210 % |
| březen | 5,016 % |
| duben | 3,762 % |
| květen | 2,913 % |
| červen | 4,207 % |
| červenec | 2,589 % |
| srpen | 2,265 % |
| září | 1,618 % |
| říjen | 1,618 % |
| listopad | 2,265 % |
| prosinec | 2,265 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,177 % |
| únor | 8,544 % |
| březen | 6,329 % |
| duben | 3,165 % |
| květen | 3,135 % |
| červen | 1,567 % |
| červenec | 1,567 % |
| srpen | 1,254 % |
| září | 1,254 % |
| říjen | 1,567 % |
| listopad | 1,881 % |
| prosinec | 5,016 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,328 % |
| únor | 14,030 % |
| březen | 12,239 % |
| duben | 8,955 % |
| květen | 6,329 % |
| červen | 4,430 % |
| červenec | 2,215 % |
| srpen | 3,481 % |
| září | 4,747 % |
| říjen | 5,063 % |
| listopad | 4,747 % |
| prosinec | 6,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 13,018 % |
| červen | 6,866 % |
| září | 7,761 % |
| říjen | 8,060 % |
| listopad | 8,657 % |
| prosinec | 11,642 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,426 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,165 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 16,529 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,717 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,878 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,594 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,614 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 15,556 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Starém Městě/Městu pod Landštejnem nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Starém Městě/Městu pod Landštejnem.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Starém Městě/Městu pod Landštejnem a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 30 695 a následují muži s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 69 756 | 100,0 % |
| Muži | 26 722 | 38,3 % |
| Ženy | 30 695 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Starého Města pod Landštejnem ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 297 | 4,1 % |
| 20 až 24 | 6 556 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 712 | 10,1 % |
| 30 až 34 | 6 146 | 10,9 % |
| 35 až 39 | 6 416 | 11,4 % |
| 40 až 44 | 6 183 | 11,0 % |
| 45 až 49 | 6 394 | 11,3 % |
| 50 až 54 | 7 290 | 12,9 % |
| 55 až 59 | 7 339 | 13,0 % |
| 60 až 64 | 1 968 | 3,5 % |
| Od 65 a více let | 89 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Starém Městě/Městu pod Landštejnem a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 433 | 0,8 % |
| Základní | 13 618 | 24,1 % |
| Vyučení | 25 864 | 45,9 % |
| Střední bez maturity | 2 147 | 3,8 % |
| Vyučení s maturitou | 2 673 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 118 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 940 | 14,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 373 | 0,7 % |
| Vysokoškolské | 2 224 | 3,9 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Starém Městě/Městu pod Landštejnem a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 26 402 | 46,8 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 620 | 17,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 429 | 7,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 399 | 6,0 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 117 | 10,8 % |
| Více než 24 měsíců | 6 423 | 11,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
umělečtí truhláři, řezbářiPham Thi Oanh Brázdová | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné